• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mundury SCS

Masz rację, dobry cytat, niepotrzebnie się odzywałeś.
Co Ci zrobiła @Agata Flis ?

Mi nic, ale z jej postów wyłania się tylko prostactwo i pogarda względem innych funkcjonariuszy, często młodszych.
Dla przykładu:
1)
to chyba znasz tylko z filmów 😂 😂 😂 i robótek ręcznych przed kompem 😂😂😂
2)
.
Wychodzi, że inteligent po gimbazie się trafił ?! ogranicza się spotkania ludzi, a taki na szkolenia nas wysyła !? Czy ty kolego w ogóle czytasz ze zrozumieniem o koronawirusie ?! Jak i tak można się zarazić, to proszę bardzo: zjeżdżaj do północnych Włoch !!! Jak nie masz nic mądrego do...
3)
czytaj ze zrozumieniem gimbazo !!! kto zabiera? młodzi w tym przykładzie dostają dodatkowo - w sumie 829 zł ! logika jak u Petru.
4)
Trzeb było na leśnika iść !! bye, bye !
5)
Skąd się takie zadufane buce jak michal81 biorą ?! Taka krzyżówka Petru, Kijowskiego i kapusia Bolka :)
To tylko pięć szybkich przykładów. Merytoryki zero, jedynie wyszydzanie, pogarda i obelgi - słabe zachowanie starszej sfrustrowanej starszej pani.

Wracając do tematu, ja dostałem właśnie "tarcze", ta KASowska jest moim zdaniem troszkę za duża.
 

Tak, teraz po otrzymaniu już wiem, ale przed zamówieniem nigdzie nie znalazłem info

Poza tym, nie wiem, czy teraz okrągłe scs są dla wszystkich, czy tak jak wcześniej dla mobilnych/ realizacji

A odnośnie cytatu twaina...

Mi bardziej podoba się taka maksyma:

Kto nie wie i zapyta, wstydzi się raz...

Kto nie wie i nie zapyta, wstydzi się całe życie...
 
Teraz okrągłe emblematy SC-S są dla wszystkich.
Ale są do nowych mundurów.
Nie doczepiajcie ich proszę do czarnych sortów.
 
Mi nic, ale z jej postów wyłania się tylko prostactwo i pogarda względem innych funkcjonariuszy, często młodszych.
Dla przykładu:
1)
2)
3)
4)
5)
To tylko pięć szybkich przykładów. Merytoryki zero, jedynie wyszydzanie, pogarda i obelgi - słabe zachowanie starszej sfrustrowanej starszej pani.

Wracając do tematu, ja dostałem właśnie "tarcze", ta KASowska jest moim zdaniem troszkę za duża.
Nie chcę bronić wpisów forumowicza/czki @Agata Flis. Przytoczyłeś kilka wyrwanych z kontekstu wpisów. Nie chcę ich bronić, ale przeczytaj dokładnie całe fragmenty wątków i powiedz szczerze, czy nie została sprowokowana.
A ja pytałem co zrobiła Tobie? Uważam, że na niewinny żarcik zareagowałeś zbyt emocjonalnie. Zaatakowałeś ją bez powodu, dlatego postanowiłem się za nią wstawić, co nie oznacza, że podpisuję się pod wszystkimi jej postami.
Poza tym skad wiesz, że Agata jest starszą Panią? Czy czasem nie próbujesz jej obrazić?
Pozdrawiam, życze zdrowia i więcej dystansu do siebie i do wpisów innych.
 
Nie chcę bronić wpisów forumowicza/czki @Agata Flis. Przytoczyłeś kilka wyrwanych z kontekstu wpisów. Nie chcę ich bronić, ale przeczytaj dokładnie całe fragmenty wątków i powiedz szczerze, czy nie została sprowokowana.
A ja pytałem co zrobiła Tobie? Uważam, że na niewinny żarcik zareagowałeś zbyt emocjonalnie. Zaatakowałeś ją bez powodu, dlatego postanowiłem się za nią wstawić, co nie oznacza, że podpisuję się pod wszystkimi jej postami.
Poza tym skad wiesz, że Agata jest starszą Panią? Czy czasem nie próbujesz jej obrazić?
Pozdrawiam, życze zdrowia i więcej dystansu do siebie i do wpisów innych.

Powtarzam, mi nic nie zrobiła, ale jej wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników są skandaliczne. Wybrałem pięć pierwszych wpisów, szkoda mi było czasu na kolejne. Co do wieku Pani Agaty, tak jak przeczytałem jej posty, po ich analizie wniosek jest jeden.
Kończmy dysputy dotyczące Pani Agaty, szkoda czasu, a i wątek dotyczy kogo innego.

A czy dostaliście spodnie służbowe lub nowe polówki?
 
