• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Niedrożne Bezledy

W przeciwieństwie do prywatnego Gronowa, mamy rodzinne Bezledy: w przeciągu nieco ponad roku: Pinokio&teściu, narzeczona i jej koledzy; Doda&obecny partner życiowy: Czaruś co mamusi fajki na handel wynosił:; No i Marcin, którego tatuś (pewnie przypadkowo) znalazł się obok pokażnej ilości peta.
 
konfidenci cd.

byly turysto jestes zwyklym fusem.tu nie chodzi o elokwencje ale o zasady.pewnie przed kolegami zgrywasz kozaka co by nigdy na nikogo nie dal,a jestes zwyklym zaganiaczem,zal ci dupe sciska ze nie ma sb bo bylbys swietnym informatorem.
 
konfidenci cd.

W przeciwieństwie do prywatnego Gronowa, mamy rodzinne Bezledy: w przeciągu nieco ponad roku: Pinokio&teściu, narzeczona i jej koledzy; Doda&obecny partner życiowy: Czaruś co mamusi fajki na handel wynosił:; No i Marcin, którego tatuś (pewnie przypadkowo) znalazł się obok pokażnej ilości peta.

no i co ty ruro ciezko ci z tym,ale spoko wylej swoje kwasy na tym forum,moze ci troche bedzie lzej na swieta.bo na codzien jestes pewnie zwyklym popychadlem nieudacznikiem zyciowym,nic dziwnego z taka mentalnoscia nie mogles nic osiagnac bo cale twoje zycie polega na filowaniu i donoszeniu na innych.ogarnij sie i zacznij zyc swoim zyciem ty niemoto!
 
plotki

A tak właściwie to gdzie go niby złapali i kto??
Bo z tego co mi to wiadomo to wszystko wielka ściema z tymi fajkami w bagażniku.

Najwidoczniej smułek nie jednemu zaszedł za skórę (i nie mówie tylko o turystach) że takie ploty o nim gadają.

I gdyby to było prawdą że złapali jego ojca to by już dawno nie był na stanowisku jakie obecnie piastuje.
A jak by ktoś nie zauważył to on dalej chodzi z podniesioną głową i robi swoje.

Wiec jeśli ktoś ma sprawdzone informacje to niech poda konkrety, bo oskarżyć można każdego. A pisanie i mówienie że wiem od kogoś tam i że to pewna informacja jest nic nie warta bez faktów. Wersji było wiele i za każdym razem inna, nawet taka że smułka zamkneli...

Tylko pamiętajcie że nawet jeśli piszecie jako niezarejestrowani to można dojść z jakiego IP ktoś pisze, a administrator na wniosek prokuratury udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Tylko prawda może nas wyzwolić :)

A dla plotkarzy

Kodeks Karny
Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
"...wyższa sankcja spotka sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna "(art. 212 § 2 K.K.)
„pomawiać” - bezpodstawnie zarzucić, niesłusznie przypisać coś komuś, posądzić, oskarżyć kogoś o coś (Uniwersalny słownik języka polskiego, red. S. Dubisz, t. 3, s. 338)
"...pomówienie to czyn karalny, musi mieć postać przekazania wiadomości komuś innemu oraz przypisywać pomawianemu takie postępowanie jak np. sprzedajność, utrzymywanie kontaktów ze światem przestępczym , które mogą poniżyć go w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności..."
 
no i co ty ruro ciezko ci z tym,ale spoko wylej swoje kwasy na tym forum,moze ci troche bedzie lzej na swieta.bo na codzien jestes pewnie zwyklym popychadlem nieudacznikiem zyciowym,nic dziwnego z taka mentalnoscia nie mogles nic osiagnac bo cale twoje zycie polega na filowaniu i donoszeniu na innych.ogarnij sie i zacznij zyc swoim zyciem ty niemoto!

Po lekturze twojego wpisu jestem przekonany o powrocie twojej osoby do szkoły podstawowej w celu nabycia elementarnej wiedzy o dobrym zachowaniu i kulturze słowa.Gdyż dalsza dyskusja z człowiekiem u którego podstawą słownictwa sa wyrazy uznane za (powiem delikatnie ) brzydkie.A dalej dywagująć to jeśli jesteś FC to napewno twój post splendoru służbie nie przyniesie i chyba zapomiałeś o "Kodeksie Etyki Służby Celnej"
 
ja puki co śpię spokojnie, jeśli wiesz coś na ten temat podaj fakty, kiedy, gdzie, kto i ile było tych fajek?

a jeśli to sprawdzona informacja to podaj źródło, tylko nie mów mi że od czarnych, bo przefarbowany zielony na czarnego nie jest pewnym źródłem,

ja wiem dużo na temat kto i kiedy zaczął o tym mówić

i jak powiedziałem, tylko prawda może nas wyzwolić...........
 
konfidenci cd.

Po lekturze twojego wpisu jestem przekonany o powrocie twojej osoby do szkoły podstawowej w celu nabycia elementarnej wiedzy o dobrym zachowaniu i kulturze słowa.Gdyż dalsza dyskusja z człowiekiem u którego podstawą słownictwa sa wyrazy uznane za (powiem delikatnie ) brzydkie.A dalej dywagująć to jeśli jesteś FC to napewno twój post splendoru służbie nie przyniesie i chyba zapomiałeś o "Kodeksie Etyki Służby Celnej"

nie jestem fc, jestem czlowiekiem ktorego brzydza tacy jak ty!a te twoje dziecinne teksty to sobie wsadz w buty.te wyrazy nie sa podstawa mojego slownictwa,one poprostu sa idealne do okreslenia twoichzachowan a co za tym idzie ciebie samego.jestes NIKIM!!TYLKO TY I TWOJA KLAWIATURA SMIECIU!
 

