• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nagrody 2019r.

W moim USC część magazynierów to funki.
Nie wiedziałem że w USC są magazynierzy :O, w UCS to normalne.
60bdc50304e1e022b84125863e216ab1.jpg
 
Już informowaliśmy o hodowaniu wakatów funkcjonariuszy w IAS Rzeszów. A poniżej informacja o przeciętnych nagrodach - niewątpliwie najwyższych w kraju - proszę zwrócić uwagę, że są tu też nagrody półroczne, a nie kwartalne. Nie dziwimy się wkurzeniu funkcjonariuszy z innych IAS, gdzie brakuje rąk do pracy (a więc roboty od groma), za to nagrody marniutkie. Trzeba przyznać, że gospodarowanie kadrami przez Departament Organizacji KAS poniżej krytyki.







A wiadomo już coś o I kw. 2020 r. ?
 
Ostatnia edycja:
A wiadomo już coś o I kw. 2020 r. ?

O tym okresie wiadomo, że trwa pandemia korona-wirusa, w związku z czym szefowa

"ogromnie prosi" o niezawracanie gitary "statutowymi działaniami związków" czy
nawet
"najistotniejszymi sprawami dla funkcjonariuszy i pracowników", gdyż na żaden
dialog nie ma dość czasu, ponieważ
"kierownictwo KAS" nie ma czasu na pierdoły, bo
"w tym trudnym czasie" jest niezmiernie zajęte "zabezpieczaniem ich zdrowia i życia",
"wydawaniem decyzji", "śledzeniem na bieżąco sytuacji w kraju i podejmowaniem

kolejnych (?!) działań mających na celu z jednej strony ochronę (?!) pracowników
i funkcjonariuszy, a z drugiej strony zapewnienie ciągłości działania
(?!) organów
podatkowych".
Ponadto
"podkreśla, iż naszym wspólnym (?!) celem jest jak najpłynniej przejść

przez ten trudny okres, dlatego prosi aby jak najwięcej spraw rozwiązywać w drodze
telefonicznych rozmów z kierownikami poszczególnych jednostek KAS", do których
być może uda się kiedyś dodzwonić.

Śmiem przypuszczać, iż w II, a pewnie też i w III kwartale "łatwiej" nie będzie ...
 
To niech nas jeszcze solidarnie zwolni i przyjdzie odprawiac karnety na towar z Wloch albo niech popracuje na granicy. A najlepiej niech solidarnie z ministrami z mon i mswia zacznie nas traktować poważnie
 
Cóż za wspaniałomyślność, pierwsi w Polsce pewnie. Szkoda, że tak szybko podejmują decyzje, jeżeli trzeba zabrać, a jak trzeba dać to miesiącami nie ma decyzji. Bardzo niecenzuralne słowa mi się cisną na usta na temat tych "dyrektorów" z bożej łaski...

Dobrze, że 13 emerytura niezagrożona i 500+ - budżetówka sfinansuje.
 
Dokladnie, "Dziekuje za prace, gratuluję wynikow" zapomniała dodac " pocalujcie mnie w D...." nie , nie będziemy wyrozumiali. Już za długo jesteśmy
 
"highly motivated manager" - i na tym można by skończyć charakterystykę tej Pani.

Gdyby ktoś miał jakieś dziwne skojarzenia bądź wątpliwości, to dosłowne
tłumaczenie brzmi - wysoce zmotywowany menedżer - i żadne inne ...
 
Czyli co zaczynamy sponsoring z własnej kieszeni ? Te same wypociny pani dyrektor usłyszymy w II kwartale i kolejnych. Jeśli tak to ja mam w dupie te nagrody . Najpierw zabierają 3 % z wynagrodzenia na fundusz nagród, a potem oznajmiają, że nagród nie będzie. Może wreszcie trzeba z tym skończyć. Zero nagród ale wynagrodzenie bez pomniejszeń. Zwłaszcza ,że nagrody są lub ich nie ma i są uznaniowe. Może czas na zmianę i skoczyć z tym haraczem.
 
Pani manager powinna zawiesić swoją pensję i nagrody do przyszłego roku. A potem to się zobaczy czy jej się należy pensja minimalna. (zapraszamy Panią manager teraz na granicę na służbę , na kontakt z wszystkimi kierowcami którzy jadą z WŁOCH, HISZPANI , NIEMIEC I INNYCH KRAJÓW).
 
Back
Do góry