• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kolejne ploty???

G

Guest

Gość
W piątek gruchneła wiadomośc o odwołaniu dwóch zastępców Dyrektora oraz Naczelników Urzędu w Bielsku Białej i Katowicach. Prawda to czy kolejna plota?
 
Spadli zastepcy dyr. i naczelnik, akiedy zmiany kierowników oddziałów w Pyrzowicach i Dąbrowie Górniczej oraz pozostałych oddziałach ??????
 
co max buraku jeden nieumiesz się doczekać by nastąpiły zmiany tak bardzo ci brak swoich nie bój już niedługo będą zarządzać tacy jak ty.Ja i większość normalnych przejdziemy do opozycji.
 
To moze kolega don pedro - wszystkowiedz zechce podzielic sie z nami , zwykłymi szarymi celnikami rzetelnymi informacjami ? Nic dziwnego ze ludzie sie o takie dopytują - wszak wieści dotyczą by moze ich szefów
 
Słuchaj "lelek" czy "lejek". Pewnie strach ci "dupę sciska", bo jesteś z tej starej, zgnuśniałej, skorumpowanej i przyjętej po znajomościach ekipy !!! Czas na was ! Na zielona trawkę bym was wysłał, bo jesteście nie reformowalni i cały czas wam się wydaje, że możecie wszystko i jesteście nietykalni. Już nie długo.......................biura pracy i zasiłki na was czekaja !!!!!!!

Pozdrawiam
 
A pro pos "normalności", to jak pracuję 11 lat, to nie zauważyłem i niektórych normalności i ty na pewno też do takich nie należysz......., a co do "buraka", to myslę żebyś u siebie w rodzinie poszukał "buraczanych korzeni" , bo po tym jak piszesz to mozna sądzić, w wręcz jestem przkonany, że jesteś spokrewniony z "góralami z gór świętokrzyskich.....

Pozdrawiam wszystkich "de beściaków" i "normalnych" z opozycji.... :lol:
 
CYT:" Słuchaj "lelek" czy "lejek". Pewnie strach ci "dupę sciska", bo jesteś z tej starej, zgnuśniałej, skorumpowanej i przyjętej po znajomościach ekipy !!! Czas na was ! Na zielona trawkę bym was wysłał, bo jesteście nie reformowalni i cały czas wam się wydaje, że możecie wszystko i jesteście nietykalni. Już nie długo.......................biura pracy i zasiłki na was czekaja !!!!!!! "
O MÓJ BOŻE ... JAKIE ZAKŁAMANIE...CZY PROWOKACJA. MŁODZI, NOWI ...SĄ BARDZIEJ SKORUMPOWANI NIŻ NIEJEDEN ZE STAREJ EKIPY-MÓWIE OGÓLNIE O SLUŻBIE CELNEJ...BO TO WAM MŁODYM SIĘ WE ŁBACH POPRZEWRACAŁO... I PO ROKU-2 LATACH PRACY...CIEKAWE SKĄD AUTO, MIESZKANIE- LUDZIE PO 20 LAT PRACUJĄ I NIE MAJĄ POLOWĘ! PO ZNAJOMOŚCI DO SŁUŻBY-Z TEGO CO WIEM PRZYJMUJE SIĘ TERAZ...WIĘC PRZYPUCUJ SIĘ CZYIM KREWNIAKIEM JESTEŚ.. A NIE OBRAŻASZ INNYCH ZE STAŻEM, DOŚWIADCZENIEM A PRZEDEWSZYSTKIM TYCH Z CZYSTYM SUMIENIEM !!!!
 
dobra gościu jesteś przyjęty do cła w 1995r jak wiem wtedy przyjmowano po koneksjach po drugie jeżeli znasz przypadki korupcji to twoim psim obowiązkiem jest zawiadomienie organów ścigania.Po trzecie wyluzuj kolego sam się przekonasz że w cle to dobrze już było.Pogadamy za pół roku.
 
Dobre - "w cle dobrze już było". Masz rację ! Musisz chłopku już o tym co było zapomnieć na dobre i zakasać rękawy do "roboty", a nie patrzeć co by tu uszczknąć dla siebie. Dla was to co dobre powinno się już dawno skończyć. Mam nadzieję, że funkcjonariusze tego pokroju w najbliższym czasie opuszczą to grono. I bez żalu. :D W krajach Europy zachodniej może osoba 1/1000 przeszłaby weryfikację. Oj szkoda. Może przydałoby się większość, a nawet wszystkich właśnie zweryfikować kryteriami przydatnośći do służby (wykształcenie, sprawność fizyczna, badania psychologiczne itd. itp). Po tych ostatnich to nawet 1/1000 by nie został...........

Pozdrawiam
 
co gościu chcesz się licytować na wykształcenie i sptrawność psychofizyczną a może dodaj znajomość języków obcych /biegła/ no i fachowa wiedza taką weryfikację przyjmuję nie bojąc się o jej wynik gorzej z tymi przyjętymi 11 10 i krócej.
 
