• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Dzwoniłam :). Pani zajmującej się naborem nie było i dostałam informację, żeby próbować w przyszłym tygodniu dzwonić jeszcze raz. I pewnie tak zrobię, ale pomyślałam, że może wcześniej uzyskam tutaj już jakąś podpowiedź. Cóż, nie sądziłam, że kogoś tak bardzo obrażę moją wypowiedzią, a wręcz głupio wyszłam z założenia, że po to jest ten wątek, żeby zadawać pytania i uzyskiwać pomoc, ale jak widać lepiej pluć jadem.
Wpisz przeniesiony do rezerwy kat i tyle przejdzie.
 
Witam. Jest tu może ktoś, kto złożył dokumenty do ostatniego naboru w IAS Lbn (z dn.22.03)?
Prosiłabym o wiadomość prywatną. Pozdrawiam 🙂
 

15 kobiet i aż 12 mężczyzn! Słuszną linie ma nasza władza 🤣.

Nie żebym miał coś do kobiet, wręcz przeciwnie 😉. Ale już widzę jak się rwą do służby na granicy w mroźna zimową noc... Albo na kanał kręcić samochody. Albo na rewizję sprawdzić węgiel drzewny.

A stare "oficery" aż się ślinią. Będzie z czego wybrać do biura! Tylko trzeba kolejne biurka dostawić.
 
Wiem, że są takie przypadki, jednak zostało nas już niewielu celników którzy byli w wojsku, a bez odbycia służby wojskowej raczej nie dostaje się karty mobilizacyjnej. Młodzieży to nie dotyczy.
Problem był też z terytorialsami. Część dyrektorów zgłosiła swoich funkcjonariuszy do wyreklamowania co zakończyło ich przygodę z WOT, ale wiem o przypadkach, że nasi funkowie dalej są w WOT.
Nasze HRy jeszcze tego nie ogarnęły.
W wojsku byłem w 2015 roku w ramach ochotniczego zgłoszenia do odbycia długotrwałych ćwiczeń rezerwy dla rezerwistów niebędących żołnierzami rezerwy. Ćwiczenia zakończyły się przysięgą. W tym samym miesiącu powołano do życia WOT. Tak zostałem żolnierzem rezerwy, po miesięcznym przeszkoleniu. Każdy może dostać wezwanie na ćwiczenia rezerwy dla osób nie będących żołnierzami ( w myśl przepisów). Jeśli zakończą się przysięgą, to mają Cię. I cyk, można nadać przydział mobilizacyjny. I to nie tylko do wojska.
 
W sumie mała szansa, że ktoś się będzie orientował, ale spróbuję. W tym tyg miałam test psychologiczny, przed testem Pani psycholog wspomniała, żeby dawać parafki przy przekrześlonych odpowiedziach. W teście osobowości zdarzyło mi się dwa razy zakreślić odpowiedź po czym poprawić ją na inną po przemyśleniu. Dopiero po powrocie do domu zdałam sobie sprawę, że nie podpisałam się tą nieszczesną parafką przy żadnej. Czy przez to test będzie nieważny? :/
 
Hej. Wczoraj miałam test wiedzy. Komisja poinformowała, że jeżeli ktoś chce zmienić odpowiedź, musi zaznaczyć ją w kółko, po czym parafkę stawia osoba zdająca oraz ktoś z komisji. Tyle mogę powiedzieć...
 
Hej. Wczoraj miałam test wiedzy. Komisja poinformowała, że jeżeli ktoś chce zmienić odpowiedź, musi zaznaczyć ją w kółko, po czym parafkę stawia osoba zdająca oraz ktoś z komisji. Tyle mogę powiedzieć...
Ech no widzisz, u nas na teście wiedzy o parafkach nic nie mówili, a z kolei psycholog przy oddawaniu jej wypełnionego testu to nawet przeglądała czy wszystko wypełnione i nie zwróciła mi uwagi :(. Przy teście wiedzy wydaje mi się, ze sytuacja jest o tyle prosta, że po prostu jakąś odpowiedź by się miało niezaliczoną, ale przy psychologicznym chyba to tak nie działa, to by mocno zaburzyło finalny wynik.
 
W sumie mała szansa, że ktoś się będzie orientował, ale spróbuję. W tym tyg miałam test psychologiczny, przed testem Pani psycholog wspomniała, żeby dawać parafki przy przekrześlonych odpowiedziach. W teście osobowości zdarzyło mi się dwa razy zakreślić odpowiedź po czym poprawić ją na inną po przemyśleniu. Dopiero po powrocie do domu zdałam sobie sprawę, że nie podpisałam się tą nieszczesną parafką przy żadnej. Czy przez to test będzie nieważny? :/
Raczej Pani psycholog wyciągnie wnioski...nie zamartwiaj się, a nawet raduj(y) - jesteś jeszcze człowiekiem. Po kilku miesiącach cię zrobotyzują:mad:
 
Pytają ewentualnie o dowód osobisty... A sam test składa się z matryc Ravena, które są zadaniem na czas oraz testu osobowości, który nie ma limitu czasowego i należy odpowiadać zgodnie z własnym przekonaniem. Np. ,,czy lubisz pomagać innym" i do wyboru:
Zdecydowanie tak
Raczej tak
Nie mam zdania
Raczej nie
Zdecydowanie nie
Tu nie ma złych odpowiedzi. Natomiast na podstawie odpowiedzi, psycholog jest w stanie określić osobowość, która np. "nie wpisuje się w charakter funkcjonariusza sc-s"
Ot cała filozofia.
 
Hej ile trwa test psychologiczny i czy matryce to Ravenna są typowe czyli np. Kwadraty i kolka i zaznaczyć co będzie dalej 😀właśnie mam niedługo i zastanawiam się ile to zajmuje
 
Hej ile trwa test psychologiczny i czy matryce to Ravenna są typowe czyli np. Kwadraty i kolka i zaznaczyć co będzie dalej 😀właśnie mam niedługo i zastanawiam się ile to zajmuje
Kurde ja naprawde jestem za pomaganiem sobie, ale to serio mozna znalezc w necie bez najmniejszego problemu…
 
Cześć. Czy jest ktoś kto brał udział w rekrutacji 11.03 Gdansk i nie dostał jeszcze wyników z testu psychologicznego?
 
Zależy od wszystkiego. Czasami to tydzień, a czasami 3 tygodnie. Nie ma reguły.
 
Back
Do góry