• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowe mundury??

BlackJack -jesteś OSZUSTEM I TCHÓRZEM-ponoć zainteresowałeś sprawę SIP oddziałowego SIP okazało się to nieprawdą.Zostały poinformowane w dniu dzisiejszym o sprawie mundurów wszystkie odzialowe SIP oraz SIP Izbowy.Mają działać a Ty schowałeś głowę w piasek .Zainteresowały się też sprawą inne ZZ a TY????Jak już ktoś powiedział na tym forum byłeś nieudacznikiem w SZNP i tu też nim jesteś.
 
Ach volcik2001 jaką ty masz łatwość pisania, dlaczego lubisz mnie bezkarnie obrażać? Czyżbyśmy kiedykolwiek ze sobą współpracowali, że masz do tego podstawy? Na koniec tylko jedno pytanie do Ciebie: kiedy dostałeś po RYJU na swoje słowa?:mad:
 
Po prostu w merytoryce schodzę do poziomu rozmówcy (w tym konkretnym przypadku). Widocznie tylko taki język rozumie.:rolleyes: Każda krytyka jest konstruktywna jeżeli jest prowadzona na odpowiednim poziomie, a obrażać się po prostu nie pozwolę i basta. Tak mam swoją godność i jeżeli Volcik2001 powiedział by mi to samo stojąc twarzą w twarz pewnie dostał by po RYJU. Chamstwo i ciemnotę trzeba tępić w zarodku, bo inaczej nas zaleje. Nic nie usprawiedliwia Volcika2001 do takich słów, a właćiwie chyba usprawiedliwia-brak odwagi cywilnej bo brzecież kryje się w sieci za psełdonimem i bez konsekwencji może szkalować innych rozmówców. Sądze, że w "realu" jest potulny jak baranek i chce wysługiwać się innymi-obym się mylił:cool:. Nie chodzi tutaj o moją osobę, ale takie wyzwiska mogły paść pod dowolnum adresem i wtedy stanołbym w obronie osoby obrażanej i napisał to samo.:p Uważam, że takie zachowanie w życiu jak i w sieci należy piętnować.
 
Piszę prawdę-jeżeli piszesz ze zainteresowałeś sprawą SIP a tego ie zrobileś -czy nie jest to kłamstwo????W jakim celu oszukujesz ludzi na tym forum????
A sformułowanie ze jesteś nieudacznikiem to jednak twoi koledzy z SNP tak Cię nazwali ja poprostu widzę ze jednak mieli rację(poczytaj forum )
Poprzez krytykę próbuje ruszyć WAS ZZ do działania w obronie wszystkich całej załogi.
Niestety nie da się ZZ Pana Jacka nie pomogą NIKOMU-tak to odczuwam i oceniam i mam do tego prawo.
 
A w ogóle rozmawiałeś ze SIP na ten temat? bo ja tak!!
Owszem masz prawo do subiektywnej oceny ale nie do obrażania osób.:p
Bardzo chętnie podyskutuję dlaczego twoim zdaniem zasługuję na miano nieudacznika-tylko konkrety proszę, a nie jakieś zasłyszane bajki:D
 
wiadomości z Sejmu

W dniu 03.09.08r. na zaproszenie Przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka reprezentowałem FZZSC w Sejmie na posiedzeniu w/w komisji. Porządek dzienny przewidywał dyskusję:
1. stosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu w stosunku do FC
2. skutków stosowania przepisów nakazujących zwolnienie FC w przypadku aresztowania lub wniesienia aktu oskarżenia
3. przypadków naruszania godności osobistej oraz zarzutów łamania praw przez organy ścigania.
Na spotkaniu byli obecni: posłowie PO, PiS, SLD, PSL, przedstawiciele innych ZZ, z-ca Prokuratora Generalnego p.Szymański, SSC,Dyr.Dep p.Smogorzewski, przedstawiciel Helsinskiej Fundacji Praw Człowieka
Przedstawiłem szerzej sytuację w Łodzi od 2004r. (wtedy były I aresztowania), "wiecznie" toczące się w stosunku do naszych kolegów postępowania prokuratorskie, brak do dnia dzisiejszego wyroków sądowych, restytucję osób przywracanych do S.C.(u nas 5 osób), skargi złożone do ETS na przeciągające się postępowania prokuratorów, brak składek ZUS w przypadku osób zwolnionych, a potem przywróconych ...itp (będzie stenogram z tego spotkania na stronie Sejmu).
Komisja zobligowała Prokuraturę Generalną do przedstawienia (w postaci tabelarycznej) w ciągu 60 dni, ilości: postępowań, umożeń, uniewinnień, wyroków skazujących, stosowania aresztu tymczasowego, zwolnień za poręczeniem majątkowym ...
Jeżeli chodzi o Łódź to z wystąpienia p.Szymańskiego wynikało,że to wszystko toczy się tak długo ponieważ dotyczy firm zagranicznych tekstylnych w których na dzień dzisiejszy trwają kontrole "krzyżowe" i prokuratura czeka na ich wyniki. Niemniej "przyjży" się tym postępowaniom oraz zasadnościom stosowania zatrzymań.
SSC przyznał, że w wielu przypadkach w minionych latach zatrzymania odbywały się w sposób pokazowy i dzisiaj już taka sytuacja nie ma miejsca (ustalenia z KGP, prokuraturą).
 
