• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

Oczywiście Mrówko tylko, że jest pewna różnica. To nie ja i chyba nie żaden celnik wchodzi na forum skarbowców i tam się udziela. Natomiast Wy będąc skarbowcami udzielacie się na forum celników i chcecie na nas wymusić jakieś zachowanie
Kto ci dał prawo do decydowania kto może wchodzić na to forum a kto nie?
Założyłeś je? jesteś właścicielem tego forum? moderatorem?
Strasznie mnie drażni twoja maniera wypowiadania się jako "my" i określania kogoś jako "wy" - choć jedyne co robisz to jakieś osobiste wycieczki pożałowania a nie uwagi godne. Przestań więc się wypowiadać jako "celnicy" bo strasznie mało wiesz o tym co i gdzie owi celnicy robią.
 

Podwyżka o 677 zł dla mundurowych. MSWiA ma nową ofertę dla funkcjonariuszy - SUPER. Dzięki naszym mundurowym kolegom jest szansa dla nas.

Wszyscy jesteśmy zainteresowani podwyżką (celnicy, skarbowcy, ukaesowcy) i wszyscy powinniśmy pamiętać o jednym - dzięki Bogu w KAS są funkcjonariusze. Bez mundurowych mielibyśmy marne szanse. I o tym pamiętajmy. Forum jest dla wszystkich, nie ma tutaj banowania z powodu odmiennych poglądów - jak to ma miejsce na skarbowcach i otrzymuje się ten ohydny znak figi, z tymi nieestetycznymi paznokciami (chyba inspektora), Bolo, Lama i Cat powinni wrócić do dyskusji.
 
Zapraszam wszystkich funkcjonariuszy na delegacje pracowniczą do Ministra Finansów i Szefa KAS 8 października o 11.00.
Zapraszam z Waszym postulatami. Będzie miejsce i czas by ktoś przemówił w Waszej sprawie (chodzi o te kwestie które dotyczą tylko Was, funkcjonariuszy).
Zaprosiłam już i zapraszam jeszcze raz Pana Przewodniczacego.
Proszę o kontakt na agata.jagodzinska@mf.gov.pl.
Bądźmy tam razem.
 

Podwyżka o 677 zł dla mundurowych. MSWiA ma nową ofertę dla funkcjonariuszy - SUPER. Dzięki naszym mundurowym kolegom jest szansa dla nas.

Wszyscy jesteśmy zainteresowani podwyżką (celnicy, skarbowcy, ukaesowcy) i wszyscy powinniśmy pamiętać o jednym - dzięki Bogu w KAS są funkcjonariusze. Bez mundurowych mielibyśmy marne szanse. I o tym pamiętajmy. Forum jest dla wszystkich, nie ma tutaj banowania z powodu odmiennych poglądów - jak to ma miejsce na skarbowcach i otrzymuje się ten ohydny znak figi, z tymi nieestetycznymi paznokciami (chyba inspektora), Bolo, Lama i Cat powinni wrócić do dyskusji.
Taką figę dostałam chyba z 10 razy. Potem już zrezygnowałam z wypowiedzi.
Ta figa jest ohydna.
 
Zapraszam wszystkich funkcjonariuszy na delegacje pracowniczą do Ministra Finansów i Szefa KAS 8 października o 11.00.
Zapraszam z Waszym postulatami. Będzie miejsce i czas by ktoś przemówił w Waszej sprawie (chodzi o te kwestie które dotyczą tylko Was, funkcjonariuszy).
Zaprosiłam już i zapraszam jeszcze raz Pana Przewodniczacego.
Proszę o kontakt na agata.jagodzinska@mf.gov.pl.
Bądźmy tam razem.
Ta znowu swoje. Nie czytasz ze zrozumieniem. Nasz zz wie co, kiedy i jak ma zrobić. Jeszcze raz powtórzę BEZ FUNKCJONARIUSZY NIE MA MODERNIZACJI KAS. Zapraszaj kogo chcesz, idź i walcz - ale przestać tutaj tanią agitkę uprawiać. Skąd termin 8 października ? Policjanci uwinęli się w 5 dni.
Póki co nie traktuję poważnie żadnego z Twoich wpisów. Populizm bije na kilometr. Nie zależy Tobie na walce, masz własne partykularne interesy. A kysz ....
 
Ta znowu swoje. Nie czytasz ze zrozumieniem. Nasz zz wie co, kiedy i jak ma zrobić. Jeszcze raz powtórzę BEZ FUNKCJONARIUSZY NIE MA MODERNIZACJI KAS. Zapraszaj kogo chcesz, idź i walcz - ale przestać tutaj tanią agitkę uprawiać. Skąd termin 8 października ? Policjanci uwinęli się w 5 dni.
Póki co nie traktuję poważnie żadnego z Twoich wpisów. Populizm bije na kilometr. Nie zależy Tobie na walce, masz własne partykularne interesy. A kysz ....
Znowu obrażasz i pomawiasz.
Zero kultury.
A kysz to sobie do swoich bliskich mów.

Na szczęście wiem, że to forum czyta dużo porządnych funkcjonariuszy, a nie takich kmiotów jak Ty.
 
Znowu obrażasz i pomawiasz.
Zero kultury.
A kysz to sobie do swoich bliskich mów.

Na szczęście wiem, że to forum czyta dużo porządnych funkcjonariuszy, a nie takich kmiotów jak Ty
Kmiot do mnie nie pasuje. Człowiek niewykształcony, zwykle pochodzący ze wsi.
Oceniaj raczej treść, a nie mnie.
Im bardziej nerwowo reagujesz, tym bardziej upewniam się, że mam rację co do Twoich intencji.
 
Dyskusja poszła w inną stronę niż powinna zdaje się, że przeze mnie. To ja poprosiłem o wklejenie informacji z FB bo nie korzystam z niego. Lepiej było jednak dać mi to na priv. Przepraszam.
 
Bardzo mi zależało by tu wyjść do funkcjonariuszy by zrobić coś razem.
Jednak to forum się do tego nie nadaje.
Za dużo tu złych emocji i podziałów, ataków gdy ktoś jest "nie swój".
Wyganiano mnie stąd kilkakrotnie i dziś skutecznie.
Jestem człowiekiem, cierpliwość mi się kiedyś kończy 😥
 
Bardzo mi zależało by tu wyjść do funkcjonariuszy by zrobić coś razem.
Jednak to forum się do tego nie nadaje.
Za dużo tu złych emocji i podziałów, ataków gdy ktoś jest "nie swój".
Wyganiano mnie stąd kilkakrotnie i dziś skutecznie.
Jestem człowiekiem, cierpliwość mi się kiedyś kończy 😥
Niepotrzebnie dajesz się prowokować. Przecież to celowe....
 
Bardzo mi zależało by tu wyjść do funkcjonariuszy by zrobić coś razem.
Jednak to forum się do tego nie nadaje.
Za dużo tu złych emocji i podziałów, ataków gdy ktoś jest "nie swój".
Wyganiano mnie stąd kilkakrotnie i dziś skutecznie.
Jestem człowiekiem, cierpliwość mi się kiedyś kończy 😥
Albo argumenty
 
Argumenty. Tobie tez ich brakuje. A kysz? Wywal ze słownika bo nie przystoi. Można powiedzieć wszystko ale trzeba umieć to robić. Ps. „Nie bo nie” to nie argument😀
BEZ FUNKCJONARIUSZY NIE MA MODERNIZACJI KAS -to jest ten argument . Można powiedzieć wszystko, to prawda, ale nigdy nie masz pewności , że 100% czytających zrozumie.
 
Back
Do góry