• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Oni nie mają po prostu żadnego do Nas szacunku i w ogóle się Nas nie obawiają. Kłamstwo z obietnicami gładko im przechodzą przez usta, są obłudni jak politycy z wiejskiej ! Łamanie Porozumień i danego słowa jest dla nich jak splunięcie, honor jak u Dyzmy.
 
Idą bardzo złe czasy, teraz będą mieli pretekst przez następne 10 lat by jeszcze bardziej gnoić ludzi, swoich ludzi. Nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Pola manewru tez nie ma bo społeczeństwo zeżre za każdą próbę negocjacji podwyżek i taki oto klops. Jednym dali a innych chcą zwalniać. Nie pojmuję. Albo ja za głupia jestem by to zrozumieć 🥺
 
Jest prosta odpowiedź. Ten kto może niech idzie na emkę a nie czeka na Godota. Godot nie nadejdzie a czasy są coraz gorsze. Mówię za siebie i tak zrobiłem. Nie widziałem się w obecnej tzw "teraźniejszości"". Jeżeli do służby przychodzi ktoś z CBŚP jako naczelnik i twierdzi, że jak się komuś nie podoba to niech "spada do kamieniołomów" to sorry batory ale ja nie miałem zamiaru w tym uczestniczyć. Nie wierzycie, że taki fakt miał miejsce? No to jesteście w błędzie.
 
Drugie primo od tego samego faceta..............."Jak Pani/Pan nie potrafią zmotywować funkcjonariuszy do działania to znaczy, że nie mogą być kierownikami. W takim razie tych funkcjonariuszy trzeba zwolnić". Chodziło o kontrolę w Wólce Kosowskiej k/Wawy czyli centrum chińskie. Czas i miejsce wiadome. Środków ochrony osobistej brak. Pytania?
 
Jest prosta odpowiedź. Ten kto może niech idzie na emkę a nie czeka na Godota. Godot nie nadejdzie a czasy są coraz gorsze. Mówię za siebie i tak zrobiłem. Nie widziałem się w obecnej tzw "teraźniejszości"". Jeżeli do służby przychodzi ktoś z CBŚP jako naczelnik i twierdzi, że jak się komuś nie podoba to niech "spada do kamieniołomów" to sorry batory ale ja nie miałem zamiaru w tym uczestniczyć. Nie wierzycie, że taki fakt miał miejsce? No to jesteście w błędzie.
Teraz trudniej odejść na emkę szybko - trzymają okres wypowiedzenia 3 miechy , u nas kupa ludzi złożyła i czeka niestety ... A czerwcowe zmiany 15a się zbliżają. Nikt nie zdąży odejść przed zmianami.
 
Generalnie ja i wielu młodych z naszej izby wybywamy w inny mudur po tym całym zamieszaniu z wirusem. Dla mnie osobiście nie wypłacenie podwyżek na czas jest równoznaczne z odwołaniem się z funkcji najwyższych osób w MF.

Nie tylko nasz związek nie ma jaj, ale i cywile że skarbówki. W normalnym państwie powinno iść pismo z żądaniem odwołania tych osób.
Uważam, że związek działa za mało "agresywnie". W pismach nie powinny być prośby o udzielenie informacji tylko stanowcze żądania. I pisma powinny być pisane co tydzień, a nawet jak potrzeba codziennie z pytaniem dlaczego jest tak a nie inaczej. I za przeproszeniem je**ć poprawność polityczną. Te osoby powinny być dla nas, a nie są.

Pobawiłbym się w to, ale ostatnie dni pokazały mi że nie warto i z tego cyrku trzeba uciekać czym prędzej bo tu nawet małp nie ma.
 
MOCNE SŁOWA Fentylku. Trzymam kciuki. Masz sporo racji w tym co piszesz. Niestety - to tylko teoria, a praktyka sam wiesz jak wygląda...
 
Teraz trudniej odejść na emkę szybko - trzymają okres wypowiedzenia 3 miechy , u nas kupa ludzi złożyła i czeka niestety ... A czerwcowe zmiany 15a się zbliżają. Nikt nie zdąży odejść przed zmianami.
Dlaczego czerwcowe?
Teraz trudniej odejść na emkę szybko - trzymają okres wypowiedzenia 3 miechy , u nas kupa ludzi złożyła i czeka niestety ... A czerwcowe zmiany 15a się zbliżają. Nikt nie zdąży odejść przed zmianami.
O co chodzi z czerwcem? Jajko na Wielkanoc?
 
To wszystko to śmiech na sali, jest kasa na 13ki dla emerytów, pomoc dla przedsiębiorców, podwyżki dla wojska, policji i innych, 500+ i inne cuda na kiju etc a nas jak zawsze chcą ograć. Aby nie dać podwyżek wpadli na genialny pomysł postraszyć zwolnieniami i obniżkami pensji. Jak tak ma być zawsze to może rzeczywiście lepiej poszukać innej pracy...
 
Ostatnia edycja:
Zamknijcie te wszystkie budy od zaraz!!! skoro nie chcą dać podwyżek! Zamykamy!!! Wpłynęło tysiące wniosków w US o ulgi itp....STOP!!!! najgorsze to, że pewne krasnoludki zapierdzielaja x 3 i nic z tego nie mają....to od nas zależy wszystko. Mają nas w 4 literach,...i się dajemy...
 
Ostatnia edycja:
Ale co wy bijecie painę. Wzajmenie się oskarżacie. Przeciwnik jest gdzie indziej. Zastanówcie się czy wasz związek dobrze reprezentuje wasze interesy. Jeśłi nie to go zmieńcie. Jeśli w żadnym nie jesteście ale macie ochotę walczyć to to wybierzcie mądrze i wstąpcie. Razem można więcej ale i większy może więcej. Dajcie związkowi wsparcie a jak zażąda działania działajcie.
 
Back
Do góry