• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

:mad:
Mam tylko jedno pytanie, co zwykłego funkcjonariusza obchodzi skąd biorą się składowe podwyżki. To wszystko powinno być proste jak konstrukcja cepa, Takie wywody to niech sobie pani Rzeczkowska schowa głęboko, nas interesuje podobnie jak policję i wojsko kwota podwyżki, nie mniejsza jak inne służby. Koniec tego pitolenia, albo kasa, albo protest i to natychmiast bez oczekiwania na czyjąś łaskę. Straszyć to sobie mogą swoje dzieci, że im cukierków nie kupią.
Krótko i na temat!!! I o to w tym wszystkim chodzi! Mnie się nikt nie pyta, czy mam dwie ręce czy 10. Robota ma być zrobiona i nikogo to nie obchodzi. A kasa nam się należy za ciężką pracę, jak psu buda!!!! Koniec, kropka :mad:
 
Ja obstawiam ze dzis sie dowiem ,iż wszystko co uzgodniono 14.05 jest realizowane, dołożą wszelakich starań aby zwolnień noe było a modernizacja zależy od włączenia jej pod obrady. I w zamian za takie newsy ,KU zobowiąze się dalej tlumic nastroje i obwieszcza propagande sukcesu, którego nie ma. Komunikat, który wyskakuje na skarbowcach jest smieszny skoro i tak wyplacaja inaczej
 
dodadzą jeszcze walkę o zagwarantowanie zatrudnienia kosztem pozostałej części podwyżki i po długim namyśle zgodzą się na te 6%-sukces malowany ;))
 
Podwyżki?... Krótko... Jak nic nie zrobimy.... teraz ochłapy... przeciąganie... bzdurne pisma... V kolumna... ustawki...
Później... nowelka budżetu i g...no...
Już tak bywało... Chcę się mylić...
 
Capture+_2020-05-28-16-49-36.png
 
Jako że owo 3% to już nie inflacyjne tylko tzw. modernizacja to można spokojnie powrócić od jutra do owocnych kłótni (i zapewne tak się stanie) jak te kokosy czyli przeciętnie 170 parę zł. podzielić między starych a młodych, mądrych a głupich, produkujących dzieci a już naprodukowanych, ambitnych a wypalonych idt. itp. Bo przecież to ważniejsze niż fakt, że służby podatkowe 40 mln kraju muszą wykłócać sie z admninistracją rządową tego kraju o obiecaną wcześniej podwyżkę w kwocie 40 euro.
 
@uKISzony - wprawdzie z nazewnictwem odrobinę Ci się "pozajączkowało",
ale sugerowaną konkluzją, trafiłeś w 10 ...
 
dzięki temu prostemu zabiegowi MF wytrąca nam podstawowy argument. Owe 9% to właśnie wyjdzie około 500 brutto. Przy 12,9% mieliśmy dostać ok 750 brutto. Znając życie to pozostałych 3,9% już nie dostaniemy ale owe 9% to tyle co w innych służbach - pod warunkiem równego podziału! Ale ten termin odwleczony na lipiec..... i docelowo wrzesień
 
Angel jakiego równego podziału? Przecież już dawno Sławek pisal że proponowali funkowi do 10 lat stażu te najniższe 98 zl brutto. Po zmianie budżetu to tak będzie nieważne bo nie dostaniemy nic. Jeśli teraz nie ma kasy to i we wrześniu jej nie będzie. A może inaczej. Nie ma jej tylko dla nas bo tylko w naszej rzeczywistości jest epidemia
 
Załatwili nas sprzedajczyki. Choć właściwie, patrząc na to co podpisali 14 maja, to nic pozytywnego nie można było się po nich spodziewać. Mam wrażenie, że ta nasza podwyżka wynagrodzeń będzie w ogóle nieosiągalna, jeżeli nie podejmiemy szybko znaczących działań. Wyrażając w ten sposób całkowity brak akceptacji tego co dziś podpisali. Ministerstwo w bezczelny sposób nas roluje za przyzwoleniem (akceptacją) KP.
 
A może inaczej. Nie ma jej tylko dla nas bo tylko w naszej rzeczywistości jest epidemia
Jak jest taka epidemia i kryzys to niech wszystkim obniżą pensje a nie tylko jednej grupie społecznej która w dodatku i tak gówno dostaje w stosunku do wykonywanych czynności. Mieliśby być jak Guardia di Finanza a jesteśmy jak stróże w biedronce.
 
Załatwili nas sprzedajczyki. Choć właściwie, patrząc na to co podpisali 14 maja, to nic pozytywnego nie można było się po nich spodziewać. Mam wrażenie, że ta nasza podwyżka wynagrodzeń będzie w ogóle nieosiągalna, jeżeli nie podejmiemy szybko znaczących działań. Wyrażając w ten sposób całkowity brak akceptacji tego co dziś podpisali. Ministerstwo w bezczelny sposób nas roluje za przyzwoleniem (akceptacją) KP.
Oj nie.😂😂😂
14 maja podpisali, że wypłata modernizacji będzie do końca czerwca.
Teraz podpisali, że wypłata połowy będzie do końca lipca, a o co do reszty usiądą do rozmów we wrześniu.
A wtedy będzie kolejny ankeks: 💩💩💩
 
Back
Do góry