• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Ale z tego co tu piszesz to co 13 osób odpadło?
A ja myślałam że wszyscy przejdziemy ten test?
To co Ty już pracujesz?
13 osób nie stawiło się na test kompetencyjny.
Po rozmowie odpadło 3 i 1 zrezygnowała bo przeszła do SG.
Czekam na decyzję komisji bo dopiero udało mi się badania zrobić.
 
Opowiedz jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna ??
Wchodzisz, sprawdzają dane i zadają pytania w stylu czym się w życiu zajmujesz. Gdzie chcesz dokładnie pracować, czy wiesz czym zajmuje się osoba na tym stanowisku, pytania o zarobki, jakieś zadania funkcjonariusza, czy możesz dojeżdżać do pracy, dlaczego w ogóle chcesz tu pracować i dlaczego mundur. Czasami pytają czy wiesz gdzie przemytnicy ukrywają papierosy albo czy weźmiesz łapówkę żeby nie zaglądać gdzieś.
U nas komisja liczyła 4 funkcjonariuszy + psycholog. Taka trochę przepytywanka z życia.
 
Wyniki były w piątek
Dziś w tv było o akcji na granicy tzn. że do pomocy straży granicznej została ściągnięta służba celno- skarbowa więc myślę że kontynuacja rekrutacji dopiero po ustąpieniu epidemii
 
No my w piątek mieliśmy wyniki ale miały być terminy rozmów niestety przyszła info że terminy rozmow będą odrębnym mailem wysłane...
 
Właśnie nic nie mamy. Skoro nie ma żadnej infomacji o zawieszeniu to pewnoe postępowanie toczy sie normalnym trybem.
 
Tylko sa duże szanse , ze kwarantanna zostanie przedłużona.... no nic w takim razie pozostaje dalej cierpliwie czekać
 
Właśnie nic nie mamy. Skoro nie ma żadnej infomacji o zawieszeniu to pewnoe postępowanie toczy sie normalnym trybem.
 
No trudno to teraz trzeba czekać tak jak wszędzie na to że pojawi się komunikat że możemy znowu normalnie funkcjonować😁 więcej czasu żeby się przygotować do następnych etapów....😉
 
Tylko kolejny etap to rozmowa kwalifikacyjna, na którą z tego co ludzie powiadają nie mamy wpływu aby się przygotować :D I na tym się kończą etapy. U mnie stanęło wszystko w policji, stanęło wszystko w KAS-ie, więc jestem uziemiony :(
 
Przyjemniaczek nic się nie martw nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo😉
Przeciez nie zakończyli tylko zawiesili i po tym całym kryzysie wszystko mam nadzieję wróci do normy i zaczniemy od tego na czym skonczylismy😐
 
Back
Do góry