• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kilka uwag

!!!

Jest głąb, nie masz pojęcia o czym piszesz!A jak się nie ma o czymś pjęcia to lepiej milczeć. Strażak, strażnik, policjant... kasa o niebo lepsza, spokojna głowa, mundurówka, 13-tka, mieszkaniówka, 15 lat i MAJORKA poza tym jeszcze nikt w straży czy policji się nie narobił, a użeranie się z przemytnikami przez 12 godzin to jednak róznica!!!
Celnicy nie dajcie się zrobić w człona, jak teraz odpuścicie to takiej drugiej szansy nie bedzie, "Plusk" gra na zwłokę, a wy macie takie pole do popisu i siłę przebicia jak nikt! Jestem z wami!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kolejna zmiana forum ....

niby nic sienie dzieje, ... a ja po prostu ciekaw jestem .. komu teraz "miałuczymy" :/
 
Data

Do Administratora

Proszę Ustawić Prawidłową Formułę Do Dat Wyswietlanych Przy Postach.
Czy Widział Ktoś Np. 16 Miesiąc.
Pozdrawiam
 
i czym kogos straszysz o ip niech wszyscy wiedzą ze lecą łapówy dalej bo zwykły celnik który pracuje na celni w 3 lata nie dorobi sie audii a 6 za 100 000 zł i nikt tego nie widzi myslicie ze ludzie ślepi.gdzie policjia korubcyjna powinni znów pozamykac jak kiedys co niektórych.
 
Ciekawe co powie ssc premierowi a ten prezydentowi putinowi jak staną bezledy gronowo gołdap czy grzechotki i kibice z federacji rosyjskiej nie zdążą lub nie dojadą na mecz polska rosja
 
Święta prawda, a jeżeli ktoś czuje się urażony czy pomówiony to chyba wystarczy to zgłosić odpowiednim organom. Chyba że niektórzy nie potrafią tego zrobić bez trzymania się za spódniczkę admina. Każdy w końcu jest dorosły i chyba wie jak ma postępować. Chyba że niektórzy dorośli są gorsi niż dzieci.
 
;13329 napisał:
Wystarczy aby niektórzy forumowicze przeczytali sobie art. Art. 212 kk.
Cytuję - § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Święta prawda, a jeżeli ktoś czuje się urażony czy pomówiony to chyba wystarczy to zgłosić odpowiednim organom. Chyba że niektórzy nie potrafią tego zrobić bez trzymania się za spódniczkę admina. Każdy w końcu jest dorosły i chyba wie jak ma postępować. Chyba że niektórzy dorośli są gorsi niż dzieci.
 
Święta prawda, a jeżeli ktoś czuje się urażony czy pomówiony to chyba wystarczy to zgłosić odpowiednim organom. Chyba że niektórzy nie potrafią tego zrobić bez trzymania się za spódniczkę admina. Każdy w końcu jest dorosły i chyba wie jak ma postępować. Chyba że niektórzy dorośli są gorsi niż dzieci.

Kolego, zadania tego forum są zgoła inne niż zajmowanie się sprawami sądowymi w związku z padającymi tu pomówieniami i obrażaniem f-szy, którzy zakładają sprawy cywilne w związku z tym. Administracja forum jest wtedy obligowana przez sąd do ujawniania danych, etc, etc. Komu to jest potrzebne? Wiadomo,że wiele osób podpisując się nickami ma poczucie bezkarności i brak jakichkolwiek zahamowań, że nie wspomnę już o zasadach dobrego wychowania. Administrator i Moderator/torzy mają za zadanie nadzór nad kształtem i rozwojem forum a także nad publikowanymi tu treściami. Za Wikipedią :" Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy (...) Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego..., etc. Odsyłam do źródła.
 
Kolego, zadania tego forum są zgoła inne niż zajmowanie się sprawami sądowymi w związku z padającymi tu pomówieniami i obrażaniem f-szy, którzy zakładają sprawy cywilne w związku z tym. Administracja forum jest wtedy obligowana przez sąd do ujawniania danych, etc, etc. Komu to jest potrzebne? Wiadomo,że wiele osób podpisując się nickami ma poczucie bezkarności i brak jakichkolwiek zahamowań, że nie wspomnę już o zasadach dobrego wychowania. Administrator i Moderator/torzy mają za zadanie nadzór nad kształtem i rozwojem forum a także nad publikowanymi tu treściami. Za Wikipedią :" Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy (...) Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego..., etc. Odsyłam do źródła.

Tylko co wtedy kolego jeżeli to nie są żadne pomówienia a osobą obrażającą jest właśnie funkcjonariusz nadużywający swojego statutu społecznego i mający gdzieś swoje obowiązki, nie wspominając o poszanowaniu munduru.
 
Tylko co wtedy kolego jeżeli to nie są żadne pomówienia a osobą obrażającą jest właśnie funkcjonariusz nadużywający swojego statutu społecznego i mający gdzieś swoje obowiązki, nie wspominając o poszanowaniu munduru.

