• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

Pozwólmy tutaj na agitację jeszcze liderom innych zz w skarbówce. Dlaczego nie? Korzystajcie do woli liderzy solidarności, federacji i innych komitetów protestacyjnych.
 
a mi się marzy żeby wchodzili tu liderzy wszystkich zz i żeby odbywała się merytoryczna dyskusja.
W którym poście Alicja Jagodzińska zaprezentowała merytoryczną dyskusję? Nawet podając komórkę org., w której pracuje był błąd. O taki poziom dyskusji tutaj chodzi?
 

Podwyżka o 677 zł dla mundurowych. MSWiA ma nową ofertę dla funkcjonariuszy - SUPER. Dzięki naszym mundurowym kolegom jest szansa dla nas.

Wszyscy jesteśmy zainteresowani podwyżką (celnicy, skarbowcy, ukaesowcy) i wszyscy powinniśmy pamiętać o jednym - dzięki Bogu w KAS są funkcjonariusze. Bez mundurowych mielibyśmy marne szanse. I o tym pamiętajmy. Forum jest dla wszystkich, nie ma tutaj banowania z powodu odmiennych poglądów - jak to ma miejsce na skarbowcach i otrzymuje się ten ohydny znak figi, z tymi nieestetycznymi paznokciami (chyba inspektora), Bolo, Lama i Cat powinni wrócić do dyskusji.
Zaiste. Uwaga w punkt, tylko dlaczego nie wracają...:unsure:
 
Po co te kłótnie? Jak ktoś czyta to z zewnątrz np. z MF to śmieje się. Sami nie potrafimy się dogadać a chcemy ,,wspólnie,, walczyć o podwyżki?! Jeden i drugi powinien przemyśleć czego oczekuje i upomnieć się o swoje! Jak tak dalej pójdzie to będziemy pełnić służbę za miskę ryżu.... Od przyszłego roku to policjant po szkółce otrzyma ok 4300 netto a w naszej służbie 3000/3500 (zależy od IAS). Niech każdy inwidualnie przemyśli i nastawi się na działanie a nie na narzekanie.. Jeszcze jesteśmy ,, mundurowi,, i bądźmy traktowani jak pozostałe służby.
 
a mi się marzy żeby wchodzili tu liderzy wszystkich zz i żeby odbywała się merytoryczna dyskusja.
Już pisali, było merytorycznie czy ze szkodą dla celników, masz taką krótką pamięć, mam przypominać? Zejdź na ziemię.
A jak teraz jest?
Pani Agata zdążyła już nazwać kogoś kmiotem i porównać nasze forum do skarbowcy.pl.
Tam dostała dziesięć banów, a tu pisze swobodnie, ale oskarża że nasze forum jest podobne, ale oskarżając prosi o współpracę.
Dla niektórych to jest merytoryczna dyskusja, dla mnie wcale.
 
Już pisali, było merytorycznie czy ze szkodą dla celników, masz taką krótką pamięć, mam przypominać? Zejdź na ziemię.
A jak teraz jest?
Pani Agata zdążyła już nazwać kogoś kmiotem i porównać nasze forum do skarbowcy.pl.
Tam dostała dziesięć banów, a tu pisze swobodnie, ale oskarża że nasze forum jest podobne, ale oskarżając prosi o współpracę.
Dla niektórych to jest merytoryczna dyskusja, dla mnie wcale.
Pan Siwy wykasował najlepszą cześć dyskusji którą rozpoczęła wizyta P. Agaty. „ spadaj z baru” „ a kysz” itp. to ta Twoja merytoryka?
 
Pani Agato, czy z tego powodu Pani oskarża to forum o metody stosowane na skarbowcy.pl?
To prawda, że wykasowano tutaj najlepsze części dyskusji z Pani udziałem i stąd te oskarżenia i porównania?
To dlatego obwinia Pani jak Rozalija Pana Siwego o metody ze skarbowcy.pl?
 
I widzisz? Manipulujesz faktami, po co? Po pierwsze nie oskarżam, wręcz sama bym skasowała te „ przywitania” Na skarbowcach nie bywam więc nie wciskaj za mnie proszę cię klawiatury
Pani Agato, czy z tego powodu Pani oskarża to forum o metody stosowane na skarbowcy.pl?
To prawda, że wykasowano tutaj najlepsze części dyskusji z Pani udziałem i stąd te oskarżenia i porównania?
To dlatego obwinia Pani jak Rozalija Pana Siwego o metody ze skarbowcy.pl?
 
