• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

A właśnie. Badania krwi trzeba.miec do wszystkich lekarzy czy tylko do internisty. Bo nie wiem kiedy je zrobić
 
Wszyscy z naboru październikowego dostaliście maila z terminem? Bo ja coś nie dostałem ale na stronie napisali, że to pierwsza tura rozmów kwalifikacyjnych i nie wiem czy to nas podzielili na kilka terminów czy ten komunikat dotyczy późniejszego naboru.
 
Tu na rezultaty RK będziemy czekać, skoro same rozmowy mają trwać kilka tygodni, więc wyniki będą zapewne po zakończeniu całego etapu.
 
A to ty z tego pierwszego naboru...Ale jak nam już rozmowę wyznaczyli to wam pewnie też już nie długo zrobię psychologa nie ma co się martwić na zapas...
 
Tu na rezultaty RK będziemy czekać, skoro same rozmowy mają trwać kilka tygodni, więc wyniki będą zapewne po zakończeniu całego etapu.
Może tak źle nie będzie nie wydaje mi się żeby kilka tygodni to trwało jak każdy będzie miał na określoną godzinę to w ciągu może dwóch tygodni się uporaja😉
 
No to chwilę to potrwa.. Zależy też ile jest kandydatów dopuszczonych do rozmów..
 
Powiedzcie być może się ktoś tu orientuje. Ten nabór październikowy to jest do mobilnych referatów realizacji jak to było w pierwotnym ogłoszeniu czy może do Grupy Zabezpieczenia Działań, które miały powstać w ostatnim czasie, pytanie czy też w P-ślu powstała? A może poprostu szukają funkcjonariuszy, żeby postawić na granicy?
 
Ja również nie dostałem informacji o terminie rozmowy choć ostatnio psychologa i test kompetencyjny również miałem ostatniego dnia ?
 
Back
Do góry