• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
.
Kurcze podałbym ci, ale nie stać mnie aby podjechać dzisiejszej nocki do odprawy.
Szanowni podróżni jak ktoś jest w posiadaniu numerków służbowych celasów pracujących na dzisiejszej nocce, walcie śmiało.
Ps. Najwartościowszy numerek
1)kierownik zmiany
2)obsady pasów
3)mogą być też z bks
aby celniką nie było przykro, numerki wopków z nocy też będą tu mile widziane.
Nagroda dla żądnych sławy pewnie dożywotni bks w ic olsztyn i obligatoryjne świerki.

:d :d :d :d
 
Kolejka

Policzylem zmiany siedzcie doma. Na nocy tylko szlachta bedzie jechala ,.Z informacji z doleczka zaczyna sie licytacja ceny na bramie.Baszmaki zacieraja rece,beda pelne karmany kasy.Wewnetrzni na baletach w Ostrodzie.A do czarnych pojedzie mieso armatnie z dolka.Milego wieczoru.
Potwierdzam, mam takie same inforamcji. W tej chwili środek do połowy wiaty skrajne po 2-3 maszyny mniej, czyli 2/3 dołka. Góra jedzie już od popołudnia. Dzięki za wcześniejsze info. Wyrazy współczucia dla dołkowych staczy. Ja dzięki informacji Przemytasa wybrałem dzisiaj jezioro.
 
Może powtórka z histori

Potwierdzam, mam takie same inforamcji. W tej chwili środek do połowy wiaty skrajne po 2-3 maszyny mniej, czyli 2/3 dołka. Góra jedzie już od popołudnia. Dzięki za wcześniejsze info. Wyrazy współczucia dla dołkowych staczy. Ja dzięki informacji Przemytasa wybrałem dzisiaj jezioro.
Tak więc piszmy bracia turusci napewno nie obejdzie się to bez echa bo te forum czyta bardzo szeroka gama ludzi.
 
Depesza z dołka

Obecnie środek za "wiatę", skrajne do. Wieczorem dołek stał. Wiadomo arystokracja ma pierwszeństwo. Po północy jak celnicy uwinęli się z wybrańcami były 4 zapusty. Ogółem na nocce poszło na "rosyjską ceelnicę" 24 maszyn z "dołka". Teraz na wylocie stoją osoby mające blisko 24 h w Rosji.
ps. wedle SC czas oczekiwania na odprawę w dniu wczorajczym na Bezledach dla samochodów osobowych wyniósł 4 godziny.http://www.mofnet.gov.pl/dokument.php?const=2&dzial=1762&id=179563
 
każą wam w ministerstwie śledzić posty a nic nie kumacie jakie vipy i jaka arystokracja
a wrócić na doły na pasy postać w nocy i zobaczyć jak życie wygląda a nie pierdzieć w ministerialne krzesełka przed monitorami
 
He he he he

Tylko szanowni turyści miejcie na uwagdze to że jak są turyści z drugiego obszaru płatniczego to kolejka jako tako się posuwa.Dzisiaj posucha w dewizowcach to i kolejka praktycznie stoi (brak górki , siatki ,ruskich) a do godz.12.20 były dwa zapusty.
 
każą wam w ministerstwie śledzić posty a nic nie kumacie jakie vipy i jaka arystokracja
a wrócić na doły na pasy postać w nocy i zobaczyć jak życie wygląda a nie pierdzieć w ministerialne krzesełka przed monitorami
jeżeli tak ci żle to też zacznij pierdzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko potafisz narzekać!!!!!!!!!!!!!!! Napisz coś mądrego to też samopoczucie lepsze będziesz miał.... 3maj się
 
Turyści europrzepustkami już czeli jazdę co widać a przedewszystkim słychać na naszym przejściu a nasza służa celna zachowuje się jak struś i udaje Greka czyli normalny czeski film.Powodzenia dołeczku dzisiaj jadą VIP-y .
 
Wieczorek

Też mam takie info, jednakże vipów trochę mniej niż wczorajszego wieczoru. Ot wieczorek to ich pora. Czy to prawda, że ludzie z dobą na karku stoją jeszcze w dołku?
 
Europrzepustki

News:
Już drugi zapust a z dołka ani jedno autko nie wyjechało a to dopiero wieczór , a gdzie nocka wówczas będzie jazda.
 
Jak tam dzisiejsze popołunie w turystyce dołek stoi a dyplomaty jadą (norma) :D czy są odstępstwa od normy
 
re news

Mogłeś kolego przyjechać, było ok. 20 samochodów w dołku, ale z uwagi na to, że na nocce robota nie szła przeszło pół doby trzeba było odstać. Arystokracja w ilościach do przyjęcia.
 
koleny dzień w ..............??

Mogłeś kolego przyjechać, było ok. 20 samochodów w dołku, ale z uwagi na to, że na nocce robota nie szła przeszło pół doby trzeba było odstać. Arystokracja w ilościach do przyjęcia.
Dzisiaj w dzień podobno znowu kicha cały dołek poprzednia noc znowu a-pracowita ale jutro cisnę odwiedzić sąsiedni kraj i podobno podróże kształcą :D
 
Back
Do góry