• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Witam wszystkich czy ktoś że starszych kolegów mogłyby napisać mniej więcej czego można się spodziewać na rozmowie?
Jakie pytania zadają jest się czym stresować hehe😉
Z góry dziekuje
 
Drodzy koledzy i koleżanki z naboru, był ktoś na rozmowie wczoraj lub dziś? Normalnie się odbywają? Ile czasu mniej więcej należy sobie zarezerwować?
 
Witam wszystkich! Mam pytanie do osób które przeszły rozmowy kwalifikacyjne teraz niektórzy z was są już po tych rozmowach więc może ktoś z was wypowie się czego można się spodziewać.... Jakie zadają pytania.... itd.
 
Witam wszystkich! Mam pytanie do osób które przeszły rozmowy kwalifikacyjne teraz niektórzy z was są już po tych rozmowach więc może ktoś z was wypowie się czego można się spodziewać.... Jakie zadają pytania.... itd.
Cześć A ja mam takie pytanie do cb A kiedy masz rozmowę?
 
Cześć mam takie pytanie czy oprócz mnie ktoś jeszcze z was nie dostał meila odnośnie rozmów termin już jest A meila dalej brak🤔
 
Do służby daleka droga jeszcze :D Teraz ciekawi mnie jak wygląda dalsze postępowanie, mógłby ktoś jakoś w skrócie to nakreślić?
Teraz będziesz wypełniał ABO i dostaniesz skierowanie do komisji lekarskiej. Właśnie jestem po wszystkich etapach, komisja lekarska - zdolny i ankieta pozytywne 😁. Teraz tylko medycyna pracy
 
Back
Do góry