• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Jasne ludwinski ponoc w tej materii proponuje 2 pol czerwca powodzenia
Skąd taka informacja?
Ostatnio zbyt wiele wypowiedzi orbituje wokół "ponoć", "podobno", "tata Marcina powiedział".

Mam prośbę, jeśli ktoś coś już mówi, niech poda źródło skąd takową informacje bierze, bo potem zaczyna się masowa histeria odnośnie plotek, których źródła i prawdziwości w zasadzie nie da się ustalić.

Z tego co wiem, porozumienie wskazywało czas w jakim wypłaty podwyżek z modernizacji powinny być wypłacone i było to 3 miesiące od podpisania przez PAD ustawy budżetowej, ale nigdzie nie znalazłem informacji, żeby jakikolwiek związek proponował podwyżki w jak najpóźniejszym terminie.

Jeśli jednak pan Ludwiński faktycznie coś takiego proponuje, to już wiadomo kto działa na korzyść, a kto na szkodę pracowników.
Jednakże póki co to nic innego jak niepotwierdzone plotki i nie mam zamiaru siać w żadną stronę żaru.

Lepiej skupić się na tym co realnie proponuje ZZ Celnicy, czyli przyspieszenie podwyżek do 10 kwietnia, niż na siłę szukać wroga.
 
Ja mam pytanie czy ZZ Celnicy byl sygnatoriuszem porozumienia dot. podzialu srodkow w 2020 z MF wspolnie innymi ZZ? Pamietajmy, co by nie myslec, ze sa tez inne ZZ strona tego porozumienia, z ktorymi pomimo uprzedzen nalezaloby rozpoczac rozmowy dla dobra srodowiska.

Zadając takie pytanie na Forum, spaliłbym się ze wstydu - przy usiłowaniu składania
temu Związkowi jakichkolwiek, nawet najcudowniejszych pomysłów!

Żądając czegokolwiek, należałoby mieć choć blade pojęcie o rzeczywistości, a także
na BIEŻĄCO przejawiać odrobinę zainteresowania sprawami zawodowymi ...
 
Skąd taka informacja?
Ostatnio zbyt wiele wypowiedzi orbituje wokół "ponoć", "podobno", "tata Marcina powiedział".

Mam prośbę, jeśli ktoś coś już mówi, niech poda źródło skąd takową informacje bierze, bo potem zaczyna się masowa histeria odnośnie plotek, których źródła i prawdziwości w zasadzie nie da się ustalić.

Z tego co wiem, porozumienie wskazywało czas w jakim wypłaty podwyżek z modernizacji powinny być wypłacone i było to 3 miesiące od podpisania przez PAD ustawy budżetowej, ale nigdzie nie znalazłem informacji, żeby jakikolwiek związek proponował podwyżki w jak najpóźniejszym terminie.


Podaj źródło
 
Podaj źródło
Punkt 3 porozumienia:
3. Podwyżki zostaną wypłacone zgodnie z art. 8 ustawy z dnia 23 grudnia 1999 r. o kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz o zmianie niektórych ustaw (Dz.U. z 2018 r., poz. 2288) w ciągu 3 miesięcy po ogłoszeniu ustawy budżetowej na rok 2020, z wyrównaniem od 1 stycznia danego roku.
 

Attachments

  • POROZUMIENIE.pdf
    1,2 MB · Wyświetleń: 426
 

Zadając takie pytanie na Forum, spaliłbym się ze wstydu - przy usiłowaniu składania
temu Związkowi jakichkolwiek, nawet najcudowniejszych pomysłów!

Żądając czegokolwiek, należałoby mieć choć blade pojęcie o rzeczywistości, a także
na BIEŻĄCO przejawiać odrobinę zainteresowania sprawami zawodowymi ...
Zawodowy związkowcu, weź się do roboty, bo ludzie nie będą płacić Ci na emce za Twoje wypociny
 
Zawodowy związkowcu, weź się do roboty, bo ludzie nie będą płacić Ci na emce za Twoje wypociny

Ty bezczelny bucu!

Znasz cata?

Jaki zawodowy związkowcu?

Co masz do związkowcòw na etacie?

Etat Sławka ci wadzi?

Skąd sugestia że cat nie pracuje?

Komu płacisz emkę?

Na pewno nie catowi i mi też nie będziesz.

Cisną mi się na usta same inwektywy na taki post, ale się powstrzymam...

A płacisz składki na zz? To wystartuj w wyborach na przew zoi i wtedy się wykaż...

Co za bezczelna poza, płacę to wymagam...

