• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nagrody 2019r.

Ależ moi drodzy to dla waszego dobra abyście nie musieli się martwić i bić o sposób podziału tej nagrody kwartalnej - dzięki tej decyzji unikniemy waśni i sporów - właśnie od tego mamy tak wykwalifikowaną kadrę aby podejmowała te trudne i niepopularne decyzje - my prostaczkowie z pierwszej linii DZIĘKUJEMY - SŁUSZNĄ LINIĘ MA NASZA PARTIA.
 
It's piękne: "Dziękując za Państwa pracę i gratulując wyników, proszę o wyrozumiałość. Życzę nam wszystkim, byśmy w dobrej kondycji pracowali nad realizacją naszych ambitnych celów na kolejne kwartały. "
Dalej nie mogę wyjść z podziwu jaki poziom bezczelności osiągnęła ta Pani.

A co na to przepisy kp i fundusz nagród?
 
Odkąd pamiętam to o te nagródki, o te podwyżeczki -bo o ochłapach wciąż mówimy, zawsze trzeba było walczyć. Kiedy to sie skończy? Kiedy zaczną nas traktować jak partnerów w rozmowach i w traktowaniu Dlaczego ciągle trzeba skomleć o te ochłapy ? Nawet jak mówią, że dadzą to i tak im nie wierzymy dopóki nie wplynie na konto. K.rwa jak mamy im ufać jak ciągle nas dymają? Ja rozumiem wirusy, srusy ale tak jest od zawsze.
 
@cat pytanie kogo ma w all users
oszust.jpg
 
Osobiście żadnego maila nie otrzymałem.
Dodatkowo na początku jej wypocin jest informacja o wprowadzeniu kwartalnych nagród dopiero w ubiegłym roku.
Z tego wynika, że informacja ta nie jest zaadresowana do nas, bo o ile mi wiadomo w KAS kwartalne nagrody są znacznie dłużej.

Póki co mail ten dotyczy tylko i wyłącznie pracowników MF.
Być może niebawem dotknie to też KAS, ale na tę chwilę żadne nagrody dla KAS nie są wstrzymane.
 
Osobiście żadnego maila nie otrzymałem.
Dodatkowo na początku jej wypocin jest informacja o wprowadzeniu kwartalnych nagród dopiero w ubiegłym roku.
Z tego wynika, że informacja ta nie jest zaadresowana do nas, bo o ile mi wiadomo w KAS kwartalne nagrody są znacznie dłużej.

Póki co mail ten dotyczy tylko i wyłącznie pracowników MF.
Być może niebawem dotknie to też KAS, ale na tę chwilę żadne nagrody dla KAS nie są wstrzymane.

Wytłumaczenie racjonalne. Oby tak pozostało ...
 
Odkąd pamiętam to o te nagródki, o te podwyżeczki -bo o ochłapach wciąż mówimy, zawsze trzeba było walczyć. Kiedy to sie skończy? Kiedy zaczną nas traktować jak partnerów w rozmowach i w traktowaniu Dlaczego ciągle trzeba skomleć o te ochłapy ? Nawet jak mówią, że dadzą to i tak im nie wierzymy dopóki nie wplynie na konto. K.rwa jak mamy im ufać jak ciągle nas dymają? Ja rozumiem wirusy, srusy ale tak jest od zawsze.
Nie będą nas szanować dopóki sami nie zaczniemy szanować siebie. Poza tym łatwo zrezygnować komuś z czegoś co jest dodatkiem przy odpowiednio wysokiej pensji, ale jakby panie i panowie w mf zarabiali tyle co my to ciekawe czy by byli tacy "wyrozumiali".
 
nagrody kwartalne w/g MF
Zawsze jest robione tyle szumu wokół premii kwartalnych. Po co one są? Lepiej jakby nie robili nam odpisu 3-procentowego z funduszu płac a pieniadze dostawalibyśmy co miesiac bez łaski, a tak co kwartał wraca temat komu dać 50 zl więcej lub mniej.
Pani Dyrektor może sobie pozwolić na takie pisma. Jak sie jest koleżanka ze studiów i z banku samego premiera to można być twardym menagerem.
Ja chętnie zrezygnowałbym z premii za 1 kwartał, pod warunkiem, że pieniadze przeznaczone zostaną na zakup środków ochrony osobistej dla nas lub dla personelu szpitali
 
Ostatnia edycja:
Wpisy dot. nagród przenoszę do tematu nagrody 2019, gdyż tematu nagrody 2020 nie ma jeszcze i bdb, że nie ma, bo to temat zastępczy.
 
Ostatnia edycja:
Na dzisiaj info od kilku DIAS, że nagrody normalnym trybem będą wypłacone.
Nie ma więc już co debatować nad pismem Pani Dyrektor MF.
Proponuję wrócić do tematu podwyżek. Nie tutaj, w innym wątku.
 
ciekawostka z IAS w Olsztynie
Informacja o wysokości średniej nagrody na etat za I kwartał 2020
Informacja o wysokości średniej nagrody na etat za I kwartał 2020 r.
- członkowie korpusu służby cywilnej (wraz z kierownikami) - 472 zł,
  • funkcjonariusze Służby Celno - Skarbowej (wraz z kierownikami) - 466 zł,
  • pracownicy nieobjęci mnożnikowym systemem wynagradzania – 401 zł.
Przewidywany termin wypłaty nagród za I kwartał 2020 r.: 10 kwietnia 2020 r.
 
ciekawostka z IAS w Olsztynie
Informacja o wysokości średniej nagrody na etat za I kwartał 2020
Informacja o wysokości średniej nagrody na etat za I kwartał 2020 r.
- członkowie korpusu służby cywilnej (wraz z kierownikami) - 472 zł,
  • funkcjonariusze Służby Celno - Skarbowej (wraz z kierownikami) - 466 zł,
  • pracownicy nieobjęci mnożnikowym systemem wynagradzania – 401 zł.
Przewidywany termin wypłaty nagród za I kwartał 2020 r.: 10 kwietnia 2020 r.
Niestety informacja zniknęła z intranetu. Czyli potwierdza się, że nagród nie będzie.
 
Back
Do góry