Nowe Rozporządzenie w sprawie wielokrotności kwoty bazowej

franek kisiel

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
4
Minął dokładnie miesiąc od rozpoczęcia przeze mnie wątku i przez miesiąc prawie nic się nie wydarzyło poza mglistymi obietnicami MF / proponują 3,39 zamiast 3,415 - nawet na tym chcą nas oszukać /. Do dnia dzisiejszego nie ma nawet projektu rozporządzenia Rady Ministrów na RCL.Przypomnę tylko że za opracowanie poprzedniego projektu takiego rozporządzenia odpowiedzialny był osobiście w MF Marian Banaś.Sławek może trzeba napisać jeszcze jedno pismo i tym razem skierować je imiennie do Banasia , bo wygląda na to że oni w ogóle nie chcą żeby takie rozporządzenie się ukazało bo wówczas mielibyśmy dużo wyższe emerytury.Przypomnę tylko że pozostałe służby mundurowe już dawno mają opublikowane podobne rozporządzenia , tylko że wyliczenie wysokości ich emerytur nie jest obecnie uzależnione od tych rozporządzeń.Czas nagli , niedługo przerwa wakacyjna i dlatego trzeba działać i ciągle drążyć temat , bo zostaniemy z ręką w nocniku.
 

emeryt99

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2019
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zupełnie nie rozumiem dlaczego na spotkaniu 23.05.2019 w MF nasi przedstawiciele nie poruszyli problemu "wielokrotności kwoty bazowej". Czyżby przedstawicieli ZZ interesowało tylko otrzymanie przez funkcjonariuszy emerytur, a już ich wysokość niekoniecznie?!
Następne spotkanie 20 czerwca - może wtedy...
 

emeryt99

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2019
Posty
9
Punkty reakcji
0
Skoro mamy już nowego Ministra Finansow i znamy nowego Szefa KAS warto ponowić wniosek o wielokrotnosc kwoty bazowej.
 

angel81

Użytkownik
Dołączył
31 Styczeń 2011
Posty
947
Punkty reakcji
10
ciekawe bo często na nasze Pytania Były Szef KAS a (teraz Minister) twierdził że leży to w kompetencji MF-u i nic nie może zrobić..... ciekawe jak teraz :)
 
Do góry