Koronawirus

Krisk

Użytkownik
Punkty reakcji
54
W sumie sam jestem ciekaw dlaczego takie różnice są w nagrodach i kto dostał dodatek covidowy. Ciekaw jestem co Jacek Opara ma w tym temacie do powiedzenia. Bo wpisów jego o Dyrektora nie bardzo zrozumiałem. Ale pewnie w skarbówkach jest cięższa praca.

Kosa

Użytkownik
Punkty reakcji
30
I to uważam za rzeczową odpowiedź. Dzięki @Krisk

U nas w WLKP z nagród kwartalnych i "dodatku covidowego" zrobiono wielką tajemnicę wiary i tylko dzięki plotkom, a następnie zasięgnięciu informacji u dwójki znajomych cywili, dowiedziałem się czy te zasłyszane kwoty są prawdziwe. SĄ.

A co do nagrody kwartalnej to teraz sądzę, że "Wasz ból jest większy niż nasz" i jednak w Poznaniu nie jest tak źle skoro dostaliśmy "tylko" 2x mniej od pracowników. Ciekawe kto przebije Pomorskie :unsure:

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
510
A co to ma do rzeczy?
Sugerujesz, że całe urzędy skarbowe i Izba chorowały?
NIE, NIE i jeszcze raz NIE,....wyjaśnię !!! Dyrekcja "szuka" sojuszników i tak jak w 2007 r. "dodatkami" próbuje kupić "skarbowców",
a dlaczego....bo to TANIEJ niż podniesienie pensji, no i "konfliktuje" z celnikami....Coś dodać???

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
510
I to uważam za rzeczową odpowiedź. Dzięki @Krisk

U nas w WLKP z nagród kwartalnych i "dodatku covidowego" zrobiono wielką tajemnicę wiary i tylko dzięki plotkom, a następnie zasięgnięciu informacji u dwójki znajomych cywili, dowiedziałem się czy te zasłyszane kwoty są prawdziwe. SĄ.

A co do nagrody kwartalnej to teraz sądzę, że "Wasz ból jest większy niż nasz" i jednak w Poznaniu nie jest tak źle skoro dostaliśmy "tylko" 2x mniej od pracowników. Ciekawe kto przebije Pomorskie :unsure:
Stawiam na Rzeszów.../o_O

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 882
NIE, NIE i jeszcze raz NIE,....wyjaśnię !!! Dyrekcja "szuka" sojuszników i tak jak w 2007 r. "dodatkami" próbuje kupić "skarbowców",
a dlaczego....bo to TANIEJ niż podniesienie pensji, no i "konfliktuje" z celnikami....Coś dodać???
Wyjaśnienie dajesz niezwykle realne i prawdopodobne, acz nierzetelne.
Przypatrz się w tabelki funduszy pozostałych DIAS'om - odrębnych dla cywili/funków - a przyznasz,
że różnice stają się zrozumiałe. Inna sprawa, to wysokość kasy, odpowiednio przyznanej DIAS'om ...

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
510
Wyjaśnienie dajesz niezwykle realne i prawdopodobne, acz nierzetelne.
Przypatrz się w tabelki funduszy pozostałych DIAS'om - odrębnych dla cywili/funków - a przyznasz,
że różnice stają się zrozumiałe. Inna sprawa, to wysokość kasy, odpowiednio przyznanej DIAS'om ...
Co powoduje, że każdy z DIAS ocenia "rachunek zysków i strat" ....a efekt liczy globalnie MF....czyli jesteśmy na kolanach,
walczymy jak lwy....."skarbowcy z celnikami" ....rok jakoś wytrzymam, ale to co się wyprawia....żenada..
Różnice w "nagrodach" 1000, dużo ???, na miesiąc to wychodzi 83 PLN, a na braku "wyrównań" zaoszczędzone 400.
DZIĘKUJĘ, WYSOKI SĄDZIE, nie mam więcej pytań. Idę się "pozbierać"🍄 do prawdziwego lasu, bo w tej "dżungli" to szkoda nerwów.

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 882
Co powoduje, że każdy z DIAS ocenia "rachunek zysków i strat" ....a efekt liczy globalnie MF....czyli jesteśmy na kolanach,
walczymy jak lwy....."skarbowcy z celnikami" ....rok jakoś wytrzymam, ale to co się wyprawia....żenada..
Różnice w "nagrodach" 1000, dużo ???, na miesiąc to wychodzi 83 PLN, a na braku "wyrównań" zaoszczędzone 400.
DZIĘKUJĘ, WYSOKI SĄDZIE, nie mam więcej pytań. Idę się "pozbierać"🍄 do prawdziwego lasu, bo w tej "dżungli" to szkoda nerwów.
Obawiam się, że będzie jeszcze gorzej ...

helena

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
361
A jaki charakter ma ten dodatek covidowy, w oparciu o jaki Art. i punkt ust. o KAS jest wypłacany?
Może ktoś wrzuci podstawę prawną z informacji o jego przyznaniu

robertbrojecki

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
348
Coś dodać? Jedną rzecz. Zacznij używać cudzysłów tam gdzie potrzeba. Uwierz, post bez niego nie jest stracony.

helena

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
361
Ponawiam pytanie
jaki charakter ma ten dodatek covidowy, w oparciu o jaki Art. i punkt ustawy o KAS jest wypłacany?
Czy może ktoś wrzucić podstawę prawną z informacji o jego przyznaniu?

Ostatnia edycja:

Krisk

Użytkownik
Punkty reakcji
54
Ponawiam pytanie
jaki charakter ma ten dodatek covidowy, w oparciu o jaki Art. i punkt ustawy o KAS jest wypłacany?
Czy może ktoś wrzucić podstawę prawną z informacji o jego przyznaniu?
Helena. Artykułu z ustawy Ci nie zacytuję. Ale w art. czy też paragrafie rozporządzenia (nawet teraz nie pamiętam jego nazwy lecz ale zdaje się rozporządzenie w sprawie wynagrodzeń funkcjonariuszy) jest mowa o dodatkach specjalnych.

helena

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
361
Chodzi mi o sprawdzenie czy jest to dodatek o charakterze stałym, czy czasowym, dz.u. to jedno, a konkretny art. lub par. to drugie, wiem że ustawa i rozp. normuje tą kwestię,
Krisk, jeśli masz przyznany taki dodatek, to czy możesz wpisać podstawę jego przyznania?

Agata Flis

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
280
Helena. Artykułu z ustawy Ci nie zacytuję. Ale w art. czy też paragrafie rozporządzenia (nawet teraz nie pamiętam jego nazwy lecz ale zdaje się rozporządzenie w sprawie wynagrodzeń funkcjonariuszy) jest mowa o dodatkach specjalnych.
jaki specjalny, jak dostał każdy pracownik US, IAS, sekretarki, osoby pracujące od miesiąca na zdalnej, magazynierzy !!! jaja jakieś !

Do góry