• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

...
Gdybyśmy zrobili to masowo, to uważam, że sprawę mielibyśmy załatwioną.
Sławku, jak masowo? A to nie Ty masz wszystkim załatwić podwyżki, awanse i Bóg wie co jeszcze???
Przecież jesteś Przewodniczącym związku, masz dać radę!
Reszta może w spokoju pisać posty na forum, narzekać i czekać...
Bo po co się narażać, Siwy cudotwórca wszystko załatwi!!!
Nie tak Panie i Panowie?

Ps. w niektórych izbach nie ma nawet struktur izbowych a Wy chcecie cudów. Ale na forum pisać to chętni są!
 
Od Nowego Roku mamy w końcu długo wyczekiwany i doskonały Polski Ład i mamy w Związku cywili z US, może to najlepszy czas wykorzystać ich potencjał, niech zwołają swoje koleżanki i kolegów do działania. Mają szansę pokazać, że chcemy wyższych podwyżek w KAS.
Myślę, że na poparcie funków mogliby liczyć.


A to tak przy okazji dla poprawy humoru, jak to można pięknie dodatkami podziałać i pieniądze w budżecie się znajdą
 
Od Nowego Roku mamy w końcu długo wyczekiwany i doskonały Polski Ład i mamy w Związku cywili z US, może to najlepszy czas wykorzystać ich potencjał, niech zwołają swoje koleżanki i kolegów do działania. Mają szansę pokazać, że chcemy wyższych podwyżek w KAS.
Myślę, że na poparcie funków mogliby liczyć.


A to tak przy okazji dla poprawy humoru, jak to można pięknie dodatkami podziałać i pieniądze w budżecie się znajdą
A dla zasranego tworu "kas" pieniędzy nie ma. Jak się znajdą to na samym końcu w najniższej możliwej w kwocie ze sposobem wyliczenia jeszcze gorszym niż wzór na ulgę dla "klasy średniej"

Zdało by się by US wykorzystały swój czas teraz. Może ktoś by nas zauważył i nasz biedne pensje/uposażenia :(
 
Sławku, jak masowo? A to nie Ty masz wszystkim załatwić podwyżki, awanse i Bóg wie co jeszcze???
Przecież jesteś Przewodniczącym związku, masz dać radę!
Reszta może w spokoju pisać posty na forum, narzekać i czekać...
Bo po co się narażać, Siwy cudotwórca wszystko załatwi!!!
Nie tak Panie i Panowie?

Ps. w niektórych izbach nie ma nawet struktur izbowych a Wy chcecie cudów. Ale na forum pisać to chętni są!
Ale o co Ci chodzi? Trzeba się zdecydować na konkretny punkt widzenia. Jeżeli ktoś załatwił emerytury, to załatwi całą resztę.
🥴
 
Dla przypomnienia szefowej KAS:

W 2021 roku mieliśmy zamrożone wynagrodzenia. W tym samym czasie inflacja wyniosła 8,9%.
W 2022 roku podwyżki wyniosą ile? 4%? 6%? A inflacja podobno znacznie więcej niż w roku ubiegłym.

Kiedy rewaloryzacja? Przy takiej inflacji powinni nam dawać podwyżki dwa razy do roku.

Jak nie będzie żadnych ZDECYDOWANYCH ruchów z wynagrodzeniami to przy tej inflacji za kilka lat będziemy biedotą pracującą.
 
Dla przypomnienia szefowej KAS:

W 2021 roku mieliśmy zamrożone wynagrodzenia. W tym samym czasie inflacja wyniosła 8,9%.
W 2022 roku podwyżki wyniosą ile? 4%? 6%? A inflacja podobno znacznie więcej niż w roku ubiegłym.

Kiedy rewaloryzacja? Przy takiej inflacji powinni nam dawać podwyżki dwa razy do roku.

Jak nie będzie żadnych ZDECYDOWANYCH ruchów z wynagrodzeniami to przy tej inflacji za kilka lat będziemy biedotą pracującą.
my już od dawna jesteśmy woorking poorsami, dziwie się cały czas dlaczego środowisko to wszystko toleruje, ale żyje w nadziei, że to wszystko będzie na samym końcu wyglądać tak komicznie, że będzie jeden samochód na UCS i będą sobie pożyczać z opony wielosezonowymi.
 
Dla przypomnienia szefowej KAS:

W 2021 roku mieliśmy zamrożone wynagrodzenia. W tym samym czasie inflacja wyniosła 8,9%.
W 2022 roku podwyżki wyniosą ile? 4%? 6%? A inflacja podobno znacznie więcej niż w roku ubiegłym.

Kiedy rewaloryzacja? Przy takiej inflacji powinni nam dawać podwyżki dwa razy do roku.

Jak nie będzie żadnych ZDECYDOWANYCH ruchów z wynagrodzeniami to przy tej inflacji za kilka lat będziemy biedotą pracującą.
nie będziemy ponieważ nas w tej instytucji nie będzie i tych podwyżek nie będą mieli komu dać ;) Ja już żałuje, że nie złożyłem w listopadzie rezygnacji ze służby ale w tym roku już tego błędu nie popełnię:)
 
do tego natworzyli sobie referacików, działów i koordynatorów dla znajomków i przyznają sobie kasiorkę za nic nie robienie - a większość nie umoczona w kumoterstwie i nepotyzmie tak jak mówisz będzie pracująca biedotą - za dużo by umrzeć a za mało by żyć- takiego bagna, draństwa i obłudy jak jest teraz to chyba przez moje kilkanaście lat służby nie widziałem – jak patrzę się na nadęte ryje to aż człowiekowi się niedobrze robi
 
Ostatnia edycja:
Smutno się patrzy na takie rzeczy.
To co jest u nas, niestety, nie napawa optymizmem.
Czy doczekamy się jakiegoś komentarza ze strony związkowej? Czy nadal czekacie na "oddolny zryw" i "wrzenie"?
Bo z mojej strony pozostało tylko zrezygnowanie. No ale może to nie jest czas na protesty, bo uchodźcy, bo koronawirus, bo zimno...

Zmarnowaliście czas, panie i panowie związkowcy. Szkoda. Pozostaje przyjąć rolę piątego koła u wozu mundurowych MSWiA.
Garrob, takie nastroje ma wielu z nas.
Ja też momentami zastanawiam się żeby zostawić to wszystko w cholerę i zacząć trochę jakby 'od nowa'.

W przeciwieństwie do ciebie, nie powiem jednak 'zmarnowaliście'.
Nie ma żadnego marnowania bo nie ma żadnego działania...

Nie chcę być patetyczny, ale po raz kolejny powiem że to my musimy ruszyć tyłki.
Tylko ci 'my' to kto? Ilu jest 'nas'?
Teraz przy kolejnej, obecnie trwającej fali odejść ja tego kompletnie nie wiem.

Mam pretensję do naszego Związku, że oni chyba też tego nie wiedzą.
A my się niedługo 'ukisimy' we własnej rezygnacji i niemocy...
 

W Policji, Strazy Pozarnej i SG podwyzki od 1 lutego beda juz wyplacane. @slawomir.siwy czy wiadomo juz cokolwiek jak sytuacja wyglada u nas?
 
Back
Do góry