• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Bardzo szybko dostaliście wyniki. U nas psycholog był również początkiem lipca a wyniki mają być w drugiej połowie sierpnia.
 
Mówili ze w drugiej połowie sierpnia wiec już powinny być. Ciekawe jak nam poszło czy się udało. Szczerze to już się doczekać nie mogę 😠 chcialbym wiedzieć na czym stoję xd
Czytaj dokładnie wpisy na forum, w innych tematach też,
no i połącz to z warunkami naboru...szału na początku nie ma, później (tak po 10 latach) - wszystko w rekach MF.
Ale podstawa...czy czujesz się wewnętrznie silny i gotowy na walkę, lekko nie jest:poop:
 
Czytaj dokładnie wpisy na forum, w innych tematach też,
no i połącz to z warunkami naboru...szału na początku nie ma, później (tak po 10 latach) - wszystko w rekach MF.
Ale podstawa...czy czujesz się wewnętrznie silny i gotowy na walkę, lekko nie jest:poop:
Nikt nie mówił ze będzie lekko :) jak bym się nie czuł na siłach i nie wiedział co mnie czeka to próbował bym do straży miejskiej 😂
 
Nie, oni to wwwnetrznie dla siebie robią i ich nic nie obchodzi czy Ty masz już abo w policji, czy gdziekolwiek indziej. Ja tak miałem, abo w policji gotowe, mówię o tym temu gościowi co odbierał w kasie, a on mi mówi że ich to nie interesuje, w ogóle ten nabór u nich to mega śmieszna rzecz
 
Back
Do góry