" Pan Siwy wykasował najlepszą część dyskusji którą rozpoczęła wizyta P. Agaty "
" Po pierwsze nie oskarżam, wręcz sama bym skasowała te „ przywitania” "

Pogubiłaś się w manipulacji i nie Ciebie pytam.
 
" Pan Siwy wykasował najlepszą część dyskusji którą rozpoczęła wizyta P. Agaty "
" Po pierwsze nie oskarżam, wręcz sama bym skasowała te „ przywitania” "

Pogubiłaś się w manipulacji i nie Ciebie pytam.
Gdybys śledził wątek wiedziałbyś, ze Pan Sławek zrobił to o czym piszę. Co więcej, poinformował wszystkich o tym. Poprosił również o kulturę wypowiedzi. Ps. nie wciągaj mnie w jakieś tanie pyskówki. Pozdrawiam
 
a mi się marzy żeby wchodzili tu liderzy wszystkich zz i żeby odbywała się merytoryczna dyskusja.
Już pisali, było merytorycznie czy ze szkodą dla celników, masz taką krótką pamięć, mam przypominać? Zejdź na ziemię.
A jak teraz jest?
Pani Agata zdążyła już nazwać kogoś kmiotem i porównać nasze forum do skarbowcy.pl.
Tam dostała dziesięć banów, a tu pisze swobodnie, ale oskarża że nasze forum jest podobne, ale oskarżając prosi o współpracę.
Dla niektórych to jest merytoryczna dyskusja, dla mnie wcale.
 
 
Dziwisz się, że dostaną. Wszystkie normalne służby dostaną, gdzie cywili jest kilka procent. Za wyjątkiem tak zwanego kasu. Bo nie wiadomo jak nas postrzegają, czy jako służbę czy jako jakiegoś dziwoląga w którym jest kilkadziesiąt procent cywili. Łatwiej dać podwyżki 10 tyś. funkcjonariuszy niż 60 tyś. Może jutro coś się wyjaśni. Jeśli nie dostaniemy to tylko dla tego, że w tym kasie jest 50 tyś. cywili.
 
Jeszcze tylko brakuje informacji o podwyżkach dla Straży Ochrony Kolei i Służby Leśnej, nadal powtarzam, że największym błędem związku jest reprezentowanie całego KAS, fakt, mnóstwo osób zostało ucywilnionych lub umundurowanych, ale nie jest to liczba przekraczająca dziesiątki tysięcy, poza tym powtarzam, że porównywanie urzędnika skarbowego do funkcjonariusza jest nieporozumieniem pod każdym względem, wystarczy spojrzeć tylko na obostrzenia jakie mają funkcjonariusze podczas służby, czas służby, służby nocne, wyjazdy z dnia na dzień, ilość egzaminów i testów jakie muszą przechodzić, a cywile? nie dość, że mogą przejść z cywila do munduru bez żadnych egzaminów to jeszcze dostają wyższy stopień niż funkcjonariusz po 20 latach służby. Z nimi ugramy tylko śmiech innych służb, bo nikt już nie traktuje nas poważnie, nikt nie wie jak nas nazywać, każdy wygląda jakby wyszedł od innego krawca w rzepinie.
 
St
Dziwisz się, że dostaną. Wszystkie normalne służby dostaną, gdzie cywili jest kilka procent. Za wyjątkiem tak zwanego kasu. Bo nie wiadomo jak nas postrzegają, czy jako służbę czy jako jakiegoś dziwoląga w którym jest kilkadziesiąt procent cywili. Łatwiej dać podwyżki 10 tyś. funkcjonariuszy niż 60 tyś. Może jutro coś się wyjaśni. Jeśli nie dostaniemy to tylko dla tego, że w tym kasie jest 50 tyś. cywili.
Stefan123 przecież funkcjonariusze nie są postrzegani, Wy jesteście formacją mundurową. To jest fakt bez względu na to czy jestes w kas czy nie. Tego Wam nie zabrali.
 
Służba więzienia należy pod ministra sprawiedliwości tak jak sądy itd. podwyżkę otrzymała tylko służba więzienia! Powinniśmy walczyć o naszą Służbę nie o cały KAS.
 
Back
Do góry