• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

"oraz gremialną chęcią udziału w proteście pracowników i funkcjonariuszy". Agato-Joanno_de chcesz nam wmówić, że te 324 osoby które wyraziły chęć wzięcia udziału w proteście to jest ta gremialna ilość? No jak tu się nie śmiać.
 
"oraz gremialną chęcią udziału w proteście pracowników i funkcjonariuszy". Agato-Joanno_de chcesz nam wmówić, że te 324 osoby które wyraziły chęć wzięcia udziału w proteście to jest ta gremialna ilość? No jak tu się nie śmiać.
Ależ Ty nie umiesz kojarzyć faktów.
Pamiętaj że już nie jestem w Solidarności i nie wierzę w komitet protestacyjny to raz.
Dwa to nie jestem Joanną.
Trzy - Związkowa Alternatywa w KAS organizuje manifestacje 8 października przed MF. Zaproszenie dostały wszystkie ZZ.
Wiem że Solidarność nie zamierza wziąć w niej udziału.
Udział natomiast zapowiada wiele osób niezrzeszonych.
Wszystkie informacje na grupie FB #NieIgnorujKAS.
Pozdrawiam
 
Ależ Ty nie umiesz kojarzyć faktów.
Pamiętaj że już nie jestem w Solidarności i nie wierzę w komitet protestacyjny to raz.
Dwa to nie jestem Joanną.
Trzy - Związkowa Alternatywa w KAS organizuje manifestacje 8 października przed MF. Zaproszenie dostały wszystkie ZZ.
Wiem że Solidarność nie zamierza wziąć w niej udziału.
Udział natomiast zapowiada wiele osób niezrzeszonych.
Wszystkie informacje na grupie FB #NieIgnorujKAS.
Pozdrawiam
Nie każdy korzysta z fb czy mogłabyś wrzucić informacje tu na forum albo na priv?
 

Attachments

  • Screenshot_20210926_110104.jpg
    Screenshot_20210926_110104.jpg
    185,2 KB · Wyświetleń: 368
  • Screenshot_20210926_110114.jpg
    Screenshot_20210926_110114.jpg
    179,7 KB · Wyświetleń: 364
  • Screenshot_20210922_220752.jpg
    Screenshot_20210922_220752.jpg
    164,4 KB · Wyświetleń: 375
Ależ Ty nie umiesz kojarzyć faktów.
Pamiętaj że już nie jestem w Solidarności i nie wierzę w komitet protestacyjny to raz.
Dwa to nie jestem Joanną.
Trzy - Związkowa Alternatywa w KAS organizuje manifestacje 8 października przed MF. Zaproszenie dostały wszystkie ZZ.
Wiem że Solidarność nie zamierza wziąć w niej udziału.
Udział natomiast zapowiada wiele osób niezrzeszonych.
Wszystkie informacje na grupie FB #NieIgnorujKAS.
Pozdrawiam
Pierwsze - czy jesteś w Solidarności czy nie i czy wierzysz w jakiś komitet to mało mnie to interesuje.
Dwa - nawet jak nie jesteś Joanną to działasz z nią wspólnie i w porozumieniu.
Trzy - jest mi to totalnie obojętne co robi 8 października jakaś alternatywa w tym dziwadle kas.
Cztery - to bardzo nieładnie reklamować swoją osobę i swoje interesy wykorzystując do tego celu nie swoje forum.
 
Bo u nas nie ma komu walczyć o podwyżki. I wszyscy ogladaja się na siebie i wyglądają jak pół d... za krzaka i mysla ze ktoś coś da za samo biadolenie.
A o co tu walczyć ?
Będzie 10% to zaraz powstanie z d....y wyciągnięty algorytm podziału i ten co walczył g...no dostanie albo 2%. Sztuka dymania frajerów opanowana do perfekcji.
Jedynym sprawiedliwym sposobem jest przypisane sztywno mnożników do stanowisk. Bez widełek. I podwyżka bazy.
Teraz to jest kuglarstwo i sztuki magiczne.
Dlatego nikt się nie ruszy.
 
Pierwsze - czy jesteś w Solidarności czy nie i czy wierzysz w jakiś komitet to mało mnie to interesuje.
Dwa - nawet jak nie jesteś Joanną to działasz z nią wspólnie i w porozumieniu.
Trzy - jest mi to totalnie obojętne co robi 8 października jakaś alternatywa w tym dziwadle kas.
Cztery - to bardzo nieładnie reklamować swoją osobę i swoje interesy wykorzystując do tego celu nie swoje forum.
Stefan, ty i twoje zrzędzenie też mało kogo interesuje
 
Pierwsze - czy jesteś w Solidarności czy nie i czy wierzysz w jakiś komitet to mało mnie to interesuje.
Dwa - nawet jak nie jesteś Joanną to działasz z nią wspólnie i w porozumieniu.
Trzy - jest mi to totalnie obojętne co robi 8 października jakaś alternatywa w tym dziwadle kas.
Cztery - to bardzo nieładnie reklamować swoją osobę i swoje interesy wykorzystując do tego celu nie swoje forum.

