• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Nie martw się tatuażami, mam cały rekaw wytatuowany, komisją wpisze to tobie tylko w kartę. Psychiatra będzie tylko Cię męczył,
Po wizycie u jednego z lekarzy miałam niestety wrażenie, że nic głupszego nie mogłam w życiu zrobić niż tatuaż. Mam nadzieję, że to opinia tylko jednego lekarza i nie będzie miała wielkiego wplywu na dalsze losy.
 
A czy martwić się podwyższonym cholesterolem ? 🙈
Cholesterol musisz mieć w normie inaczej powtarzasz badanie na swój koszt w szpitalu MSWiA w Rzeszowie. Wiec zapodaj sobie dietę czy coś jak masz za wysoki...
Dziś był problem z tatuażami u Kardiologa bo wywaliła wszystkich na koniec kolejki, którzy mają tatoo. Nie wspomne o zachowaniu obydwu Pań... ręce opadają. I nie zapomnij rękawiczek... bo EKG nie zrobisz :)
 
Ostatnia edycja:
Cholesterol musisz mieć w normie inaczej powtarzasz badanie na swój koszt w szpitalu MSWiA w Rzeszowie. Wiec zapodaj sobie dietę czy coś jak masz za wysoki...
Dziś był problem z tatuażami u Kardiologa bo wywaliła wszystkich na koniec kolejki, którzy mają tatoo. Nie wspomne o zachowaniu obydwu Pań... ręce opadają. I nie zapomnij rękawiczek... bo EKG nie zrobisz :)
Pani Kardilog która karze na siebie nie patrzeć i siedzieć plecami do niej 😁
 
Back
Do góry