• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy Dyrektor Izby Celnej we Wrocławiu

Już pisał MNICH, że to Paweł. O niego chodzi?
Ale jakie są dowody na nepotyzm, samo pisanie na forum nie wystarczy. Dajcie dowody że to to zjawisko zwane ładnie nepotyzmem i potwierdzajcie, że to Paweł.
Sam fakt, że to inny kudowianin podsunął Czesiulka Mańkowi to za mało.
 
Dzięki za info z hotelem. Robimy darmową reklamę dyrektorowi :wink:
Na stronach internetowych dla chętnych do zakwaterowania się w pensjonacie podany jest kontakt:
Czesław Ziemianek i podany jest nr telefonu komórkowego
Moim zdaniem to trochę koliduje z zajmowaną obecnie przez Pana CZ.Z. funkcją publiczną.
(...)
W sprawie przemytu wódki. Proszę pisać na PW lub mail slawomir.siwy@celnicy.pl

Trzecia sprawa jest bardziej skomplikowana. Nijaki TOŁDI pisał, że mamy do czynienia z dalekim, ale jednak powinowactwem, Czesława z SSC. Po tych kilku wpisach okazuje sie, że to niekoniecznie ma cokolwiek wspólnego z prawdą. Proszę foromowicza TOŁDIEGO o sprostowanie swojej wcześniejszej wypowiedzi, która pochodzi z pierwszej strony tematu "Ciszaaaaaa jakie zmiany zaszły w IC Wrocław".
Pojawił się za to wątek z drugim podsekretarzem stanu pełniącym funkcję GIKS. To jest równie ciekawe. Czy ktoś potwierdzi? Czy odwołujemy zupełnie tą aferę?
 
Koledzy - moim zdaniem te nasze rozważania i „dochodzenie”idą w złym kierunku. Należy sobie postawić jedno proste pytanie :
jakie były przyczyny objęcia stanowiska dyrektora przez pana CZ ?
Czy były to wykształcenie, wiedza, elokwencja, zdolności kierownicze ?
NIE !
Mamy więc do wyboru dwie możliwości : było to kolesiostwo albo chęć rozłożenia IC we Wrocławiu „na łopatki”.
Czy jest trzecia możliwość :?:
 
taaak?

A jak już sobie odpowiemy na to zajb..... ważne pytanie, TO CO ?! Porozmawiamy o wczasach pod gruszą, czy o nowelizacji kodeksu celnego ? Może jednak WARTO w końcu spuścić wodę w tym kiblu.
 
piekne czasy

To , że jest rozkładana Służba wie nawet dziecko w przedszkolu,....

Wiedza to również przedstawiciele innych służb , drodzy koledzy i koleżanki nie jesteśmy dla nich już partnerem do współpracy( krótko bo krótko byliśmy) - jesteśmy usługodawcą!! nikt nas inaczej nie traktuje jak cywil-bandy.. Przykre i prawdziwe:))

Kilka opinii ostatnio zaszłyszanych ---- Policja Kom. Wojewódzka PG -...ho ho cóż za Naczelnik nowy w mobilnych - znamy znamy i raczej nie bedziemy razem pracować.....- wiesz MAreczku co sądzą o Tobie.

koledzy ze Słuzby Niemiec , CZech - zastrzegam w prywatnych rozmowach - Czy u was nie może być normalnie??Nie mozemy wierzyc takim partnerom , u Was nawet rzad ujawnia informatorów.......- zastzregam prywatność tej wypowiedzi.

Nie wspomne o "normalnych" ludziach z ABW i Strazy Granicznej- tam tez były zmainy potezne - ale smieją się z nas......

Przypomne Geniuszowi Karpat , że gdy był jeszcze kontrolerem - mało kto się śmiał i była dobra współpraca......
A Śmieją sie teraz .............

Ciekawe kto zgasie światło.....Szkoda naprawdę szkoda wielu setek wspaniałych ludzi w tej Izbie którzy wkładali maksimum wysiłku i wiedzy w to by ta Izba coś znaczyła.....
Widać to nie czas dla myślących........

mam zły dzień więc więcej nie piszę.......
 
Nie przejmuj się nie tylko ty masz zły dzień wiekszośc permanentnie ma zły jak się na to wszystko patrzy. Kiedyś przyjemnie chodziło sie do pracy a teraz tragedia co chwilę jakies nowe pomysły a jak co do czego to nikt nic nie wie. Czesi jak robili reorganizacje służby to na rok wcześniej wiedzieli kto zostaje, kto gdzie idzie. My tak nie możemy bo chyba standardy rzadzenia by sie zachwiały. :roll:
 
Do x-ray z 19 lutego
To na co czekasz – spuszczaj wodę w tym kiblu :!:
A może Twoja ręka jest zajęta lub się trzęsie :?:
 
3.
Niedopuszczalne jest podawanie na łamach forum celnicy.pl jakichkolwiek nazwisk](zamiast nazwisk można podawać inicjały lub piastujące stanowiska)..

4.
Niedopuszczalne jest używanie wyrazów wulgarnych oraz obrażających innych użytkowników forum lub osoby trzecie.

Czy ktoś jeszcze pamięta o regulaminie? To pytanie nie tylko do Mytnika, do moderatora również.
 
