• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Niedrożne Bezledy

Ciekawe rzeczy obecnie dzieją się na bezledach, ale to nie dziwota skoro na dzisiejszej nocce celasami kieruje napoleon. Rękami warzywki ładnie golił staczy, nowi podwładni są odrobinę bardziej wyrozumiali,tylko co z tego jak prawo wjazdu ma w tej chwili tylko kasa i ruskie.
 
Po kilku tygodniach drożności Bezledy znów stoją. Czwartek-Sobota 48 h. No cóż trzeba skalibrować szybkość odpraw aby nie było za szybko.
 
Jak tak ma te przejście funkcjonować to Bezledy jako przejście służbowe (tak funkcjonowało przez 40 latek), a tiry na grzechotki. PO cholerę tyle publicznego grosza na utrzymanie tego przybytku idzie.
 
bla bla

Mam pytanie do opluwających Służbę Celną z Bezled. Czy wy Q......wa nie wiecie gdzie jest właściwa miejscowo prokuratura. Jeżeli jesteście tak "lotni" i "wiecie wszystko" o tym przejściu, celnych itp to na co czekacie? Myślę, że po prostu nie macie żadnych dowodów, a to forum jest dla was oknem na świat, tu możecie pisać (jak się wam wydaje - anonimowo), oskarżać i pomawiać. Wiem,że zaraz spotkam się z wrogością, idiotycznymi wpisami, itd.,ale jak się komu nie podobają Bezledy to zapraszam np. do Hrebennego lub Zosina. Także celnik ze wschodu.
 
do XXX

:rolleyes:jak się wam wydaje - anonimowo:rolleyes:
Co do stwierdzenia "Mam pytanie do opluwających Służbę Celną z Bezled.."

Tutaj nie chodzi o opluwanie tylko opisanie sytuacji panującej na tym przejsciu .Oto mały przykładzik zasłyszany od wiewórek, 26.03 (Piątek dzień) z dołeczka słabo schodziło bo pokazała sie lekko zwiększona grupa dewizowców + Rosjanie norma.A i u nas zollek z prawego(all pasport) zaginał na wagę do TIR-ów dlatego na mim czas płynoł szyyyyyyyyyyybko , lewy (UE) normalnie się posuwał (jak na obecny czas)
 
Zaginal na wadze.....wielkie mi halo...poszedl sie zdrzemnac ;p

A tak na serio : pomijajac tempo odpraw (powolne), to jaki wplyw ma polski celnik na to, kto podjezdza mu na pas (dołek, górka, czy dewizy), skoro przed nim jest jeszcze ruski pogranicznik, celnik i na sam koniec nasz wopek ?
Po cholere tak narzekacie na naszych, ze dolek nie jedzie, skoro nawet jakby chcial, to polski celnik nie ma na to zadnego wplywu ?
 
tempo pracy w OC Bezledy

Piątek dzień - z kolejki wyjechało 9 samochodów na zmianę.Piątek noc - ani jedno, sobota dzień - trochę się kolejka ruszyła - 33 auta z kolejki, sobota noc - 12 samochodów.
 
Zaginal na wadze.....wielkie mi halo...poszedl sie zdrzemnac ;p

A tak na serio : pomijajac tempo odpraw (powolne), to jaki wplyw ma polski celnik na to, kto podjezdza mu na pas (dołek, górka, czy dewizy), skoro przed nim jest jeszcze ruski pogranicznik, celnik i na sam koniec nasz wopek ?
Po cholere tak narzekacie na naszych, ze dolek nie jedzie, skoro nawet jakby chcial, to polski celnik nie ma na to zadnego wplywu ?

Tylko jak w nieodległej przeszłości pewien piesek na pasach robił swoje (nie chodzi tu o psiarczyka F.) to jechały wóżki jakie winny jechać, czyli stacze.
 
Nie będziemy mu tu reklamy robić, faktem jest, że zmiana na której niegdyś się pojawił zmieniła diametralnie swoje oblicze. A co tam u kierowniczka S. co taki skrupulatny jest wobec "podróżnych", a tatusia nie mógł upilnować. I czemóż to izdebka nie wrzuciła na stronę takiegoż wykrycia?
 
Nie będziemy mu tu reklamy robić, faktem jest, że zmiana na której niegdyś się pojawił zmieniła diametralnie swoje oblicze. A co tam u kierowniczka S. co taki skrupulatny jest wobec "podróżnych", a tatusia nie mógł upilnować. I czemóż to izdebka nie wrzuciła na stronę takiegoż wykrycia?

