• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nasza Służba Celna!

Chodzi prawdopodobnie o Śląską Izbę... Pozdrawiam... I nie odpuszczam... Sądy...Sądy..
;-)
 
- Dziś jest nam bardzo trudno w sposób logiczny wytłumaczyć, jak to możliwe, że w cywilizowanym kraju narodziła się ideologia, która potrafiła przekształcić większość mieszkańców w bestie - mówił burmistrz Malborka pod Pomnikiem Celników Polskich.
Święte słowa!
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć, że niemiecki naród tak dał się ogłupić hitlerowskiej propagandzie że cywilizowani ludzie stali się bestiami.
 
FB_IMG_1537520216280.jpg
 
witam, nie wiem czy to odpowiedni dział. Ale mam pytanie o to jak wylicza się wynagrodzenie podczas urlopy macierzyńskiego po urodzeniu dziecka? Czy to jest 80% wynagrodzenia zasadniczego? czy też 80 % wraz z dodatkami?
 
witam, nie wiem czy to odpowiedni dział. Ale mam pytanie o to jak wylicza się wynagrodzenie podczas urlopy macierzyńskiego po urodzeniu dziecka? Czy to jest 80% wynagrodzenia zasadniczego? czy też 80 % wraz z dodatkami?
Najodpowiedniejszy byłby Dział Kadr lub Dział Płac
Trudno zgadywać jakie dodatki masz na mysli. Piszesz o wynagrodzeniu więc prawdopodobnie jesteś cywilem, mogą być mniej lub bardziej istotne różnice pomiędzy funkcjonariuszami a pracownikami.
Pomijając niuanse jest to 80% tego co wpływa na konto, czyli z dodatkami. Nie jestem tylko pewien czy liczy się np. do tego celu dodatek kontrolerski.
 
Back
Do góry