Nabór do SC-S z 16.10.2019

Warmiak

Użytkownik
Punkty reakcji
2
A właśnie. Badania krwi trzeba.miec do wszystkich lekarzy czy tylko do internisty. Bo nie wiem kiedy je zrobić

morfeuszXD

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Wszyscy z naboru październikowego dostaliście maila z terminem? Bo ja coś nie dostałem ale na stronie napisali, że to pierwsza tura rozmów kwalifikacyjnych i nie wiem czy to nas podzielili na kilka terminów czy ten komunikat dotyczy późniejszego naboru.

Przyjemniaczek

Użytkownik
Punkty reakcji
2
Tu na rezultaty RK będziemy czekać, skoro same rozmowy mają trwać kilka tygodni, więc wyniki będą zapewne po zakończeniu całego etapu.

Sabina0808

Użytkownik
Punkty reakcji
7
A to ty z tego pierwszego naboru...Ale jak nam już rozmowę wyznaczyli to wam pewnie też już nie długo zrobię psychologa nie ma co się martwić na zapas...

Sabina0808

Użytkownik
Punkty reakcji
7
Tu na rezultaty RK będziemy czekać, skoro same rozmowy mają trwać kilka tygodni, więc wyniki będą zapewne po zakończeniu całego etapu.
Może tak źle nie będzie nie wydaje mi się żeby kilka tygodni to trwało jak każdy będzie miał na określoną godzinę to w ciągu może dwóch tygodni się uporaja😉

Fuka

Użytkownik
Punkty reakcji
1
No to chwilę to potrwa.. Zależy też ile jest kandydatów dopuszczonych do rozmów..

Gig

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Powiedzcie być może się ktoś tu orientuje. Ten nabór październikowy to jest do mobilnych referatów realizacji jak to było w pierwotnym ogłoszeniu czy może do Grupy Zabezpieczenia Działań, które miały powstać w ostatnim czasie, pytanie czy też w P-ślu powstała? A może poprostu szukają funkcjonariuszy, żeby postawić na granicy?

Fuka

Użytkownik
Punkty reakcji
1
mobilnych referatów realizacji tak zwani 'czarni'

Marpol

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ja również nie dostałem informacji o terminie rozmowy choć ostatnio psychologa i test kompetencyjny również miałem ostatniego dnia ?

Sabina0808

Użytkownik
Punkty reakcji
7
Ja również nie dostałem informacji o terminie rozmowy choć ostatnio psychologa i test kompetencyjny również miałem ostatniego dnia ?
Ja tak myślę że my będziemy na samym końcu mieć rozmowę bo to idzie jak do tej pory alfabetycznie

Do góry