NIKT napisał:
O MÓJ BOŻE ... JAKIE ZAKŁAMANIE...CZY PROWOKACJA. MŁODZI, NOWI ...SĄ BARDZIEJ SKORUMPOWANI NIŻ NIEJEDEN ZE STAREJ EKIPY-MÓWIE OGÓLNIE O SLUŻBIE CELNEJ...BO TO WAM MŁODYM SIĘ WE ŁBACH POPRZEWRACAŁO... I PO ROKU-2 LATACH PRACY...CIEKAWE SKĄD AUTO, MIESZKANIE- LUDZIE PO 20 LAT PRACUJĄ I NIE MAJĄ POLOWĘ! PO ZNAJOMOŚCI DO SŁUŻBY-Z TEGO CO WIEM PRZYJMUJE SIĘ TERAZ...WIĘC PRZYPUCUJ SIĘ CZYIM KREWNIAKIEM JESTEŚ.. A NIE OBRAŻASZ INNYCH ZE STAŻEM, DOŚWIADCZENIEM A PRZEDEWSZYSTKIM TYCH Z CZYSTYM SUMIENIEM !!!!

Pracuje w cle dziesiec lat, jestem młody, grzebie w paliwach za 1600 netto i bynajmniej nie przypominam sobie abym od kogokolwiek wziął w łapę. Miarkuj zatem co piszesz i nie ogólnikuj.

Z drugiej strony nie dziwota takie wypowiedzi. Niektóre osoby z doświadczeniem na stanowiskach sprawiają wrazenie przyspawanych do stołków a przy tym ustawicznie "nic nie mogą" i jakby im przyjemnośc nadzwyczają sprawiało zgnoic młodego celnika albo co sprawic by sie zniechęcił i sam z roboty zwolnił.

Na przyszłosc kolego obejrzyj ile masz na pasku, zastanów tak jakmy musisz na codzien prezentowac swoją twarz i nazwisko w firmach nadzorowanych przez łysych panów w BMWcach za pół dużej bańki i nie pieprz takich farmazonów pierdząc w stołek za 3000-4000 w przytulnym biurze bez ryzyka zarobienia bejzbolem w głowę.

Na koniec polecam przyjrzenie sie polityce kadrowej w Izbie. Okaze sie ze najmniej zarabiaja ci którzy wykonują najbardziej niebezpieczną robotę a osoby ze słynna srednią 3300 o której piszą experci w MF a o której zwykły zoll moze pomarzyc papiery przekładają tudziez słupki liczą.
 
Pracuje w cle dziesiec lat, jestem młody, grzebie w paliwach za 1600 netto i bynajmniej nie przypominam sobie abym od kogokolwiek wziął w łapę. Miarkuj zatem co piszesz i nie ogólnikuj.

Z drugiej strony nie dziwota takie wypowiedzi. Niektóre osoby z doświadczeniem na stanowiskach sprawiają wrazenie przyspawanych do stołków a przy tym ustawicznie "nic nie mogą" i jakby im przyjemnośc nadzwyczają sprawiało zgnoic młodego celnika albo sprawic by sie taki zniechęcił i sam z roboty zwolnił.

Na przyszłosc kolego obejrzyj ile masz na pasku, zastanów czy tak jak my musisz na codzien prezentowac swoją twarz i nazwisko w firmach nadzorowanych przez łysych panów w BMWcach za pół dużej bańki i nie pieprz takich farmazonów pierdząc w stołek za 3000-4000 w przytulnym biurze bez ryzyka zarobienia bejzbolem w głowę.

Na koniec polecam przyjrzenie sie polityce kadrowej w Izbie. Okaze sie ze najmniej zarabiaja ci którzy wykonują najbardziej niebezpieczną robotę a osoby ze słynna srednią 3300 o której piszą experci w MF a o której zwykły zoll moze pomarzyc papiery przekładają tudziez słupki liczą.
 
Jak słyszę o tym wykształceniu "na papierze", to już mnie po prostu to denerwuje. Niejedna,czy niejeden po średnim (nawet bez matury) zagina ,co niektórych magistrów w 5 minut. Chwalicie się tytułami, dyplomami, a trzeba wam nosy podcierać i majtki podciągać. Od razu w SC chcielibyście stanowiska, awanse i cały worek pieniędzy. Każdy taki chciałby zarządzać i zmieniać. A qrwa do roboty! Stańcie na drodze, w zimno,czy skwar podejmijcie ryzyko bezpośredniego kontaktu z zdesperowanym przemytnikiem. Po co powiecie?! Fizol to zrobi. Na wymioty mnie zbiera ten bezsens zebrań, narad, gdzie przedstawienia się trwa pół godziny i uch ależ, cukierek przez papierek i kombinować, jakby tu sie bardziej przypodobać przełozonym.A może nowe pomysły, a zwiększyć statystyke i słupki. Zastanówcie magistrowie zza biurka, ale tak z czystym sumieniem (o ile wam na uczelniach nie wyparowało) czy w danym miesiącu zarobiliście na siebie! Czy zasuwał na was zwykły, waszym zdaniem, niedokształcony zoll.
 
Back
Do góry