• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy dyrektor Izby Celnej w Białej Podlaskiej

oddawanie honorów

Mam dylemat przed przełożonym w rozpiętym mundurze salutować czy nie, proszę o pomoc.
 
odwołanie na wniosek

już zaczęło sie przewietrzanie oddziałów od 1 kwietnia (prima a prilis!!!) zmiana dowództwa na Hrebennem, a główny argument to płeć obecnie kierującej, ciekawe zmiany nie prawdasz braci celnicza, i jeszcze jakiż w tym profesjonalizm, gratulacje panie dyrektorze oby tak dalej tym krócej


Drogi przemówco: kierowncy oddziałów celnych są odwoływani NA WNIOSEK naczelnika urzędu celnego!!! To naczelnik uc dobiera sobie podległą mu kadrę!!! Jeśli płeć miałaby jakikolwiek znaczenie, to na stanowisko z-cy naczelnika innego urzędu celnego nie zostałaby powołana właśnie kobieta! obecny kierownik oc hrebenne jest zapewne niemerytoryczny i to jest argument, a nie jakieś bzdury płci.
 
Bardzo, ale to bardzo niemerytoryczny z-ca naczelnika dobiera sobie bardzo, ale to bardzo niemerytorycznego kierownika oddziału, o co chodzi.
 
Drogi przemówco: kierowncy oddziałów celnych są odwoływani NA WNIOSEK naczelnika urzędu celnego!!! To naczelnik uc dobiera sobie podległą mu kadrę!!! Jeśli płeć miałaby jakikolwiek znaczenie, to na stanowisko z-cy naczelnika innego urzędu celnego nie zostałaby powołana właśnie kobieta! obecny kierownik oc hrebenne jest zapewne niemerytoryczny i to jest argument, a nie jakieś bzdury płci.

drogi kolego, oczywiście masz rację ale tylko jeżeli chodzi o zasady, a rzeczywistość jest niestety inna, panu naczelnikowi kazano taki wniosek skierować a głównym argument to brak współpracy z SG, o czym już ktoś powyżej pisał, pozdrawiam.
 
płeć nie płeć , poprostu ktoś mądry? stwierdził że z babą nikt sie nawet wódki nie może napić więc jaka to może być współpraca:):)
 
spokojnie

To wszystko jest bez znaczenia- upadek jeszcze jednej nadymanej kariery, a naczalstwo musi się ratować więc usiłuje grać na reformy.
Dość dziwne, że tak szybko to było ....ale znowu nowe idzie więc nie czas na sentymenty.
Kolejnego witajcie chlebem i solą nigdy nie wiadomo czy nie z psl-u.
 
Zmiany kadrowe są i będą z każdą nową władzą (nie zależnie czy to ma sen czy nie). Dziwi mnie dlaczego nikt nie rozpacza, że Dyrektor odcioł nas od nagród z 3% odpisu. Formułując kryteria... które niech każdy sam oceni.
 
Zmiany kadrowe są, i są potrzebne, lecz co ma w sobie kompletny dyletent w sprawach celnych, że pomimo wszystko piastuje stanowisko badź n-ka badź zastępcy UC - chyba wąsy
 
mnie na pewno nowy dyrektor nie rozczaruje, bo po emisariuszu kapicusia nis spodziewam sie niczego dobrego jako, że z uprzywilejowanej kasty "ciągnących robotę" nie jestem
 
kadry rzepin

jeszcze zollu no co ty, oni szukają ciepłych, dobrze płatnych stołków a nie roboty. dla całego rzepina nie wystarczy stanowisk kategorii co najmniej B.
cała ta gadanina o zmianie jakości to zasłona dymna i propaganda sukcesu opracowana w zaciszu wydziałów dokumentacji celnej.
 
komu będzie lepiej?

....cała ta gadanina o zmianie jakości to zasłona dymna i propaganda sukcesu opracowana w zaciszu wydziałów dokumentacji celnej.

Izba BP przeżyła juz najazd byłych WDC-ów i wszyscy wiedzą - no może nie wszyscy, jak to się skończyło. Ja osobiście uważam, że był to jeden z najgorszych okresów w historii tej izby.
 
Back
Do góry