Bo to nie SC wykryło fajeczki w bagażniku tylko policja, która uznała ze nie ma się czym chwalić:)
 
Nie będziemy mu tu reklamy robić, faktem jest, że zmiana na której niegdyś się pojawił zmieniła diametralnie swoje oblicze. A co tam u kierowniczka S. co taki skrupulatny jest wobec "podróżnych", a tatusia nie mógł upilnować. I czemóż to izdebka nie wrzuciła na stronę takiegoż wykrycia?

To kolega też o tym słyszał bo jak ja się o tym dowiedziałem to mi cęka spadła :eek: i uważałem że to plotka.
 
To kolega też o tym słyszał bo jak ja się o tym dowiedziałem to mi cęka spadła :eek: i uważałem że to plotka.

Pewniak, kilkaset bloka tatusiowi się z autka wysypało na drodze. No cóż Marcin S. jako czarnuszek nie wszystki dewizy ściągał do boku, zwłaszcza zasłużone dla OC Bezleda, chociaż faktem jest że obecnie jego zmiana jest najmniej udewizowioną zmianą. Rosja też w niej nie gustuje.
 
pomawiacze podp....acze,KONFIDENCI

no i co z tego?macie radoche wy przemytnicze mordy.jak ktos numery poda to zaraz oburzenie ze konfident,a sami tylko czekacie zeby kogos nadac,bo co ze celnik i nazwisko kazdy jego zna to mozna juz nadawac,a wy anonimowo sobie piszecie,KONFIDENCI TO WY!!! i nie piszcie mi farmazonow ze jestescie tacy porzadni ludzie jestescie gnidy!brzydze sie wami.w pudle by wam dupsko peklo i kicha by wylazla bo by wam noga od stolu pojechali.
 
zgadzam sie z toba!!!!

no i co z tego?macie radoche wy przemytnicze mordy.jak ktos numery poda to zaraz oburzenie ze konfident,a sami tylko czekacie zeby kogos nadac,bo co ze celnik i nazwisko kazdy jego zna to mozna juz nadawac,a wy anonimowo sobie piszecie,KONFIDENCI TO WY!!! i nie piszcie mi farmazonow ze jestescie tacy porzadni ludzie jestescie gnidy!brzydze sie wami.w pudle by wam dupsko peklo i kicha by wylazla bo by wam noga od stolu pojechali.

oni sa gorsi niz ta cala sluzba celna na ktora tak nadaja bo nawet wsrod tych celnikow sa porzadni obywatele co brzydza sie kapowaniem a takie pisanie anonimow to nawet gorsze niz skladanie zeznan bo tam to w oczy trzeba zeznac a tu na luziku w domku w kapciach.odraza!!
 
Co dalej nie zmienia faktu, że z bagażnika pewnego tatusia coś tam wypadło:) hmm Dyrektor pewnej Izdebki powinien zareagować na taka sytuacje. Choćby zwykły brak zaufania i przeniesienie na inne stanowisko np. praca w magazynie lub takie tam......
 
no i co z tego?macie radoche wy przemytnicze mordy.jak ktos numery poda to zaraz oburzenie ze konfident,a sami tylko czekacie zeby kogos nadac,bo co ze celnik i nazwisko kazdy jego zna to mozna juz nadawac,a wy anonimowo sobie piszecie,KONFIDENCI TO WY!!! i nie piszcie mi farmazonow ze jestescie tacy porzadni ludzie jestescie gnidy!brzydze sie wami.w pudle by wam dupsko peklo i kicha by wylazla bo by wam noga od stolu pojechali.

Ot wykazał się elokwencją wielki :D FC( a może tez były) taki wykształcony a słoma mu z butów wystaje jak czyta takie posty.Jak juz kiedyś napisałem na d.......zm i cha........wo nie ma lekarstwa.A swego czasu tez mobilmi wykasowali autko i hacjendę przyszłego teścia ....... :D i cisza.Jednak śmię twierdzić że coniektórzy FC zaznaczam coniektórzy nie wszyscy FC maja mentalność Kalego z powieści H. Sienkiewicza jak ktoś nie wie to zapraszam do lekturki:D
 
Ostatnia edycja:
Ot wykazał się elokwencją wielki :D FC( a może tez były) taki wykształcony a słoma mu z butów wystaje jak czyta takie posty.Jak juz kiedyś napisałem na d.......zm i cha........wo nie ma lekarstwa.A swego czasu tez mobilmi wykasowali autko i hacjendę przyszłego teścia ....... :D i cisza.Jednak śmię twierdzić że coniektórzy FC zaznaczam coniektórzy nie wszyscy FC maja mentalność Kalego z powieści H. Sienkiewicza jak ktoś nie wie to zapraszam do lekturki:D

Wesołych Świąt mr. Z. Niech Cię dobrze stara przy jajkach cmoknie.
 
Back
Do góry