Pełna zgoda . Na tym forum nie ma miejsca dla wieloletnich ,
Bardzo zasłużonych dla związku ludzi , którzy mieli mnóstwo
pomysłów na przyszłość . Cat , bolo , Lama itd .
Ostatni w niełaski popadł wierny , kilkunastoletni celnik
z krwi i kośći bolo1999 , chociaż wypowiadał się
W konkretnych tematach , a że dużo postów jest wykasowywanych
wszyscy widzą . Może wkrótce się to zmieni ?
 
Pełna zgoda . Na tym forum nie ma miejsca dla wieloletnich ,
Bardzo zasłużonych dla związku ludzi , którzy mieli mnóstwo
pomysłów na przyszłość . Cat , bolo , Lama itd .
Ostatni w niełaski popadł wierny , kilkunastoletni celnik
z krwi i kośći bolo1999 , chociaż wypowiadał się
W konkretnych tematach , a że dużo postów jest wykasowywanych
wszyscy widzą . Może wkrótce się to zmieni ?
A to moja wina?
 
Pry tych % to jak.ostatnio wyjdzie ze mlodzi 0 albo grosze a podwyzki dla "doświadczonych" lepszy postulat to kwotową podwyzka dla każdego po równo.... 😆
 
Stefan, ty i twoje zrzędzenie też mało kogo interesuje
Oczywiście Mrówko tylko, że jest pewna różnica. To nie ja i chyba nie żaden celnik wchodzi na forum skarbowców i tam się udziela. Natomiast Wy będąc skarbowcami udzielacie się na forum celników i chcecie na nas wymusić jakieś zachowanie
 
Stef
Oczywiście Mrówko tylko, że jest pewna różnica. To nie ja i chyba nie żaden celnik wchodzi na forum skarbowców i tam się udziela. Natomiast Wy będąc skarbowcami udzielacie się na forum celników i chcecie na nas wymusić jakieś zachowanie
Stefanie drogi, to ze Ty się nie udzielasz nie oznacza ze dotyczy to wszyskich celników. Masz tendencję do nadużywania pewnych zwrotów. Czytelnicy tego forum zaobserwować mogą spore różnice zdań zarówno i u Was jak i skarbowcow. Twoje zdanie akurat znają pewnie „ wszyscy” obserwatorzy. A to tylko dlatego ze wyrażasz je tak często, ze każdy w pewnym momencie je pozna. Nie jest to zdecydowanie zdanie „wszystkich celników”. Pozdrawiam
 
Oczywiście Mrówko tylko, że jest pewna różnica. To nie ja i chyba nie żaden celnik wchodzi na forum skarbowców i tam się udziela. Natomiast Wy będąc skarbowcami udzielacie się na forum celników i chcecie na nas wymusić jakieś zachowanie
A odkąd to forum celników? W związku są też skarbowcy. Wielokrotnie były nawoływania, by skarbowcy do niego wstępowali. Sama dostawałam na mojego służbowego maila wiadomości o m.in. takiej treści od "waszego" przewodniczącego. Wielokrotnie byly tez tu nawoływania celników o wspólna walkę, jak i od przewodniczącego. A teraz jakiś stefan, którego niby nic nie obchodzi ma problem, bo ktoś próbuje coś zadziałać. Jakby mnie nie obchodził jakiś temat to bym poszła na spacer albo poczytała książkę zamiast ślęczeć całymi dniami w temacie, który podobno mam gdzieś.
 
A odkąd to forum celników? W związku są też skarbowcy. Wielokrotnie były nawoływania, by skarbowcy do niego wstępowali. Sama dostawałam na mojego służbowego maila wiadomości o m.in. takiej treści od "waszego" przewodniczącego. Wielokrotnie byly tez tu nawoływania celników o wspólna walkę, jak i od przewodniczącego. A teraz jakiś stefan, którego niby nic nie obchodzi ma problem, bo ktoś próbuje coś zadziałać. Jakby mnie nie obchodził jakiś temat to bym poszła na spacer albo poczytała książkę zamiast ślęczeć całymi dniami w temacie, który podobno mam gdzieś.
Od początku.
 
Back
Do góry