Do Kaliny
Nie bardzo rozumiem dlaczego do mnie „pijesz” ?
W którym miejscu użyłem nazwiska, w którym miejscu użyłem wyrazów wulgarnych oraz obrażających innych użytkowników forum lub osoby trzecie?
 
daleko od moszny

Kalinka (Karinka) z serialu polsatowskiego, co Tobie dziecko sie stało, że wyjechałaś z takim tekstem. Nie widzisz, ze Pawer krecik potrzebuje psychoterapeuty. My też zażywamy Deprim. To wszystko przez inicjały piastujące stanowiska. Kiedyś naszymi przełożonymi byli ludzie. A jeżeli chodzi o używanie słów wulgarnych to masz rację - "dyrektor czesław" to określenie obrażające innych użytkowników forum i osoby trzecie. Należy zrobić wszystko ażeby zniknęło z naszego słownictwa.
 
gorąca prośba do gorącego chłopaka

Oj mytnik, niegrzeczny z Ciebie chłopiec. Ja rozumiem, że to OSTATKI, pewnie jutro zaczynasz post, ale nie musisz z tej okazji wszem i wobec komunikować, co Cię tak naprawdę kręci. Fe, więcej wstrzemięźliwości i samokontroli. Domyślam się, że coś Cię rozprasza, ale na tym forum skup się jednak na sprawach dogorywającej Służby Celnej, a nie potrzebach i reakcjach własnego organizmu. Czuwaj !
 
Wyrażam zgodę na używanie nazwisk osób publicznych. Proszę o informacje gdy są podawane nazwiska innych osób, gdyż nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów.
Czesław Ziemianek to bez najmniejszych wątpliwości osoba publiczna. Czy podano jakieś inne personalia osób nie będących publicznymi?
Obrażać i pomawiać oczywiście nie wolno. Konstruktywna krytyka kadry kierowniczej jest jaknajbardziej dopuszczalna. To jednen z głównych celów dla których powstało to forum - naprawa naszej Służby.
 
Podawnie nazwisk oraz publikowanie zdjęć związanych z działalnościa osób publicznych jest, jak najbardziej zgodne z prawem (-) Kodeks Cywilny polecam Kalinie...., bo nie ma u nas świętych krów. Wystarczy przy tych wrednych pismakach powiedzieć do ubogiego człowieka: -Spieprzaj dziadu, a już pojawia się portal internetowy! Musisz sie pogodzić z faktem, że urzednik państwowy jest osobą publiczną, czy ci się to podoba, czy nie.
 
Przeczytałam po raz kolejny regulamin forum. Nie ma w nim mowy o możliwości podawania nazwisk osób publicznych, jest natomiast wyraźny zapis o niepodawaniu JAKICHKOLWIEK nazwisk. Może należałoby więc zmodyfikowac regulamin, tak aby nie pozostawiał wątpliwości, co jego stosowania. A wulgaryzm to nie tylko słowo, na temat którego profesor Miodek wygłosił fantastyczny (i jakże mądry) mini-wykład. Najwyraźniej posiadam inny próg wrażliwości na słowo pisane.
I jeszcze prośba do Pampeluny: nie jesteśmy spokrewnieni, zatem określenie dziecko jest tu co najmniej nie na miejscu.
 
siostro basen

Kalinka - dziecko miałem na myśli twój poziom rozwoju intelektualnego. Ale już więcej do tego tematu nie będę wracał. My mamy we Wrocławiu naprawdę poważny problem a ty jak chcesz podyskutować to napisz do Tiny.
 
Oj panowie ... co wam jest przecież kazdy moze sobie pogadać nawet nadwrażliwy, prżyjmujący rzeczywistość zbyt dosłownie :oops: .A to trzeba bardziej na wesoło mimo sytuacji na jaką jesteśmy skazani. Polecam C.G. Junga "Człowiek przrezwyczaja się do wszystkiego, jeżeli tylko osiągnie właściwy stopień ulegości" - może to jest metoda ... na głoda. :mrgreen:
 
To fakt, że mamy we Wrocławiu poważny problem. Szkoda tylko, że dopiero teraz Pampeluna to zauważył, poprzedni problem był równie poważny.
Ale jeszcze większa szkoda, że ci którzy mogliby pomóc rozwiązać ten problem nabrali wody w usta.
Tego typu "problemy" są wielką próbą lojalności. Pytanie tylko: komu - czemu funkcjonariusze powinni być lojalni. Jak życie uczy, od zwykłych (i niezwykłych) ludzi nie wymaga się lojalności względem etosu, idei, służby....., ale bezwzględną lojalnością (czytaj: posłuszeństwem, pokorą, oddaniem) należy darzyć ludzi kierujących daną instytucją/jednostką/... (czyli tych, którzy rzekomo "reprezentują" dane idee).
Drogi Pampeluno, nie dziw się więc, że jest jak jest, bo jest to wynik lat pracy nad niepokornymi. :cry:
 
jakoś mi się nie wydaje ze mundur idzie w parze z niepokornością nie mylić z uległością a tylko od mądrości tych co nami kierują zależy wykorzystanie naszego potencjału. Ale może nie mam racji bo towszystko idzie w dziwną stronę.
 
Re: siostro basen

Pampeluna napisał:
Kalinka - dziecko miałem na myśli twój poziom rozwoju intelektualnego. Ale już więcej do tego tematu nie będę wracał. My mamy we Wrocławiu naprawdę poważny problem a ty jak chcesz podyskutować to napisz do Tiny.
A ja wrócę, choć bez przyjemności. Przekroczyłeś granicę dobrego smaku. Że użyję języka filmu - "Jesteś pan prostak i cham". Na marginesie - cham to także nomenklatura literacja, patrz: Kruczkowski. A od mojego poziomu intelektualnego wara.
 
Back
Do góry