• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Człowieku, jakie 2/3 doby. Jak we wtorek o godz 15 wyjechałem z dołka to dopiero o 17 w srodę podjechałem do odprawy, a wiedz, że był prawie cały dołek jak wyjeżdzałem. Ile ci z końca kolejki będą stać??. No chyba, że stać ich zapłacić niemałą kaskę ruskiim, napewno większą niż dniówka celnika stojącego na pasie.
 
Człowieku, jakie 2/3 doby. Jak we wtorek o godz 15 wyjechałem z dołka to dopiero o 17 w srodę podjechałem do odprawy, a wiedz, że był prawie cały dołek jak wyjeżdzałem. Ile ci z końca kolejki będą stać??. No chyba, że stać ich zapłacić niemałą kaskę ruskiim, napewno większą niż dniówka celnika stojącego na pasie.

Dokladnie tak bylo ja jechalem 52 godziny.Bylo by wiecej ale wipy staly i czekaly na odpowiednia godzine bo byli czarni i wewnetrzni.
 
Przemytole do łopaty i doły kopać a nie kitracie te kilka paczuszek w swych zdezelowanych i śmierdzących samochodach. Potraficie tylko wypisywać głupoty siedząc przed monitorkiem kompa. Jesteście żałośni...
 
Domniemywam ze do celnika

Przemytole do łopaty i doły kopać a nie kitracie te kilka paczuszek w swych zdezelowanych i śmierdzących samochodach. Potraficie tylko wypisywać głupoty siedząc przed monitorkiem kompa. Jesteście żałośni...

A fe fe takie slowa.Czemu tyle agresji,w tych slowach.Moze to jakies kompleksy,kolego po fachu.Zawsze warto byc czlowiekiem,bo nie zbadane sa wyroki Boskie.My widzimy to z jednej perspektywy, a przemytnicy z innej.Racja jest jak du....pa wszyscy maja swoja.Radze trzymac nerwy na wodzy.Pozdrawiam,kolege.
 
ej nerwowy usmiechnij sie jutro bedzie lepiej

Przemytole do łopaty i doły kopać a nie kitracie te kilka paczuszek w swych zdezelowanych i śmierdzących samochodach. Potraficie tylko wypisywać głupoty siedząc przed monitorkiem kompa. Jesteście żałośni...[/QUOTE UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU pieknie pieknie.Nerwy poniosly naszego pracodawce.
 
Kolega po fachu to nie celnik

a fe fe takie slowa.czemu tyle agresji,w tych slowach.moze to jakies kompleksy,kolego po fachu.zawsze warto byc czlowiekiem,bo nie zbadane sa wyroki boskie.my widzimy to z jednej perspektywy, a przemytnicy z innej.racja jest jak du....pa wszyscy maja swoja.radze trzymac nerwy na wodzy.pozdrawiam,kolege.
szanowny kolego po fachu, chyba nie zauważyłeś jak przemytnicy jadą na łamach forum na brać celniczą???!!!! Czas najwyższy pokazać im, że są żałośni i potrafią tylko z ukrycia i anonimowo wyrażać swoje zdanie. A gdy tylko podjeżdzają do odprawy to " dzień dobry panie inspektorze" i typowa wazelina. Hehehe i wtedy jest z nich niezła beka, hehheh
 
Do braci celniczej

szanowny kolego po fachu, chyba nie zauważyłeś jak przemytnicy jadą na łamach forum na brać celniczą???!!!! Czas najwyższy pokazać im, że są żałośni i potrafią tylko z ukrycia i anonimowo wyrażać swoje zdanie. A gdy tylko podjeżdzają do odprawy to " dzień dobry panie inspektorze" i typowa wazelina. Hehehe i wtedy jest z nich niezła beka, hehheh
Znacie powiedzonko
/Jak was widzą tak o was piszą/
nic dodać nic ująć.A jak przyjadą smutni panowie to coniektórym braciszkom tak się zwieracze zaciskają że po połknieciu kawałka węgla diament pewny.
W moim przypadku tylko /dzień dobry/ i uważam że tyle wystaczy.
To proszę wytłumaczyć mi jak przyjedzie TV to pracujecie jak pszczółki i to bez śrubowkrętów.
Inną bajką są ci co wracają po kilku godzinach.
 
znacie powiedzonko
/jak was widzą tak o was piszą/
nic dodać nic ująć.a jak przyjadą smutni panowie to coniektórym braciszkom tak się zwieracze zaciskają że po połknieciu kawałka węgla diament pewny.
W moim przypadku tylko /dzień dobry/ i uważam że tyle wystaczy.
To proszę wytłumaczyć mi jak przyjedzie tv to pracujecie jak pszczółki i to bez śrubowkrętów.
Inną bajką są ci co wracają po kilku godzinach.
nadal monotematyczny wątek: Smutni panowie, telewizja itp???? Co z tego??? Jeżeli zabierają celnika za to że wziął to ktoś mu musiał dać- przemytnik. Ale na to trzeba mieć dowody a najczęściej jest że przmytol powiedział bo celnik jest niewygodny. Więc zastanówcie się szanowni pseudo turyści( bo każdy z was coś wezie) co piszecie na celników. Gdyby celnik do końca czyścił autko nie mielibyście z czego żyć. Szanujcie pracodawcę!!
 
Przemytole do łopaty i doły kopać a nie kitracie te kilka paczuszek w swych zdezelowanych i śmierdzących samochodach. Potraficie tylko wypisywać głupoty siedząc przed monitorkiem kompa. Jesteście żałośni...