Nie dostałem żadnych nowych sortów. Niczego nie zamawiałem. Nie zamierzam ubrać munduru z KASowskimi naszywkami do ostatniego dnia obowiązywania starych sortów.
Może z czytających forum większość ma takie samo podejście i dlatego Twoje pytanie jest bez odpowiedzi.
A swoją drogą w czym Ci pomoże fakt, że ktoś dostał lub nie koszulkę czy spodnio wg nowego wzoru?
Wątpliwości dotyczące dostępności sortów najlepiej wyjaśniac w magazynie. Można napisać, zadzwonić,...
 
Nie dostałem żadnych nowych sortów. Niczego nie zamawiałem. Nie zamierzam ubrać munduru z KASowskimi naszywkami do ostatniego dnia obowiązywania starych sortów.
Może z czytających forum większość ma takie samo podejście i dlatego Twoje pytanie jest bez odpowiedzi.
A swoją drogą w czym Ci pomoże fakt, że ktoś dostał lub nie koszulkę czy spodnio wg nowego wzoru?
Wątpliwości dotyczące dostępności sortów najlepiej wyjaśniac w magazynie. Można napisać, zadzwonić,...

Nie chcesz, nie zamawiaj.

Interesuje mnie jakość, wykonanie, rozmiarówka , ponieważ obecne sorty to śmiech na sali. Jakość tragiczna, rozmiarówka z kosmosu. Co do telefonu do magazynu... żeby jeszcze odbierali.
 
Nie chcesz, nie zamawiaj.

Interesuje mnie jakość, wykonanie, rozmiarówka , ponieważ obecne sorty to śmiech na sali. Jakość tragiczna, rozmiarówka z kosmosu. Co do telefonu do magazynu... żeby jeszcze odbierali.
Jakość od Diora, wykonanie Made in China, rozmiarówka wg podanych wymiarów. Nie znam nikogo z kolegów i koleżanek funkcjonariuszy kogo by obchodził teraz na temat nowych mundurów, po za świeżakami przyjętymi !!! ps. tak ciasnej czapki niektórzy nie dostaną , każda będzie za duża na zawartość ich czerepków 😂 😂 😂 😂 że tak odpowiem kończąc wątek humoru 😂😂😂😂 Co do analizy, to jeszcze lata nauki i wyciągania wniosków :cool::p:eek:
 
Jakość od Diora, wykonanie Made in China, rozmiarówka wg podanych wymiarów. Nie znam nikogo z kolegów i koleżanek funkcjonariuszy kogo by obchodził teraz na temat nowych mundurów, po za świeżakami przyjętymi !!! ps. tak ciasnej czapki niektórzy nie dostaną , każda będzie za duża na zawartość ich czerepków 😂 😂 😂 😂 że tak odpowiem kończąc wątek humoru 😂😂😂😂 Co do analizy, to jeszcze lata nauki i wyciągania wniosków :cool::p:eek:

Oby do emerytury...
 
Mi nic, ale z jej postów wyłania się tylko prostactwo i pogarda względem innych funkcjonariuszy, często młodszych.
Dla przykładu:
1)
2)
3)
4)
5)
To tylko pięć szybkich przykładów. Merytoryki zero, jedynie wyszydzanie, pogarda i obelgi - słabe zachowanie starszej sfrustrowanej starszej pani.

Wracając do tematu, ja dostałem właśnie "tarcze", ta KASowska jest moim zdaniem troszkę za duża.
Jaka tarcze na mundur czy mówisz.o.odznace tzw
Blacha
 
emblematy.png

O tym.

Nawiasem mówiąc nasza blacha to też śmiech na sali, powinna być umieszczona przy legitymacji, przynajmniej trzy razy większa.
 
Nowe emblematy to jest ewidentna niedoróbka.
Po pierwsze, brak napisów w innych językach. Była już o tym mowa na forum. Obcokrajowiec widzi na granicy f-sza w mundurze i nie wie kim jest, bo nazwa "Ktajowa Adm. Skarb" nikomu nic nie powie. Stare emblematy były dużo czytelniejsze pod tym względem.

Po drugie emblemat SC-S (ten okrągły). Dlaczego orzeł umieszczony jest na fladze Japonii? 🇯🇵 Można było środek zaprojektować jak w starej 🇵🇱 (na tle biało-czerwonej flagi. pewnie autor chciał się odnieść do barw używanych na kokardach narodowych (kotylionach), ale wtedy heraldycznie poprawne jest umieszczenie w środku koloru białego (nawiązanie do białego orła na czerwonym tle). Widać, że projektował to jakis ignorant a drugi głąb to zatwierdził
 
reasumując, wypada zapytać tych demiurgów z góry ... co tu jeszcze można spiep...ć.
ale to nie o niedoróbki w stroju idzie, z plombownicami trochę większy nietakt.
czytniki znaków albo analizatory obrazu trzeba zakupić pilnie bo czasami trudno o weryfikację.
niby wszystko koncepcyjnie ok ale nie wytrzymuje codziennej pragmatyki.
ciśnijmy z całych sił, nie utrudniajmy sobie codziennej służby.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
kabaret jednym słowem.
choć to wg mnie określenie na wyrost.
dureń durnia durniem pogania .

