• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Czy w związku z brakiem podwyżek zostały podjęte jakieś kroki, jakieś działania? Czy będziemy dalej siedzieć cicho i się przyglądać jak kolejny raz ktoś nam pokazuje środkowy palec?
 
Czy w związku z brakiem podwyżek zostały podjęte jakieś kroki, jakieś działania? Czy będziemy dalej siedzieć cicho i się przyglądać jak kolejny raz ktoś nam pokazuje środkowy palec?
Nie będziemy siedzieć cicho. Zostały podjęte kroki dzielne Z.Z. a jest ich chyba ze 100 będą pisać w tej sprawie pisma.
 
Słyszałem, że niektórzy już zaczęli protest!!! I to ci co są na zdalnej. Na początek odłączyli się od sieci .... aaaale co godzinę sprawdzają czy kierownik do nich nic nie napisał 😂😂😂 Przestańcie mnie rozśmieszać. Nawet nie chce mi się rozwijać wątku.
I nie odbierają od razu telefonów, tylko oddzwaniają!
 
@Mrówka to czekaj na przebudzenie tych co podpisali porozumienie

download.jpg
 
Słyszałem, że niektórzy już zaczęli protest!!! I to ci co są na zdalnej. Na początek odłączyli się od sieci .... aaaale co godzinę sprawdzają czy kierownik do nich nic nie napisał Przestańcie mnie rozśmieszać. Nawet nie chce mi się rozwijać wątku.

Kogoś baaardzo mi przypominasz, ale biorąc pod uwagę twój nick, byłaby to pierwsza prawda
w twoim wykonaniu.

"Nie chce ci się" ?! Czy aby znów nie spieszysz się "na wódeczkę", po podpisaniu kolejnego
g*wn* ?! Powinieneś wiedzieć towarzyszu, że zmiana nicka czy także maila rejestracyjnego,
to stanowczo zbyt mało, by ukryć swoje namiary, a mentalność psa ogrodnika specjalnej
troski o specyficznym skowycie, wprost wskazuje rasę lub raczej bez-rasowość ...
 
Miałem się rozpisać, ale w sumie to mi się nie chce. I tak wyjdzie na moje. Niestety. Żadnego protestu nie uskutecznimy i tyle.
Natomiast wszechwiedzący i wielce elokwentny katowicki kotku trafiasz kulą w płot. Chcesz to mnie szukaj i to nie po mailu tylko po korytarzu....
A swoją drogą ciekaw jestem czy nasz przewodniczący wykasuje znów kilka postów bo mu się dyskusja nie spodoba. Choć wątpię bo przecież największy agresor włączył się kiciusiowi a jemu wszystko tu wolno 🤔
 
Słyszałem, że niektórzy już zaczęli protest!!! I to ci co są na zdalnej. Na początek odłączyli się od sieci .... aaaale co godzinę sprawdzają czy kierownik do nich nic nie napisał 😂😂😂 Przestańcie mnie rozśmieszać. Nawet nie chce mi się rozwijać wątku.
Ty tylko słyszałeś. Widocznie masz coś ze słuchem. Na szczęście są systemy w których zostaje ślad wykonanej pracy i każdy przełożony ma możliwość podglądu, oceny i raportowania. Ty widocznie jesteś zbędnym elementem po którym nie ma śladu.
 
Miałem się rozpisać, ale w sumie to mi się nie chce. I tak wyjdzie na moje. Niestety. Żadnego protestu nie uskutecznimy i tyle.
Natomiast wszechwiedzący i wielce elokwentny katowicki kotku trafiasz kulą w płot. Chcesz to mnie szukaj i to nie po mailu tylko po korytarzu....
A swoją drogą ciekaw jestem czy nasz przewodniczący wykasuje znów kilka postów bo mu się dyskusja nie spodoba. Choć wątpię bo przecież największy agresor włączył się kiciusiowi a jemu wszystko tu wolno

Ha! jak ważne jest dobrze podpuścić ...

No to jednak wiedziałem, że mi jest skądś znana ta fałszywa twarzyczka.
Jak to cię wołali - "kabel"? A może to tylko tego drugiego ?!
Zapewne cię spotkam, jak wrócisz do roboty i jak zwykle nie podasz mi ręki,
tym razem jednak usprawiedliwiając się obawą przed wirusem. Nie szkodzi.


Słyszałem, że niektórzy już zaczęli protest!!! I to ci co są na zdalnej. Na początek odłączyli się od sieci .... aaaale co godzinę sprawdzają czy kierownik do nich nic nie napisał ...

No tak - właśnie opisujesz jak sam "protestujesz" i (jak zwykle) przypisujesz to innym.
Zapomniałeś tylko dodać, że w poczcie sprawdzasz odzew na swoje donosy przełożonym ...




 
Ty tylko słyszałeś. Widocznie masz coś ze słuchem. Na szczęście są systemy w których zostaje ślad wykonanej pracy i każdy przełożony ma możliwość podglądu, oceny i raportowania. Ty widocznie jesteś zbędnym elementem po którym nie ma śladu.
Do niektórych to trzeba pisać dużymi literami i powoli. Szkoda.
 
Miałem się rozpisać, ale w sumie to mi się nie chce. I tak wyjdzie na moje. Niestety. Żadnego protestu nie uskutecznimy i tyle.
Natomiast wszechwiedzący i wielce elokwentny katowicki kotku trafiasz kulą w płot. Chcesz to mnie szukaj i to nie po mailu tylko po korytarzu....
A swoją drogą ciekaw jestem czy nasz przewodniczący wykasuje znów kilka postów bo mu się dyskusja nie spodoba. Choć wątpię bo przecież największy agresor włączył się kiciusiowi a jemu wszystko tu wolno 🤔

Z kanapy to można tylko kwękać i marudzić a nie protestować...

Ja jednak, i na szczęście nie tylko ja, jestem odrębnego zdania...

I wiele już razy, pod przywództwem sławka, to, w odróżnieniu od protestów skarbowców, udawało się...

Np. Emki...
 
Zarobki w wojski w 2020, to tylko zasadnicze, należy doliczyć staż, za stopień i inne:
  • szeregowy: 3650 zł brutto,
  • starszy szeregowy: 3720 zł brutto,
  • kapral: 4140 zł brutto,
  • starszy kapral: 4190 zł brutto,
  • plutonowy: 4240,00 zł brutto,
  • sierżant: 4440 zł brutto
czyli u nas ma tak większość ! w wojsku ponad tymi stopniami jest 16 wyższych. To pokazuje jak oni nas traktują u góry ! Mają w d..
 
Zarobki w wojski w 2020, to tylko zasadnicze, należy doliczyć staż, za stopień i inne:
  • szeregowy: 3650 zł brutto,
  • starszy szeregowy: 3720 zł brutto,
  • kapral: 4140 zł brutto,
  • starszy kapral: 4190 zł brutto,
  • plutonowy: 4240,00 zł brutto,
  • sierżant: 4440 zł brutto
czyli u nas ma tak większość ! w wojsku ponad tymi stopniami jest 16 wyższych. To pokazuje jak oni nas traktują u góry ! Mają w d..

Do tego dodaj kilkaset złotych (w największych miastach 1000 zł) netto dodatku mieszkaniowego, który przysługuje nawet jak posiadasz własne mieszkanie.
 
Back
Do góry