Kilka uwag

K

Ktoś dobrz poinformowany

Gość
!!!

Jest głąb, nie masz pojęcia o czym piszesz!A jak się nie ma o czymś pjęcia to lepiej milczeć. Strażak, strażnik, policjant... kasa o niebo lepsza, spokojna głowa, mundurówka, 13-tka, mieszkaniówka, 15 lat i MAJORKA poza tym jeszcze nikt w straży czy policji się nie narobił, a użeranie się z przemytnikami przez 12 godzin to jednak róznica!!!
Celnicy nie dajcie się zrobić w człona, jak teraz odpuścicie to takiej drugiej szansy nie bedzie, "Plusk" gra na zwłokę, a wy macie takie pole do popisu i siłę przebicia jak nikt! Jestem z wami!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez moderatora:

MrRobin

Użytkownik
Punkty reakcji
0
kolejna zmiana forum ....

niby nic sienie dzieje, ... a ja po prostu ciekaw jestem .. komu teraz "miałuczymy" :/

Z

ZEUS

Gość
Data

Do Administratora

Proszę Ustawić Prawidłową Formułę Do Dat Wyswietlanych Przy Postach.
Czy Widział Ktoś Np. 16 Miesiąc.
Pozdrawiam

cichy

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
i czym kogos straszysz o ip niech wszyscy wiedzą ze lecą łapówy dalej bo zwykły celnik który pracuje na celni w 3 lata nie dorobi sie audii a 6 za 100 000 zł i nikt tego nie widzi myslicie ze ludzie ślepi.gdzie policjia korubcyjna powinni znów pozamykac jak kiedys co niektórych.

sobota

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ciekawe co powie ssc premierowi a ten prezydentowi putinowi jak staną bezledy gronowo gołdap czy grzechotki i kibice z federacji rosyjskiej nie zdążą lub nie dojadą na mecz polska rosja

ul_meson

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Święta prawda, a jeżeli ktoś czuje się urażony czy pomówiony to chyba wystarczy to zgłosić odpowiednim organom. Chyba że niektórzy nie potrafią tego zrobić bez trzymania się za spódniczkę admina. Każdy w końcu jest dorosły i chyba wie jak ma postępować. Chyba że niektórzy dorośli są gorsi niż dzieci.

ul_meson

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
;13329 napisał:
Wystarczy aby niektórzy forumowicze przeczytali sobie art. Art. 212 kk.
Cytuję - § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Święta prawda, a jeżeli ktoś czuje się urażony czy pomówiony to chyba wystarczy to zgłosić odpowiednim organom. Chyba że niektórzy nie potrafią tego zrobić bez trzymania się za spódniczkę admina. Każdy w końcu jest dorosły i chyba wie jak ma postępować. Chyba że niektórzy dorośli są gorsi niż dzieci.

niedziela

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Kolego, zadania tego forum są zgoła inne niż zajmowanie się sprawami sądowymi w związku z padającymi tu pomówieniami i obrażaniem f-szy, którzy zakładają sprawy cywilne w związku z tym. Administracja forum jest wtedy obligowana przez sąd do ujawniania danych, etc, etc. Komu to jest potrzebne? Wiadomo,że wiele osób podpisując się nickami ma poczucie bezkarności i brak jakichkolwiek zahamowań, że nie wspomnę już o zasadach dobrego wychowania. Administrator i Moderator/torzy mają za zadanie nadzór nad kształtem i rozwojem forum a także nad publikowanymi tu treściami. Za Wikipedią :" Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy (...) Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego..., etc. Odsyłam do źródła.

ul_meson

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Kolego, zadania tego forum są zgoła inne niż zajmowanie się sprawami sądowymi w związku z padającymi tu pomówieniami i obrażaniem f-szy, którzy zakładają sprawy cywilne w związku z tym. Administracja forum jest wtedy obligowana przez sąd do ujawniania danych, etc, etc. Komu to jest potrzebne? Wiadomo,że wiele osób podpisując się nickami ma poczucie bezkarności i brak jakichkolwiek zahamowań, że nie wspomnę już o zasadach dobrego wychowania. Administrator i Moderator/torzy mają za zadanie nadzór nad kształtem i rozwojem forum a także nad publikowanymi tu treściami. Za Wikipedią :" Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy (...) Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego..., etc. Odsyłam do źródła.
Tylko co wtedy kolego jeżeli to nie są żadne pomówienia a osobą obrażającą jest właśnie funkcjonariusz nadużywający swojego statutu społecznego i mający gdzieś swoje obowiązki, nie wspominając o poszanowaniu munduru.

