• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Witam.
Czy po zaliczeniu wszystkich lekarzy z obiegówki na sam koniec staje się jeszcze przed lekarzem orzecznikiem? Czy tego już nie ma i czekamy już na samo orzeczenie?
 
Mogę na priv , jak odp na te pytania ;)
1jesteś wesoły-
2. łatwo mnie rozmieszyc -
3. Często rozpiera mnie energia -
4. Gdy mam dobry sposób na coś ,trzymam się go-
5. wolę iść własną drogą ,niż być przywódca-
6. Coś z poezja-
Pisz prawdę, zawsze :)
Musisz odpowiadać spójnie, nie ocenia się tego na zasadzie: bierzemy wesołych, mało energicznych i przywódców.
 
Witam.
Czy po zaliczeniu wszystkich lekarzy z obiegówki na sam koniec staje się jeszcze przed lekarzem orzecznikiem? Czy tego już nie ma i czekamy już na samo orzeczenie?
To chyba w takim razie zależy od izby. W dolnośląskim po zaliczeniu wszystkich lekarzy należy umówić się na komisję lekarską 😊
 
Witam
Czy ktoś dostał już odpowiedź dotyczącą I etapu rekrutacji (termin składania kwestionariuszy do 23 czerwca)? Czy proces rekrutacji jest nadal tak rozłożony w czasie pomimo spadku zachorowań na Covid, bo w SG słyszałem, że nic się nie zmieniło? I czy jest możliwość rekrutacji jednocześnie do SCS i podjęci w tym czasie stażu lub rekrutacji do innej służby mundurowej?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
 
Witam,
Ja też składałam kwestionariusz w tym terminie i również jeszcze nie dostałam żadnej odpowiedzi
 
Siema.

Ciekaw jestem czy na obiegówce macie zaznaczonego psychiatrę? Pytam bo w Policji zaznaczenie takie świadczyło albo o przydziale do spec grupy albo o "uwaleniu" przez psychologa. Czy w celnej psychiatra to norma? Chciałbym zapytać co u was zaznaczono. (U mnie kardio, ortopeda, laryngolog, okulista, psychiatra - z tego co pamiętam :))
 
Siema.

Ciekaw jestem czy na obiegówce macie zaznaczonego psychiatrę? Pytam bo w Policji zaznaczenie takie świadczyło albo o przydziale do spec grupy albo o "uwaleniu" przez psychologa. Czy w celnej psychiatra to norma? Chciałbym zapytać co u was zaznaczono. (U mnie kardio, ortopeda, laryngolog, okulista, psychiatra - z tego co pamiętam :))
Psychiatra musi byc na obiegówce bo on jako lekarz moze ocenic Twoją zdolność psychiczną na podstawie opinii psychologa. W Policji jest Multiselect i od niedawna zaliczany on jest jako PZP, żeby nie dublować badań.
 
Witam. Ja ponawiam pytanie... Czy ktoś z Was dostał już informację i terminie testu wiedzy?
Pisałem w połowie lipca do sekretariatu, Pani odpisała mi, że listy będą pod koniec miesiąca z terminem testu wiedzy, a u mnie dalej nic...
Jak u Was?
 
Back
Do góry