He he powiem Ci prostaczku od srubokreta i latarki, ze dzieki kitraniu tych 'kilku' paczuszek mialem mozliwosc sie ciupke wyksztalcic co dalo mi mozliwosc spogladania z pogarda zza mojego biurka na takiego łacha jak Ty ;-) myslisz, ze jestes taki mocny bo w zyciu Ci sie lepiej poszczescilo od tych ludzi, ktorzy lataja na miedze? Co to wazelinki na pasie... coz.. ciekaw jestem jak Ty robisz wazelinke na dyskotece kiedy spotkasz kilku turystow :) I nie ciesz sie tak ze swojej fuchy mechanika, bo nigdy nie wiadomo czy jeszcze sam z lopata do dziury nie wskoczysz ha ha
 
Nie rośmieszaj mnie

he he powiem ci prostaczku od srubokreta i latarki, ze dzieki kitraniu tych 'kilku' paczuszek mialem mozliwosc sie ciupke wyksztalcic co dalo mi mozliwosc spogladania z pogarda zza mojego biurka na takiego łacha jak ty ;-) myslisz, ze jestes taki mocny bo w zyciu ci sie lepiej poszczescilo od tych ludzi, ktorzy lataja na miedze? Co to wazelinki na pasie... Coz.. Ciekaw jestem jak ty robisz wazelinke na dyskotece kiedy spotkasz kilku turystow :) i nie ciesz sie tak ze swojej fuchy mechanika, bo nigdy nie wiadomo czy jeszcze sam z lopata do dziury nie wskoczysz ha ha
pako2 jeżeli myślisz że mnie obrazisz to grubo się mylisz. Ty i wykształcenie???? Poczytaj swoje posty i przemyśl swój prostaczy język...... O błędach ortograficznych nie wspomnę, ale czego się po tobie spodziewać???hehhehe. żegnam wazelinko.....
 
pako2 jeżeli myślisz że mnie obrazisz to grubo się mylisz. Ty i wykształcenie???? Poczytaj swoje posty i przemyśl swój prostaczy język...... O błędach ortograficznych nie wspomnę, ale czego się po tobie spodziewać???hehhehe. żegnam wazelinko.....

niee.. ja nie z tych co maja radoche jak kogos obraza;P wole do czynow przechodzic, a swoja droga mosku nie wiem co masz do mojego jezyka moze pisze brzydkim fontem? a jezeli idzie o bledy orf to nikt nie jest doskonaly. masz jakas fiksacje do wazelinki widze czyzby cie chlopaki z osiedla czesta nia smarowali ?:D
 
Fajnie tu koledzy fechtujecie słowem, ale trochę nie w temacie wątku. Może ktoś poda informacje kto te petardy wpuszczał do kraju w nocy z wtorku na środę. Co za zmiana wopków przymykała oko na to co się na bezcłówce przy wjeżdzie do Polski działo. Ot taka ciekawostka dla smutnych panów i innych kontroli.
 
do nerwowego

Przemytole do łopaty i doły kopać a nie kitracie te kilka paczuszek w swych zdezelowanych i śmierdzących samochodach. Potraficie tylko wypisywać głupoty siedząc przed monitorkiem kompa. Jesteście żałośni...

Nie piszesz nie dwonisz,a stoisz na pasie na nocce.Biedni ci co trafia na Pana i wladce.Zastanawiam sie jak to cos przeszlo testy.Piekna postawa,nam mozna wybaczyc bo przemyciory ale taki wielki Pan celnik a taka wypowidz.Gdyby to byl moj syn,ale dzieki bogu nie, moge spac spokojnie.
 
Nocka

Doszły mnie słuchy, że dzisiaj górka będzie mile widziana na pasach. Czyżby wizyta czarnuszków i wewnętrznych nie jest przewidywana na nocce? Oj plebs kiszący się dzisiaj w dołku postoi sobie troszkę.
 
Nocka

Doszły mnie słuchy, że dzisiaj górka będzie mile widziana na pasach. Czyżby wizyta czarnuszków i wewnętrznych nie jest przewidywana na nocce? Oj plebs kiszący się dzisiaj w dołku postoi sobie troszkę.

Policzylem zmiany siedzcie doma. Na nocy tylko szlachta bedzie jechala ,.Z informacji z doleczka zaczyna sie licytacja ceny na bramie.Baszmaki zacieraja rece,beda pelne karmany kasy.Wewnetrzni na baletach w Ostrodzie.A do czarnych pojedzie mieso armatnie z dolka.Milego wieczoru.
 
Jakie numerki

Jakie dziś numerki proponujecie w lotku granicznym, piszcie śmiało i tak nikt się nie dowie. A Wy szybciej wrócicie do domciu....
 
Jakie dziś numerki proponujecie w lotku granicznym, piszcie śmiało i tak nikt się nie dowie. A Wy szybciej wrócicie do domciu....
.
Kurcze podałbym Ci, ale nie stać mnie aby podjechać dzisiejszej nocki do odprawy.
SZANOWNI PODRÓŻNI JAK KTOŚ JEST W POSIADANIU NUMERKÓW SŁUŻBOWYCH CELASÓW PRACUJĄCYCH NA DZISIEJSZEJ NOCCE, WALCIE ŚMIAŁO.
ps. najwartościowszy numerek
1)Kierownik zmiany
2)Obsady pasów
3)Mogą być też z BKS
Aby celniką nie było przykro, numerki wopków z nocy też będą tu mile widziane.
Nagroda dla żądnych sławy pewnie dożywotni Bks w IC Olsztyn i obligatoryjne świerki.
 
Back
Do góry