Jeżeli płacisz skĺładki na celnicy.pl i uważasz że to pieniądze zmarnowane albo że daje ci to prawo żądania czegokolwiek to napisz nr konta to ci zwròcę

W celnikachpl nie potrzebujemy takich buców i roszczeniowych egoistów
 
Miałem nie pisać ale muszę.
Pan Sławomir Siwy pisze pod własnym imieniem i nazwiskiem. Mogę się z nim zgadzać lub nie., ale jego wypowiedzi są zawsze na jakimś merytorycznym poziomie.

Natomiast jakiś bolo i jakiś cat wypowiadają się w każdym temacie, bronią jeden drugiego, obrażają wszystkich.
Siostry syjamskie???
Jeden wie co drugi myśli.
Serio.
Wy pełnicie gdziekolwiek, jakąkolwiek służbę ???

chyba na forum tylko i zdalnie.
 
Zawodowy związkowcu, weź się do roboty, bo ludzie nie będą płacić Ci na emce za Twoje wypociny
Wydaje mi się że jesteś nosicielem, ale nie koronawirusa tylko głupoty i chamstwa. Radziłbym izolację dla dobra ogółu, a i Tobie to wyjdzie mam nadzieję dobrze na zdrowie psychiczne.
 
Miałem nie pisać ale muszę.
Pan Sławomir Siwy pisze pod własnym imieniem i nazwiskiem. Mogę się z nim zgadzać lub nie., ale jego wypowiedzi są zawsze na jakimś merytorycznym poziomie.

Natomiast jakiś bolo i jakiś cat wypowiadają się w każdym temacie, bronią jeden drugiego, obrażają wszystkich.
Siostry syjamskie???
Jeden wie co drugi myśli.
Serio.
Wy pełnicie gdziekolwiek, jakąkolwiek służbę ???

chyba na forum tylko i zdalnie.
:LOL:
Kolejny świeżaczek doskonale zaznajomiony z historią forum i jego userów.
Gdzie byłeś mędrcze od siedmiu boleści przed 29 Lutym tego roku?

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż odezwać się rozwiewając wszelką wątpliwość".
 
Ktoś jeszcze chce kontynuować tę nic nieznaczącą spinę, która nic merytorycznego nie wnosi, a jedynie rozrzedza jeden z najistotniejszych aktualnie tematów?
Warto byłoby się tu skupić na kwestii podwyżek, a po twarzy se dawać na PW jeśli już ktoś musi.
 
Bardzo fajny artykuł, słuszna droga. Trzeba walczyć przede wszystkim o sprawiedliwość i równe traktowanie względem służb, które stoją na pierwszej linii frontu.
edit. Tak jak MY.
 
Ostatnia edycja:
Sławek, może byś wykasował z tego forum paru gnojków? Nic merytorycznego nie wnoszą, a próbują na emocjach grać. Jak nie masz czasu, daj mi uprawnienia - sam to zrobię.
 
Ty bezczelny bucu!

Znasz cata?

Jaki zawodowy związkowcu?

Co masz do związkowcòw na etacie?

Etat Sławka ci wadzi?

Skąd sugestia że cat nie pracuje?

Komu płacisz emkę?

Na pewno nie catowi i mi też nie będziesz.

Cisną mi się na usta same inwektywy na taki post, ale się powstrzymam...

A płacisz składki na zz? To wystartuj w wyborach na przew zoi i wtedy się wykaż...

Co za bezczelna poza, płacę to wymagam...

Jeżeli płacisz skĺładki na celnicy.pl i uważasz że to pieniądze zmarnowane albo że daje ci to prawo żądania czegokolwiek to napisz nr konta to ci zwròcę

W celnikachpl nie potrzebujemy takich buców i roszczeniowych egoistów
Etatowi związkowcy to prawie jak zawodowi partyjniacy przyjacielu bucu, radziłbym Ci wyhamować zbędne słownictwo. Miłego.
 
sugeruję po raz setny, nie karmić trolli - kompromitujecie jednego - logują następnych.
dziwi mnie, że starzy użytkownicy tego nie mogą zrozumieć.
to jest taka gra w manipulację i rozbijanie dyskusji na forum !!!
tu nie ma lepszych+starych i gorszych+mlodych, od dawna liczy się osiągany efekt kłótni.
trzymajmy się logiki zdarzeń i oficjalnej linii związku.
po to właśnie jest taki kociokwik na forum abyśmy nie prowadzili rzeczowej dyskusji.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIE !
 
kolega ma nadal zamiar polemizowac z manipulacja.
moze kolega jest tym samym przekazem tylko z dluzszym stazem.
albo ja juz nic nie rozumiem ...

CELNIKU ZADEKLARUJ SIE !
 
Back
Do góry