• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
a coz tak sie czlek zdenerwowal? czyzby informacje kodiego na raczke Ci nie byly? idz swoje slowa lepiej skieruj do kolegow z cla, ktorzy pierdza w pasiaki.
 
weź się do konkretnej pracy przemytniku zakichany a nie liczysz tylko na lewiznę przez całe życie pewno nie splamiłeś się pracą
Jak ja już pracowałem to ty jeszcze w pieluchy bąki puszczałeś i nie wyjeżdzaj mi że "nie splamiłeś się pracą" bo byś się zdziwił :mad::mad::D:D
 
jak ja już pracowałem to ty jeszcze w pieluchy bąki puszczałeś i nie wyjeżdzaj mi że "nie splamiłeś się pracą" bo byś się zdziwił :mad::mad::d:d
wywalić wieśniaka z tego forum do roboty - takiej normalnej a nie lekkiej łatwej i przyjemnej
 
Czy.....

wywalić wieśniaka z tego forum do roboty - takiej normalnej a nie lekkiej łatwej i przyjemnej

wszystkie zolle takie są NIE .Jednak są zolle którym nie na ręke jest to że się wyciąga na światło dzienne sytuacje w OC B. a choćby taka że stojąc w ilości kilku autek(dołek) na pasach reszta to VIP-y z (określenie forumowicza z innego wątku na tym forum) BKS zaliczyły tylko autka z dołka a VIP-y pojechały do domku:rolleyes::rolleyes:. Kilka lat wstecz w podobnej sytuacji wszystko pojechałoby do przodu teraz autka z dołka są wyłuskiwane jak rodzynki z ciasta i traktowane jako mięso armatnie dla wyników

ps. jest to tylko opis sytuacyjny a dlaczego się tak dzieje to powinni wyjaśnić SP w CG*


(*)-smutni panowie w czarnych garniturach
 
Ostatnia edycja:
!!!

wywalić wieśniaka z tego forum do roboty - takiej normalnej a nie lekkiej łatwej i przyjemnej

Słuchaj no kolego z tego co tu czytam to niezłe tam cyrki odchodzą na tej Bezledzie.Jeśli jesteś zollem stamtąd to widzę,że ci argumentów zaczyna brakować i się ciskasz.Ja jestem co prawda byłym zollem ale takich cyrków (górka inaczej,dołek inaczej,american express itp.) to nie widziałem.A wiec,że pracowałem parę ładnych lat na pasach.Także w ramach kultury i przyzwoitośc radzę ci trochę spasować w tych swoich wypowiedziach.Pienisz się bo albo boisz się ,że ci się ktoś dobierze do tyłka albo nie masz dostępu do koryta.Wyzywanie ludzi od wieśniaków to jakiś poziom spod budki z piwem.Spasuj trochę bo od jakiegoś czasu śledzę ten temat i człowiek pisze tu bardzo rzeczowo.Jakieś prywatne przejście tam żeście sobie zorganizowali.Lepiej módl się żeby sprawa nie rozeszła się do tzw. opinii publicznej bo jak was tam zaczną prostować to możesz później żadnej roboty nie znaleźć(nie mówiąc już o łatwej i przyjemnej).Pokory i kultury trochę Pane funkcjonariuszu!
 
Słuchaj no kolego z tego co tu czytam to niezłe tam cyrki odchodzą na tej Bezledzie.Jeśli jesteś zollem stamtąd to widzę,że ci argumentów zaczyna brakować i się ciskasz.Ja jestem co prawda byłym zollem ale takich cyrków (górka inaczej,dołek inaczej,american express itp.) to nie widziałem.A wiec,że pracowałem parę ładnych lat na pasach.Także w ramach kultury i przyzwoitośc radzę ci trochę spasować w tych swoich wypowiedziach.Pienisz się bo albo boisz się ,że ci się ktoś dobierze do tyłka albo nie masz dostępu do koryta.Wyzywanie ludzi od wieśniaków to jakiś poziom spod budki z piwem.Spasuj trochę bo od jakiegoś czasu śledzę ten temat i człowiek pisze tu bardzo rzeczowo.Jakieś prywatne przejście tam żeście sobie zorganizowali.Lepiej módl się żeby sprawa nie rozeszła się do tzw. opinii publicznej bo jak was tam zaczną prostować to możesz później żadnej roboty nie znaleźć(nie mówiąc już o łatwej i przyjemnej).Pokory i kultury trochę Pane funkcjonariuszu!
Na pasie to ty pracowałeś ale chyba transmisyjnym pomiędzy mózgiem a resztą ciała i pas się urwał a została reszta ciała. PS Jesteś zapewne kolejnym sfrustrowanym przemyciorem
 
Kola a Ty pewnie nabijasz panstwu kase za najnizsza krajowa ha ha ha ;-) moze sie zajmij przemytem to sobie kupisz cos na rynku chociaz
 
Nie stać Cie smutasie szaraku przemytniczy weź się do uczciwej roboty

A od kiedy my na Ty?=] z byle kim wodki nie pije takze i na Ty ze mna nie bedziesz i nawet Św. Mikołaj Ci takiego prezentu nie zrobi. Byloby lepiej jakbys nic nie pisal, bo prosty czlowiek widze jestes od srubokreta.
 
Back
Do góry