Co do tego Pana to nie znam sprawy, ale pamiętam swego czasu jak ta Pani co w TVP Olsztyn wczoraj krokodyle łzy wylewała (Dorota) kilka ładnych lat temu puszczała wespół z SG (wspólne odprawy) do domu turystów, któży wcześniej na bezcłówce pod koc fajki i gożałe do bagażnika bez krępacji chowali. Nie dla wszystkich była tak wyrozumiała. Ale to już prahistoria. Inna sprawa to postawa organów ścigania.
 
Wielka moc mediów

Jak donoszą wiewiórki w chwili obecnej na terenie :) OC B. jest ekipa telewizyjna i odziwo zollki pracują jak należy nie ma szwędania się tu i tam :D.Ale jak ta ekipa wyjedzie z OC B. to tempo spaaaaaaaaaniiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D.

ps. może to marzenie ale też w nocy mogli by przyjechać :D
 
Ostatnia edycja:
Zmień nick

Jak donoszą wiewiórki w chwili obecnej na terenie :) OC B. jest ekipa telewizyjna i odziwo zollki pracują jak należy nie ma szwędania się tu i tam :D.Ale jak ta ekipa wyjedzie z OC B. to tempo spaaaaaaaaaniiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D.

ps. może to marzenie ale też w nocy mogli by przyjechać :D

Z byłym turystą masz tyle wspólnego co świnia z wielką pardubicką, zmień nick na obecny turysta to będzie trochę realniej.
 
to zwykla menda co za przejazd zrobi wszystko.gdy mu jakis coll zaproponuje ze go pusci za numerki to wszystkich da.

OC Bezleda widać wielce sfrustowana. Na gołej pensyjce jechać w obecnych czasach nie jest łatwo, a dorobić strach. A tak dla wiadomości przedmówcy: na wesołym dołku niczym niezwykłym jest pakowanie "fabryki", naturalnie patenty są robione w ukryciu. Uśmiechnięty kolo z oponką to żadna sensacja. Przed innymi przejściami IC Olsztyn pełna konspira.
 
o co ci chodzi?

OC Bezleda widać wielce sfrustowana. Na gołej pensyjce jechać w obecnych czasach nie jest łatwo, a dorobić strach. A tak dla wiadomości przedmówcy: na wesołym dołku niczym niezwykłym jest pakowanie "fabryki", naturalnie patenty są robione w ukryciu. Uśmiechnięty kolo z oponką to żadna sensacja. Przed innymi przejściami IC Olsztyn pełna konspira.

co ma piernik do wiatraka?byly turysta jako nie zarejestrowany sie wybielasz?juz ci ktos w temacie "konfidenci c.d."wyjasnil ze jestes zerem.i tak ci zmiekla ze tydzien nic nie odpisywales paliwiarzu brudny.a jak masz jakies obiekcje to cofnij sie o strone i przeczytaj raz jeszcze PALIWIARZU BRUDNY!!!
 
Wiesz dobrze

Co byś tutaj nie pisał i jak byś nie obrażał to wiedz, że nie wygasisz tego wątku. Póki na Bezledach jest jak jest, będziemy tu pisać. To tyle.
 
co ma piernik do wiatraka?byly turysta jako nie zarejestrowany sie wybielasz?juz ci ktos w temacie "konfidenci c.d."wyjasnil ze jestes zerem.i tak ci zmiekla ze tydzien nic nie odpisywales paliwiarzu brudny.a jak masz jakies obiekcje to cofnij sie o strone i przeczytaj raz jeszcze PALIWIARZU BRUDNY!!!

Sam pisz jako zarejestrowany to po pierwsze, a po drugie to wybielać się nie mam powodu. "konfidenci c.d."wyjasnil ze jestes zerem.i tak ci zmiekla ze tydzien nic nie odpisywales paliwiarzu brudny Pamiętaj nie samym forum człowiek żyje jak masz rodzinnę to wiesz o czym mówię.Poczytaj sobie wpis nr.736 bo ten kolega forumowicz ujoł to krótko ale rzeczowo.
 
Kodi

Sam pisz jako zarejestrowany to po pierwsze, a po drugie to wybielać się nie mam powodu. "konfidenci c.d."wyjasnil ze jestes zerem.i tak ci zmiekla ze tydzien nic nie odpisywales paliwiarzu brudny Pamiętaj nie samym forum człowiek żyje jak masz rodzinnę to wiesz o czym mówię.Poczytaj sobie wpis nr.736 bo ten kolega forumowicz ujoł to krótko ale rzeczowo.

Kodi dość kompromitacji, daj se siana poszukaj innego forum.
 
Dzisiaj o 12 przestało działać przejście na kilka minut. Powodem było oddanie czci poległym w sobotniej katastrofie. Nawet niektórzy Rosjanie wyszli ze swoich aut i oddali cześć. Ale nie polskie przemyciory, którzy stali na pasie i ze zdziwieniem patrzyli co się dzieje. I Ci ludzie ("podróżni") uważają się za takich porządnych obywateli. Szkoda gadać.
 
Back
Do góry