• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

Ktoś ma już z was wyliczenia tej podwyżki łącznie z modernizacją? Będzie podniesiona tylko do minimalnego wskaźnika? Czy kwotowo?
 
Ktoś ma już z was wyliczenia tej podwyżki łącznie z modernizacją? Będzie podniesiona tylko do minimalnego wskaźnika? Czy kwotowo?
Jakby była "tylko" do minimalnego mnożnika to musiałaby być dużo wyższa podwyżka niż obecnie :)

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 
Ktoś ma już z was wyliczenia tej podwyżki łącznie z modernizacją? Będzie podniesiona tylko do minimalnego wskaźnika? Czy kwotowo?
Co za pytanie? Nawet te 65% będzie w każdej izbie inne, a podział 30% i 5% będzie już indywidualny i też wg izbowych uzgodnień.
Co Ci da informacja, że ktoś dostał np. 500 zł., jeśli w Twoim przypadku może to być 200 zł (albo odwrotnie)?
Śledź informacje na stronie swojej izby.
 
IAS Lublin z tego kalkulatora co udostępnili wychodzi +- 1000 pln brutto z modernizacją i plus stazowe. Ale to tylko wyliczenia a jak będzie tego nie wiem. A i im mniejszy mnoznik na stanowisku tym większą podwyżka z tych 30%
 
IAS Lublin z tego kalkulatora co udostępnili wychodzi +- 1000 pln brutto z modernizacją i plus stazowe. Ale to tylko wyliczenia a jak będzie tego nie wiem. A i im mniejszy mnoznik na stanowisku tym większą podwyżka z tych 30%
Pomazyc fajna rzecz.ale 3mam kciuki za finisz
 
Ja wolałbym żeby uposażenia były chociaż podobne a nie minima jednakowe.

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 
Bo "widły" w mnożnikach za stanowisko + trzy obszary tych "wideł" są tak bez powodu. Żeby wszyscy mieli po równo :) + zapis że jest to cel do którego organizacja dąży i nie jest podstawą roszczeń
 
Moze ktos mi odpowie ....jesi teraz mam specjaliste i minimalny mnożnik na moim stanowisku to 2,3 teraz bede mial wyrównywany mnoznik proporcjonalnie do 2,3 ...ale np. we wrzesniu dostane awans na stanowisku ibede miał st. specjaliste i tu mnoznik w siatce płac jest 2,5 ...to w przyszłym roku do jakiego stanowiska bede miał równane??
 
No do minimalnego na specjaliście. Na zdrowy rozsądek w momencie awansu powinni dać minimalny mnożnik dla nowego stanowiska bo przecie likwiduja patologie mnożników.
 
Back
Do góry