• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Jakim prawem piszesz "my"? My to my, a ty to nie my. My walczymy odkąd przyszedlem do służby [i znacznie dłużej], ty szczawiu walczysz od 8 sierpnia 2019,, prędzej twój koniec nastąpi niż naszego zz :)
 
Zapewne wielu to co napiszę znowu oburzy ale pewne - poprzedzające niniejszą - wypowiedzi na Forum
są szczytem chamstwa i prostactwa, świadczącym o egoistycznym zidioceniu ich autorów, godnych tylko
spuszczenia do szamba, którym ociekają ich słowa i myśli!

Wszechogarniający odór, do waszych zgniłych "rozumów", przesyconych siarką i żmijowym jadem zawiści,
nie dopuszcza nawet prostej myśli, że ten - który poświęcił siebie, rodzinę, swoje ŻYCIE dla was i przez to
został wykopany ze służby - nie zaprzestał walczyć!
Nikt z was matołów nie zauważył, że bez wątpienia jest on CYWILEM, a wasze parszywe słowa bolą go
wielokrotnie bardziej, niż pozostałe krzywdy.

Tak, piszę o Sławku, ale wy - debilni furiaci - nie macie bladego pojęcia, jak wielu obecnym cywilom, stopy
winniście całować za udział w tym, z czego wy spijacie śmietankę, a oni mogą nigdy nie doświadczyć ...
 
Ostatnia edycja:
Nie zamierzamy łożyć na skarbowców.
Grunt, źe Ci obecni skarbowcy zbierali podpisy pod ustawa emerytalną byś teraz ty śmieciu mógł się rajcować emeryturą mundurową.
Trochę przerobione ale pasuje do ciebie Petriniusz jak ulał.
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie.
Pan się nie kwalifikuje nawet do sądu dla ludożerców, buszmenie. W moich oczach jest pan nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem, panie Petroniuszu. Niech pan stąd wyjdzie, bo ja nie mogę na pana patrzyć, bydlaku.
 
Grunt, źe Ci obecni skarbowcy zbierali podpisy pod ustawa emerytalną byś teraz ty śmieciu mógł się rajcować emeryturą mundurową.
Trochę przerobione ale pasuje do ciebie Petriniusz jak ulał.
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie.
Pan się nie kwalifikuje nawet do sądu dla ludożerców, buszmenie. W moich oczach jest pan nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem, panie Petroniuszu. Niech pan stąd wyjdzie, bo ja nie mogę na pana patrzyć, bydlaku.
Śmici szukaj w rodzinie. Ale nie będę nabijał się z kaleki.
 
Priorytetem zarówno związku, jak i wszystkich funkcjonariuszy powinno być równanie praw i wszelkich innych rzeczy z innymi Służbami mundurowymi. Mamy taki sam rygor i odpowiedzialność. Nie widzę powodu aby tylko dlatego że Skarbowcy płacą większe składki mamy być gorzej traktowani. Dzisiaj nam zabiorą 50 zł jutro 500. Nie możemy do tego dopuścić ze wszelką cenę. Cenę nawet zmniejszenia podwyżek cywilom.
 
Priorytetem zarówno związku, jak i wszystkich funkcjonariuszy powinno być równanie praw i wszelkich innych rzeczy z innymi Służbami mundurowymi. Mamy taki sam rygor i odpowiedzialność. Nie widzę powodu aby tylko dlatego że Skarbowcy płacą większe składki mamy być gorzej traktowani. Dzisiaj nam zabiorą 50 zł jutro 500. Nie możemy do tego dopuścić ze wszelką cenę. Cenę nawet zmniejszenia podwyżek cywilom.
Oczywiście masz 100% racji tak jak większość funkcjonariuszy.
 
ZZ Celnicy.pl jest związkiem funkcjonriuszy S-CS, jak również pracowników cywilnych KAS [nie mówię, że mi się to podoba]. Żaden pierdzioniusz nie będzie nam mówił jak mamy działać, pewnie wysłannik mf.
Nie nie będę pisał jak. Ale nie płacz że jesteś traktowany jak ubogi krewny w rodzinie służb mundurowych.
 
Dalej cat wypisuj brednie i ciesz się tym że możesz. Chyba nie masz nikogo blizkiego z kim mógłbyś pogadać w realu. Związek zz celnicy.pl to związek funkcjonariuszy. Jak nie to zmieniamy nazwę.
 
Grunt, źe Ci obecni skarbowcy zbierali podpisy pod ustawa emerytalną byś teraz ty śmieciu mógł się rajcować emeryturą mundurową.
Trochę przerobione ale pasuje do ciebie Petriniusz jak ulał.
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie.
Pan się nie kwalifikuje nawet do sądu dla ludożerców, buszmenie. W moich oczach jest pan nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem, panie Petroniuszu. Niech pan stąd wyjdzie, bo ja nie mogę na pana patrzyć, bydlaku.
Śmieci szukaj w rodzinie.😉
 
Nie nie będę pisał jak. Ale nie płacz że jesteś traktowany jak ubogi krewny w rodzinie służb mundurowych.
Jak jestem traktowany, wiem sam. Z pewnością typ o stażu 2 mce nie będzie mnie tego uczył. Teraz chłopczyku walczysz o prawa funków. A gdzie byłeś w 2008, 2012, 2016? Nie przypominam sobie żadnej twojej aktywności. Skąd taka aktywność nagle?
Żeby uspokoić, każdy ma prawo tutaj wyrażić swoje poglądy, ja też robiłem to radykalnie. Tyle, że ty jesteś absolutnie niewiarygodny, skąd jesteś, skąd się wziąłeś, czemu teraz? Myśmy zęby zjedli na walce z agenturą mf, więc nie tak łatwo nas oszwabić.
 
Ostatnia edycja:
Czemu was tak boli jak petroniusz pisze prawdę. Dla mnie jest sprawą oczywistą, że związek funkcjonariuszy zajmuje się sprawami funkcjonariuszy i ucywilnionych funkcjonariuszy a nie cywili ze skarbówki. Czemu petroniusz który ma odwagę pisać prawdę ma zostać zostać zablokowany. Każdy ma prawo wyrażać tutaj swoje zdanie. Co w tym złego, że chcemy, żeby związek który ma reprezentować interesy funkcjonariuszy nie zajmował się sprawami innej grupy zawodowej.
 
Żale do tych co wprowadzili reformę.
Jak jestem traktowany, wiem sam. Z pewnością typ o stażu 2 mce nie będzie mnie tego uczył. Teraz chłopczyku walczysz o prawa funków. A gdzie byłes w 2008, 2012, 2016? Nie przypominam sobie żadnej twojej aktywności. Skąd taka aktywność nagle?
Tam gdzie wszyscy ideowcy. Ma barykadach kmiocie.
 
Back
Do góry