• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podsumowanie

Współczuje alokersom.
MnL siedział po drugiej stronie i nigdy do końca nie zrozumie tragedii rodzinnych alokersów.

Dlatego rozumiem Jabola. Choćby najcichsze plotki o kolejnej migracji w inne miejsce prowadzi do przyspieszenia tętna i niepokoju wśród rodzin alkersów.

W głębi ducha myślę, że do tego nie dojdzie.

Jabol, nie łam się. Najgorsze już za nami. Widać zmiany na lepsze.
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:
KAS będzie nowym realem :lol: ale Ty przecież się tym nie martwisz i pełnomocnikiem z Rzepina, Leszna, Kalisza lub Piły również.

Pozdrawiam wszystkich celników, nie tylko z Wielkopolski.
Nie pozdrawiam obłudników, dwulicowców i osób z rozdwojeniem jaźni (nie dotyczy oczywiście polityków :wink:)
 
MnL - jak zwykle interesuje cie władza i ich transfery :wink:
Tych jednak było tylko 4 w Poznaniu.
Przed nimi przesunięto do nas i dalej na wschód setki zwykłych funkcjonariuszy, których rodziny niejednokrotnie przeżywały rozterki.
Oczywiście, każdy miał wybór, ale Rzepin to nie Poznań i bezrobocie dużo większe. Ale o tym już było dużo. Więc nie bądź taki tendencyjny.

Ale skoro o wyborach mowa, to czy przypadkiem nie jesteś w trakcie podejmowania życiowego wyboru i zmiany pracy?
 
Sienkiewicz równie pieknie opisywał kibitki w których zsyłali na Syberię. Widok obrazów Jana Matejki czy Chełmońskiego ( nie mogę sobie przypomnieć) na których żony i dzieci opłakiwały zesłańców można oglądać w muzeach.
Człowieku jest XXI wiek alokersi mają samochody co weekend jadą do domu ( domu nie bloku na Ratajach czy w lepszym razie na Piątkowie).
O co chodzi ??
Jeszcze troch i alokersi będą jak autoktoni.
Pozdrowienia dla :twisted: .
 
Jabol nie baw się w Detektywa bo do Monka jest Tobie daleko. To że mógłbyś podpisywać sie nazwiskiem wszyscy już wiedzą ale od MnL-a odczep się.
:p
 
Monk to Mistrz w swoim fachu, więc nie próbuje nawet się ustawiać w kolejce do przemycia jego stóp :lol:

PS Wszyscy wiedzą kim jestem, a twoja tożsamość jest już tylko dla nielicznych zagadką. Oczywiście nie powiedzą tego wprost, ale będą już na Ciebie inaczej patrzeć (niektórzy będa Ciebie w duchu przytulać inni ganić) Do zobaczenia na imprezie :D

PSII Jakby nie patrzeć, zawsze na świeczniku :lol:
 
KOCHAM WAS!
OCZYWIŚCIE SĄ WYJĄTKI ALE TO KWESTIA PRZECZYTANIA MOICH KIEPSKICH WYPOCIN.
ŻAL MI TYCH :cry: I WSTYD :oops: CO MYŚLĄ , ŻE WIEDZĄ A TAK NAPRAWDĘ ..... WIEDZĄ.
NIC NIE MOGĘ OBIECAĆ MOGĘ JEDYNIE POROZMAWIAĆ LUB ZASUGEROWAĆ.
A ŚCIEŻKI MOJE NA KRAŃCOWEJ RACZEJ SĄ ŚREDNIO WYDEPTANE WIELE LEPIEJ CZUJĘ SIĘ GDZIEŚ NA PÓŁNOCY WLKP. I TAM ZOSTAWIŁEM SWOJE SERCE.
MOŻE TERAZ DACIE SPOKÓJ BIEDAKOWI !
POZDRO DLA 8) Z OLSZTNA!
ŻEEGNAM NA DŁUŻSZY OKRES.
 
:p Olsztyn dziękuje za pozdrowienia.
PS. Widzę, że nic się w Pyrlandii nie zmieniło.
 
MnL - widzę, że interes się rozkręca bo do pracy wcale się nie spieszy
Mimo wszystko powodzenia :wink:
 
Panie Dyrektorze, weryfikujecie długie zwolnienia lekarskie alokersom(tzn. nie weryfikujecie, tylko robicie dyscyplinarki), może byłej kadrze czasami także to by się przydało

Dlaczego tylko alokersom i byłej kadrze? Nie powinno to dotyczyć wszystkich?
 
Najwięksi specjaliści i "Mistrzowie" maja prawo do chwili odpoczynku :lol:
A czy to jest zwolnienie czy urlop to w budżetówce nie robi żadnej różnicy bo pensja płynie w obu przypadkach.

Bezczynność kadr, naczelstwa i dyrekcji jest żenująca
 
Mnl jabol czarnadupa - jak sobie w trzech piszecie posty to może po nazwiskach- bym wiedział o co chodzi właściwie!
p.s. dobrze ze chociaż Wy na forum sie użeracie bo inaczej forum IC Poznań uschłoby do reszty :)
 
Nazywam się tak jak się nazywam Jabol wie czarna się domyśla wszyscy widzą jak nazywa sie Sedzia. :?
Pozdrowienia Panie Leszku :twisted:
 
Bardzo mi się podoba powyższy wpis. Ja bym tego lepiej nie napisał. Niby bez składu, interpunkcji i sensu, dla tych co wiedzą, nie ma to znaczenia, ale jest to niezła zmyłka dla tych co się domyślają lub chcieliby wiedzieć.

PS Z podręcznika PiStępowania .
Aby odwrócić uwagę używaj kilku tożsamości dążąc do zagmatwania, poprzez podsunięcie rozwiązania, bacznie obserwując dalsze drgania, dozując poziom samo-endorfinowania.
 
Jabol uwielbia brylować. Ławica ci niemiła, zawsze możesz zastąpić Kibica i zająć się inwentaryzacją długopisów i wkładów do nich.
Jak tam zakończyła się afera z kamizelkami ?
Nie mam rozdwojenia jaźnia. Moderator może może to potwierdzić.
 
Ja do gniazda os? Nie! (mam uczulenie)
Dwóch forumowiczów obok siebie :lol: Nie byłoby takiej zabawy, a moja natura nie lubi bezpośrednich konfrontacji 8) Nie mam doświadczenia w starciach z gigantami. :cry:
Dla dobra służby wszystko, jeżeli Kibic chce na Ławicę, to zapraszamy - jedno miejsce po Kimś jest cały czas wolne :lol: :wink:

PS O jakie kamizelki chodzi?
 
:lol: No comends :lol:

Boże chroń Królową i Koronę Brytyjską przed Tobą.

Nie miałem zamiaru nikogo przenosić to był przenośnia - :oops: ignorancie :? - tylko mógłby wpaść do OS na pomoc. Ponoć wkladów zostało jeszcze sporo do policzenia.
 
Jak biurwy zaczynają robić rebusy z nudów to dopiero nudy sie zaczynają! Piszecie o wszystkim i o niczym- łatwo cos do czegoś gdzieś komuś z czymś po coś dopasować kiedyś! Górale sa konkretniejsi w kwestii pogody niż Wasze zgadywanki kto kim jest! Kto odgadnie kim jestem może jutro przyjść po stówkę i w dupe mnie kopnąc na odchodne :D

No i tyle wiecie ze jutro o swoja dupę nie mam sie co martwić!!!
 
Back
Do góry