• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

KONKURS

AND THE WINNER IS:


Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Zakończcie ten konkurs bo wygrałam :p :p :p
13 lat pracy w słuzbie i 1660zł na rączkę.
i zapomniałam dodać: MŁODSZY KONTROLER CELNY !!!

WYGRAŁEŚ CHŁOPIE, WYGRAŁEŚ...

----------------------------------------------------------
po poprawie:
WYGRAŁAŚ DZIEWCZYNO, WYGRAŁAŚ...!!



p.s. wybacz proszę tego chłopa :oops: :oops: :oops:
 
Tak kobietą jestem! I pracuję w IC W-wa ,gdy chciałam wystawiać pierwsze mandaty,mój powalony kierownik wywalił mnie do biura! Taka była moja praca w......! Tam gdzie pracowałam to zawsze za mandaty dostawałam nagrody,a tu żaden dupek go nie wystawił...( bo nie umiał!)- nie kazali mi się przemądrzać!i milczałam(...) bo musiałam! Jedyna osobą,którą szanowałam był -były naczelnik-on wierzył we mnie...ale,oni mi tego nie dali i nie udowodniłam mu tego,nie miałam okazji-bo mi jej nie dano!
Zazdrośnicy popie...........!
Przepraszam za słowa,ale mam dosyć tej pracy w S.C!
ps:przenoszę się do Policji-może mnie ktoś tam doceni,pracuję tu 13 lat i mam tylko mł.k.c za ok. 1650zł.
Buziaczki i trzymcie się-nie zyczę Wam tyle siana co ja -tylko więcej!
 
Tam gdzie pracowałam to zawsze za mandaty dostawałam nagrody,a tu żaden dupek go nie wystawił...( bo nie umiał!)- nie kazali mi się przemądrzać!i milczałam(...)
Tak w wiekszości starzy rządzą w służbie i mają trójkę albo więcej na pasku wypłaty. Młody ambitny musi odejść albo milczeć jak chce solidnie pracować!!!!! Tak jest prawie wszędzie!!
 
...

MAŁA CZARNA !!!
Zastanów się nad przenosinami do Policji. Będziesz musiała przejść szkolenie podstawowe, gdzie masz doczynienia z ludźmi o mentalności 15-latków. Warunki pracy to u nich tragedia. Bez odpowiedniego poparcia pierwsze trzy lata pracy na pewno jako krawężnik.
Zastanów się u nas źle, ale u nich jeszcze gorzej.
(choć zawsze mogę się mylić)
Pozdrawiam
 
jak długo na p.o.

Powiedzcie mi jedno-jak długo mozna być na p.o.?Zgodnie z ustawą mogą mi powierzyć p.o. na 6 miesiecy,a tu już ponad 4 lata minęły.Więc,albo sie nie sprawdzam i nie maja do mnie zaufania i wogóle jestem do kitu,albo tak wygodnie ,bo nie trza płacić dodatku,a wrazie co jest kogo wziąć za dupę.Pozdrawiam forumowiczów :)
 
a ja własnie bede zarabiał 1680 brutto + grosze za stopien aplikanta
jestem zadowolony bo bede funkcjonariuszem celnym.

pracowałem w 2 bankach gdzie było 1600 na reke plus (premie, których nie dało sie wypracowac)

Pozdrawiam przyszłych kolegów :p
 
zarobki

A czyja to wina ???? przecież USTAWA O SłUżBIE CELNEJ gwarantuje nam awanse co dwa lata jeżeli przebieg służby nie został zakłócony , prawomocnym wyrokiem dyscyplinarnym ! I co???? też mam tylko jeden awans przez 12 lat . Nie donoszę , nie podlizuję się szefom , krytykuje ich postawę i nie podaję ręki lizusom i przydupasom kierowników zmian i wyżej !To nasze kochane związki i brak odwagi z naszej strony o pisemne pytania i prośbę pisemnego wyjaśnienia dlaczego znowu nie dostaliśmy awansu?Mi akurat nie zależy na kolejnych gwiazdkach , bo jeżeli mają zależeć od wchodzenia komuś w tyłek to to per....le! Jak zaczną dawać awanse za wiedzę i fachowość to na pewno się postaram żeby mieć mniej miejsca na pagonach! PRZESTAńCIE PłAKAć TYLKO SIę POSTAWCIE !!!
 
Re: zarobki

też mało zarabiam napisał:
A czyja to wina ???? przecież USTAWA O SłUżBIE CELNEJ gwarantuje nam awanse co dwa lata jeżeli przebieg służby nie został zakłócony , prawomocnym wyrokiem dyscyplinarnym !
Albo czytamy różne ustawy, albo ja nie umiem czytać. Możesz podać artykuł, który to "gwarantuje"? Za to ile pamiętam jest rozporządzonko o stanowiskach służbowych, które określa terminy awansów, ale na zasadzie ile to trzeba mieć lat służby minimum, że kimś tam zostać.
 
A ja zawsze slyszę że już wyżej nie mogę awansować i awansu nie miałem nigdy (jak wymyślali te śmieszne stopnie to dostałem dyspozytora i po zabawie).
 
Re: ...

Sosnowiczanin napisał:
MAŁA CZARNA !!!
Zastanów się nad przenosinami do Policji. Będziesz musiała przejść szkolenie podstawowe, gdzie masz doczynienia z ludźmi o mentalności 15-latków. Warunki pracy to u nich tragedia. Bez odpowiedniego poparcia pierwsze trzy lata pracy na pewno jako krawężnik.
Zastanów się u nas źle, ale u nich jeszcze gorzej.
(choć zawsze mogę się mylić)
Pozdrawiam
ale po 15 latach emerytura, mundurówka jak u nas ( tylko wyższa), kasa za brak własnego mieszkania (więc mieszkamy czytaj zameldowani jesteśmy u rodziny), kasa na remonty itp - suma sumarum gdybym miał mniej lat bez namysłu POLICJA albo SG
 
...

Dodatkowa informacja dla chcących iść do Policji ; od lipca nie ma już wymogu trzyletniej służby jako krawężnik na początek
 
Back
Do góry