Pomówienia zawsze pozostaną pomówieniami i jest poza dyskusją - nie można na zasadzie "zasłyszanych" opinii oczerniać innych - twarde dowody na stół, ale wtedy anonimowość piszącego bierze w łeb, co większości tu piszących nie pasuje.
Co do obrażania - nie ma znaczenia kto to robi - admin + moderator ma narzędzia, aby tamu zapobiegać i nie powinni wahać się, żeby takowe zastosować, zaś w stosunku do obrażającego, wyciągnąć konsekwencje(upomnienie na priv, a przy recedywie - ban).
 
No cóż, widać że niektórzy piszą o czymś o czym nawet nie mają pojęcia. Całe szczęście że większość zna temat i oglądnęli sobie rzekome "pomówienia" na youtube. Ciekawe czy można to nazwać zasłyszanymi opiniami. Chyba że komuś znowu na czymś bardzo zależy:) I też uważam że za recydywę ban. Szkoda że dla niektórych recydywa to pierwszy post :)
 
No cóż, widać że niektórzy piszą o czymś o czym nawet nie mają pojęcia. Całe szczęście że większość zna temat i oglądnęli sobie rzekome "pomówienia" na youtube. Ciekawe czy można to nazwać zasłyszanymi opiniami. Chyba że komuś znowu na czymś bardzo zależy:) I też uważam że za recydywę ban. Szkoda że dla niektórych recydywa to pierwszy post :)

Nie biorę sobie do serca tego "braku pojęcia o tym o czym piszę", bo to zawsze ocena subiektywna czytającego:). Nie zamierzam też bawić się w licytację z autorem powyższych wynurzeń, gdyż nie o to chodzi,żebyśmy to my stali się "bohaterami" tego wątku. Dobrze,że przynajmniej w jakiejś części się zgadzamy - daje to szansę na to,że nie jesteśmy jedynymi myślącymi podobnie :). Pozdrawiam.
 
Nawet nie marzę o tym żeby być bohaterem:) Ten wątek chyba ma kilku "bohaterów", jeden główny i pozostali którzy za wszelką cenę starają się go chronić na wszelkie możliwe sposoby żeby się nie wydało jaki to z niego "sumienny" funkcjonariusz przykładający się solidnie do pracy:) jak zresztą pokazuje to na filmie. Nie rozumiem tylko na czym tak bardzo zależy tym co go tak starają się chronić:) skoro on sam wszystko opisuje na fejsie (pewnie myśli że to chyba powód do dumy i jest się czym pochwalić). W końcu kim trzeba być żeby cieszyć się z tego że niszczy się innych. Ale wszystko do czasu. Może niedługo sam się przekona jak to jest.
No i ciekawe co powiedzą pracodawcy jak zobaczą czym się niektórzy zajmują w pracy. A może trzeba im podesłać to na maila??
 
Ostatnia edycja:
czy można wrócić do poprzedniej czcionki?

oczy można wypatrzeć

czcionka teraz za mała i za cienka
 
Czcionka nie była zmieniana a jedyna zmiana, która została wprowadzona to szyfrowanie połączenia z domeną celnicy.pl ale to nie powinno mieć wpływu na czcionkę. Ja żadnej zmiany nie zauważyłem jeśli chodzi o wyświetlanie tekstu, używam Firefox'a
 
Czcionka nie była zmieniana a jedyna zmiana, która została wprowadzona to szyfrowanie połączenia z domeną celnicy.pl ale to nie powinno mieć wpływu na czcionkę. Ja żadnej zmiany nie zauważyłem jeśli chodzi o wyświetlanie tekstu, używam Firefox'a

Podejście do problemu jak typowy izbowy informatyk...:cool:
P.S. Ja również potwierdzam, że czytać się nie da od kilku dni (sprawdzone w IE, Chrome i Operze)
 
Czcionka nie była zmieniana a jedyna zmiana, która została wprowadzona to szyfrowanie połączenia z domeną celnicy.pl ale to nie powinno mieć wpływu na czcionkę. Ja żadnej zmiany nie zauważyłem jeśli chodzi o wyświetlanie tekstu, używam Firefox'a


ja używam firefoxa na netbooku, nawet po zmianie czcionki zaktualizowałem go ale nic to nie pomogło

czytać jest trudno
 
[...] lepszym rozwiązaniem będzie jednak stworzenie całkiem nowych urzędów z nowym personelem, bo S.C. jest za bardzo skłócona, żeby w pełni profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki.

Adminie, nie tylko SC jest za bardzo skłócona, ale nawet pojedyncze komórki i referaty! I dlatego prywatnie uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłaby likwidacja tej formacji, zwolnienie 90% załogi i stworzenie czegoś normalnego i nie skompromitowanego, bo obecnie wstyd się do tego przyznać wśród znajomych.I nie instruujcie mnie proszę o godności, mundurze i innych frazesach. Doskonale wiem, jak być powinno i jak bym chciał się czuć, ale w porę przejrzałem na oczy i siebie okłamywać nie potrafię!
 
Back
Do góry