[video]
 
Ostatnia edycja:
to co nas otacza należy definiować prościej.
potrafimy i wiemy jak, tylko czy nam się chce !
ci z twittera i facebooka tego nie kupują, tam na fali są żarciki z "kiepskiej" fabuły.
trzymajmy poziom

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Aż z przykrością i złością patrzy się na to jak nas widzą tak i piszą, te emblematy na siłę zrobione bez pomysłu żal na to patrzeć jakim baranem trzeba być żeby tak to zaprojektować? A blacha to też wstyd nawet jak by jakiś przydupas siedział i to klepał na stołku te projekty to wszedł by w internet w jaka kolejek inną służbę i zobaczył jakie "Blachy mają inne służby" medialne sfeterki potrafią tylko bić pianę a prostej rzeczy nie potrafią zapożyczyć z innej służby w prywatnej firmie by już dawno nie pracowali, kolejną rzeczą są legitymację służbowe na poziomie karty rowerowej lub legitymacji szkolnej w dodatku po co zmieniać nr legitymacji służbowej co dany okres wymiany? Przecież mogą być ewidencjonowane na stałym numerze tym samym funk.ma przypisany jeden nr legitki na cały okres służby, niektóre rzeczy są tak oczywiste i rażą w oczy ze ma się wrażenie że ludzie którzy są odpowiedzialni za tworzenie tego siedzą w piwnicy przy świeczce i śpią na sienniku chodujac marchewkę nie dziwota że bandyci i inni drobni wataszcy się znas śmieją, reszta bez komentarza...
 
zamiast normalności zafundowali nam szd.
nie wiem, komu ten system ma służyć i co usprawnić.
bo w ocenie wielu to kolejny hamulec.
instrukcja kancelaryjna, papier i poczta elektroniczna wystarczały.
do normalnego sprawnego funkcjonowania.
teraz trzeba kolejnego potwora obsłużyć.

system zarządzania dokumentacją?
czy system blokowania obiegu informacji?
kto to wymyślił, zatwierdził i nakazał stosować?
 
Ostatnia edycja:
zamiast normalności zafundowali nam szd.
nie wiem, komu ten system ma służyć i co usprawnić.
bo w ocenie wielu to kolejny hamulec.
instrukcja kancelaryjna, papier i poczta elektroniczna wystarczały.
do normalnego sprawnego funkcjonowania.
teraz trzeba kolejnego potwora obsłużyć.

system zarządzania dokumentacją?
czy system blokowania obiegu informacji?
kto to wymyślił, zatwierdził i nakazał stosować?

Zgadzam się

Kolejny, wymyślony system, pochłaniający codziennie setki tysięcy roboczogodzin w kas, zamiast koncentrować się na tym, co pożyteczne
 
Ostatnia edycja:
......................................., kolejną rzeczą są legitymację służbowe na poziomie karty rowerowej lub legitymacji szkolnej ................................

Jest już projekt dotyczący nowych legitymacje, będą na plastiku i trochę inny format

 

Attachments

  • wzór legitymacji.docx
    1,1 MB · Wyświetleń: 502
zamiast normalności zafundowali nam szd.
nie wiem, komu ten system ma służyć i co usprawnić.
bo w ocenie wielu to kolejny hamulec.
instrukcja kancelaryjna, papier i poczta elektroniczna wystarczały.
do normalnego sprawnego funkcjonowania.
teraz trzeba kolejnego potwora obsłużyć.

system zarządzania dokumentacją?
czy system blokowania obiegu informacji?
kto to wymyślił, zatwierdził i nakazał stosować?

mnie się wydaje, że toto pochodzi z urzędu wojewódzkiego w białymstoku.
może to zdalna zemsta sienkiewicza - wiemy o kogo chodzi :cool:.

bezmyślne, bezrefleksyjne marnotrawienie publicznego grosza.

jednak w głupocie kapiszon był gorszy.
pamiętacie stopki do pism?
opracowane prze firmę zewnętrzną.
o ile się nie mylę.
albo skróty stopni służbowych?

ale to tylko maleńki wirusek.
obecnie mamy koronawirusa biurokracji.
który prawie zatrzymał obieg informacji.
tylko kto to udowodni?
wyobrażacie sobie audyt kontrolny w tym przedmiocie?

choć nasze założenia co do poprawy efektywności mogą być mylne.
jeżeli chodziło o dodanie nikomu niepotrzebnej roboty, to cel został zrealizowany w 100%.

w celu uzyskania szczepionki najpierw trzeba uśmiercić tego, co dopuścił do rozpowszechnienia się wirusa.
ale nie tak od razu, niech to choć ze 2 tygodnie potrwa.
bo inaczej przeciwciała się nie wytworzą.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry