• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

Zastanawiam się co emerytów nienawidzących tej służby trzyma na tym forum i zmusza do wypowiedzi. Oraz to komu i dlaczego zwieracze dokuczają ? Przecież tak super poza służbą. Świat się na niej nie kończy. To skąd tej jad?!
Myślę, że zapytanie nie jest skierowane bezpośrednio do mnie, ponieważ żadnego jadu nie wydzielam ale jako emeryt odpowiem.

Powody to głównie sentyment ale również chęć pomocy (podpowiedzi) w różnych kwestiach, w tym emerytalnych, kolegom funkcjonariuszom, może trochę ciekawość. Po za tym akurat ja (mówię z mojej perspektywy) nie nienawidzę "tej służby" , wręcz przeciwnie. Jedyne czego nienawidzę to to co się z naszą służbą stało... Między innymi dlatego jestem emerytem. I bardzo sobie chwale.

A tak naprawdę: mamy tak dużo wolnego czasu, że musimy się czymś zająć 😉😆🤣.
 
Zastanawiam się co emerytów nienawidzących tej służby trzyma na tym forum i zmusza do wypowiedzi. Oraz to komu i dlaczego zwieracze dokuczają ? Przecież tak super poza służbą. Świat się na niej nie kończy. To skąd tej jad?!
Nie wiem o motywach nienawidzących bo to nie ja. Za to stojąc obok naprawdę widać więcej o czym nie mam zamiaru się krępować pisać.
 
Back
Do góry