Syn Volcika - to jest odbijanie piłeczki, a nie merytoryka. Tak to "se można" na targu pogadać-co brak konkretów?:D
 
Twoje całe życie to odbijanie piłeczki i omijanie problemów. Nie potrafisz rozwiązać własnych, a chcesz pomagać innym. Sprawa mundurów polowych (roboczych) do dzisiejszego dnia nie została przez Ciebie wyjaśniona.
Bo właśnie odbijasz piłeczkę. Być może między swoimi to Ty "se możesz" pogadać. Być może jesteś guru dla nich, ale na pewno nie dla mnie. Jesteś zwykłym cwaniaczkiem, który próbuje zaistnieć i szuka swojego 5-ciu minut.
Rozwiąż problem, który tkwi w temacie i nie piernicz o pierdołach.
 
Ostatnia edycja:
Nie ten adres

Coś się czepił tego Jacka jak pijany płota. Liczysz na to, że osoby których hasłem przewodnim jest "jak się nie podoba to można się zwolnić" będą słuchały związkowców. Już reformują nas kilka lat z wiadomym skutkiem. Liczysz, że jak związki napiszą coś o gaciach to wzruszy to dyrekcję. gdzie ty żyjesz. Teraz 21 spotykamy się na imprezie integracyjnej. Jak sobie popijemy to i odwaga stanieje. Przecież przy kielichu mozna jak w Rosji załatwic wszystko. Może ktoś rzuci się na panią dyrektor z pytaniami oczywiście.
 
Dobrze byłoby gdyby chociaż spróbował, a nie gadał o swoim "kombatanctwie".
Przecież chciał być Przewodniczącym, a może mu kazali?
 
dialog i dyskusja

Wskaż Jackowi z kim może prowadzić dialog i dyskusję. Chodzi ,mi o osoby z kierownictwa w których zakresie obowiązków należy rozwiązywanie w/w problemów. Wskaż osobę z w/w kierownictwa ,która nie zna naszych problemów.Chowanie głowy w piasek to najlepsza metoda na obecny czas, a obecne kierownictwo ma to przetrenowane w sposób perfekcyjny.Teraz jeszcze maja błogosławieństwo J. Kapicy dla reformy w stylu alokacji i wszyscy czekamy na rozwój wydarzeń. Ja juz czekam 10 lat i cierpliwość już mi się kończy..
 
Mógłbym to zrobić, ale czemu mam za niego odwalać robotę. Niech przyzna, że się boi lub nie jest zainteresowany tematem. Po co udaje, że coś robi?
 
Sip

No dobrze niedowiarki, rozmawiałem dzisiaj z SIP i przefaksował mi korespondencję (od sierpnia 2008r) jaka jest prowadzona w w/w temacie między SIP, OIP, a IC (BHP, logistyką). Nadto przeszliśmy się w Poniedziałek z OIP na UCII do kierownika OC i rozmawialiśmy na ten temat(sam OIP robił to już wcześniej). Na początku września'08 kierownik OC na UCI otrzymał z logistyki odpowiedz (po interwencji tamtejszego OIP) w sprawie mundurów polowych i ubrań ochronnych. Jak Maraszek wróci z urlopu to SIP będzie z nim rozmawiał na temat ekwiwalentów na OC. Więc proszę nie wciskajcie mi kitu, że SIP nie zna tematu i nic nie robi w tej materii.:eek:
 
Ach zapomniałem dopisać, że na wtorkowym spotkaniu ZZ z Panią dyr.Kędzierską również poruszyłem ten temat.:D
 
Jak Ty ZZ lubisz się chwalić:))))-zobaczyłeś wpisy od sierpnia hihi a Ty ponoć zglosiłes te sprawe w maju(świadczą o tym zapisy na forum-czemu nie ma wpisow w maju ,czerwcu czy lipcu????)Oceńcie sami drodzy forumowicze -czy nasz kochany Związkowiec mowi prawdę?????
 
Volcik2001 doprawdy trudno tobie dogodzić! Jak piszę w tym temacie to źle, jak nie piszę to też niedobrze.
Podtrzymuję wszystko co do tej pory pisałem. Myślisz, że jak na forum nie pisałem w w/w temacie, to SIP i OIP nic nie robili (przypomnij sobie-były w międzyczasie WAKACJE:)). Mam pytanie: a co TY zrobiłeś w tej materii? (tylko bez tekstu, że rozpisywałem się na forum. Czy pisemnie zgłosiłeś problem do bezpośredniego przełożonego, czy do ZZ, czy do SIP?). Właściwie o ZZ nie powinienem pisać, bo na pewno nie do ZZSC.:eek:
 
Back
Do góry