• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Natłoku?

Dwa posty różnych userów przez ostatni miesiąc?

Komentarz niezbyt na czasie...

Bolo:
Przeczytaj jeszcze raz temat wątku i zastanów się o czym piszesz i po co to piszesz (post 37, 39 inne).
Skoro nie potrafisz napisać nic na temat, to po prostu nie pisz.
Tego typu bezsensowne wypowiedzi sprawiają, że forum umiera, podobnie jak ten wątek.
Na jakiś czas znikam z tego forum, min. dzięki Tobie i Twojemu koledze CAT vel Rybka ....
Drukujcie dalej spam. Powodzenia ....
 
Witam. Na konkurencyjnym forum skarbowców napisano coś o podwyżkach we wrześniu. Coś więcej wiadomo na temat czy to plotka?
 
Witam. Na konkurencyjnym forum skarbowców napisano coś o podwyżkach we wrześniu. Coś więcej wiadomo na temat czy to plotka?

Ktoś rzucił jakąś plotką. Prawdopodobnie była to błędna interpretacja słynnego Porozumienia, które wskazywało III kwartał jako termin wypłaty "655". I ktoś się przywiązał do terminu zapominając, że pieniądze już dostał.

Reasumując - następne podwyżki dopiero z uchwały modernizacyjnej - w 2020 r. Nie licząc oczywiście indywidualnych awansów, które każdy z dyrektorów może realizować na bieżąco w ramach posiadanych środków.
 
Albo ktoś z tego, że Ludwiński napisał do ministra w sprawie podwyżek wyciąga wniosek, że będą podwyżki. Ale coś w tym może być, bo przecież Ludwiński nie pytałby ministra bez wcześniejszego uzgodnienia z nim czy wypada zapytać:)
 
Te wszystkie modernizacje i podwyżki zostaną na papierze. Niemcy w recesji, na giełdzie i złotówce już się zaczęło. Wszyscy kupują złoto. Tylko dzisiaj WIG20 - prawie 3% w łeb. W tym roku może się zepnie po "prywatyzacji" OFE z prowizją 20 mld dla budżetu. A w 2020... oby niczego nie zabrali.
 
Te wszystkie modernizacje i podwyżki zostaną na papierze. Niemcy w recesji, na giełdzie i złotówce już się zaczęło. Wszyscy kupują złoto. Tylko dzisiaj WIG20 - prawie 3% w łeb. W tym roku może się zepnie po "prywatyzacji" OFE z prowizją 20 mld dla budżetu. A w 2020... oby niczego nie zabrali.

To samo pisaliście na poczatku roku, jak zostały zapowiedziane podwyżki 655. Podwyżki wypłacone, a jakoś nikt nie napisał "sorry, myliłem się". I rozumiem, ze przez najblizsze 3 lata będzie to samo. Nie bedzie, nie dadzą itd.
Ps. Póki co, Niemcy nie mają recesji. Ostatnie dane (chyba, ze pojawiły się jakies nowe) mówiły o 0.5% wzroście i możliwej recesji na koniec roku. Ci sami ekonomiści przewidują u nas wzrost gospodarczy na poziomie 4.6 - 4.7%.
 
To samo pisaliście na poczatku roku, jak zostały zapowiedziane podwyżki 655. Podwyżki wypłacone, a jakoś nikt nie napisał "sorry, myliłem się". I rozumiem, ze przez najblizsze 3 lata będzie to samo. Nie bedzie, nie dadzą itd.
Ps. Póki co, Niemcy nie mają recesji. Ostatnie dane (chyba, ze pojawiły się jakies nowe) mówiły o 0.5% wzroście i możliwej recesji na koniec roku. Ci sami ekonomiści przewidują u nas wzrost gospodarczy na poziomie 4.6 - 4.7%.
Niemcy za chwilę będą mieć Ukraińców u siebie i sytuacja się poprawi. U nas, bez nich, może nie być już tak różowo. Nie ma komu pracować😏
 
To samo pisaliście na poczatku roku, jak zostały zapowiedziane podwyżki 655. Podwyżki wypłacone, a jakoś nikt nie napisał "sorry, myliłem się". I rozumiem, ze przez najblizsze 3 lata będzie to samo. Nie bedzie, nie dadzą itd.
Ps. Póki co, Niemcy nie mają recesji. Ostatnie dane (chyba, ze pojawiły się jakies nowe) mówiły o 0.5% wzroście i możliwej recesji na koniec roku. Ci sami ekonomiści przewidują u nas wzrost gospodarczy na poziomie 4.6 - 4.7%.
I Tobie i sobie życzę żebyś znowu miał rację.
 
Te wszystkie modernizacje i podwyżki zostaną na papierze. Niemcy w recesji, na giełdzie i złotówce już się zaczęło. Wszyscy kupują złoto. Tylko dzisiaj WIG20 - prawie 3% w łeb. W tym roku może się zepnie po "prywatyzacji" OFE z prowizją 20 mld dla budżetu. A w 2020... oby niczego nie zabrali.
Kubuś Fatalista (Jacques le fataliste) - nie siej defetyzmu :(
 

Panu redaktorowi na pół roku "film się urwał" - pisze o sprawach minionych.
Zabawna jest uwaga pod artykułem:

"Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone" ...
straszyłeś, że nałożyłeś na siebie bana z tego co pamiętam
 
Na profilu facebookowym Krajowa Administracja Skarbowa ta prawdziwa oddolna pojawił się post o treści: "Słyszeliście, ze przyszłoroczne podwyżki maja być uznaniowe? Czy to fuck news?" czy ktoś ma jakaś wiedzę na ten temat?
 
Nie wiem co ma na myśli autor postu, ale odpisałem tam, że ja jestem przeciwnikiem uznaniowości w szerokim tego słowa znaczeniu.
Trzeba ustalić zasady i nie jesteśmy jako środowisko bezsilni, wobec pomysłów MF, których jeszcze bliżej nie znamy, poza pogłoskami. Te zasady powinny wyjść od Nas jako środowiska. Jest wiele patologii płacowych.
 
Back
Do góry