niedziela

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Tylko co wtedy kolego jeżeli to nie są żadne pomówienia a osobą obrażającą jest właśnie funkcjonariusz nadużywający swojego statutu społecznego i mający gdzieś swoje obowiązki, nie wspominając o poszanowaniu munduru.
Pomówienia zawsze pozostaną pomówieniami i jest poza dyskusją - nie można na zasadzie "zasłyszanych" opinii oczerniać innych - twarde dowody na stół, ale wtedy anonimowość piszącego bierze w łeb, co większości tu piszących nie pasuje.
Co do obrażania - nie ma znaczenia kto to robi - admin + moderator ma narzędzia, aby tamu zapobiegać i nie powinni wahać się, żeby takowe zastosować, zaś w stosunku do obrażającego, wyciągnąć konsekwencje(upomnienie na priv, a przy recedywie - ban).

ul_meson

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
No cóż, widać że niektórzy piszą o czymś o czym nawet nie mają pojęcia. Całe szczęście że większość zna temat i oglądnęli sobie rzekome "pomówienia" na youtube. Ciekawe czy można to nazwać zasłyszanymi opiniami. Chyba że komuś znowu na czymś bardzo zależy:) I też uważam że za recydywę ban. Szkoda że dla niektórych recydywa to pierwszy post :)

niedziela

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
No cóż, widać że niektórzy piszą o czymś o czym nawet nie mają pojęcia. Całe szczęście że większość zna temat i oglądnęli sobie rzekome "pomówienia" na youtube. Ciekawe czy można to nazwać zasłyszanymi opiniami. Chyba że komuś znowu na czymś bardzo zależy:) I też uważam że za recydywę ban. Szkoda że dla niektórych recydywa to pierwszy post :)
Nie biorę sobie do serca tego "braku pojęcia o tym o czym piszę", bo to zawsze ocena subiektywna czytającego:). Nie zamierzam też bawić się w licytację z autorem powyższych wynurzeń, gdyż nie o to chodzi,żebyśmy to my stali się "bohaterami" tego wątku. Dobrze,że przynajmniej w jakiejś części się zgadzamy - daje to szansę na to,że nie jesteśmy jedynymi myślącymi podobnie :). Pozdrawiam.

ul_meson

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Nawet nie marzę o tym żeby być bohaterem:) Ten wątek chyba ma kilku "bohaterów", jeden główny i pozostali którzy za wszelką cenę starają się go chronić na wszelkie możliwe sposoby żeby się nie wydało jaki to z niego "sumienny" funkcjonariusz przykładający się solidnie do pracy:) jak zresztą pokazuje to na filmie. Nie rozumiem tylko na czym tak bardzo zależy tym co go tak starają się chronić:) skoro on sam wszystko opisuje na fejsie (pewnie myśli że to chyba powód do dumy i jest się czym pochwalić). W końcu kim trzeba być żeby cieszyć się z tego że niszczy się innych. Ale wszystko do czasu. Może niedługo sam się przekona jak to jest.
No i ciekawe co powiedzą pracodawcy jak zobaczą czym się niektórzy zajmują w pracy. A może trzeba im podesłać to na maila??

Ostatnia edycja:

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
135
Miasto
warmia
czy można wrócić do poprzedniej czcionki?

oczy można wypatrzeć

czcionka teraz za mała i za cienka

Francis

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
26
Na mobilnych urzadzeniach polecam tapatalk.

Administrator

Administrator
Członek Załogi
Punkty reakcji
0
Czcionka nie była zmieniana a jedyna zmiana, która została wprowadzona to szyfrowanie połączenia z domeną celnicy.pl ale to nie powinno mieć wpływu na czcionkę. Ja żadnej zmiany nie zauważyłem jeśli chodzi o wyświetlanie tekstu, używam Firefox'a

3000

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czcionka nie była zmieniana a jedyna zmiana, która została wprowadzona to szyfrowanie połączenia z domeną celnicy.pl ale to nie powinno mieć wpływu na czcionkę. Ja żadnej zmiany nie zauważyłem jeśli chodzi o wyświetlanie tekstu, używam Firefox'a
Podejście do problemu jak typowy izbowy informatyk...:cool:
P.S. Ja również potwierdzam, że czytać się nie da od kilku dni (sprawdzone w IE, Chrome i Operze)

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
135
Miasto
warmia

ja używam firefoxa na netbooku, nawet po zmianie czcionki zaktualizowałem go ale nic to nie pomogło

czytać jest trudno

lupus

Użytkownik
Punkty reakcji
1
[...] lepszym rozwiązaniem będzie jednak stworzenie całkiem nowych urzędów z nowym personelem, bo S.C. jest za bardzo skłócona, żeby w pełni profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki.
Adminie, nie tylko SC jest za bardzo skłócona, ale nawet pojedyncze komórki i referaty! I dlatego prywatnie uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłaby likwidacja tej formacji, zwolnienie 90% załogi i stworzenie czegoś normalnego i nie skompromitowanego, bo obecnie wstyd się do tego przyznać wśród znajomych.I nie instruujcie mnie proszę o godności, mundurze i innych frazesach. Doskonale wiem, jak być powinno i jak bym chciał się czuć, ale w porę przejrzałem na oczy i siebie okłamywać nie potrafię!

Do góry