• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Hipotetyczna konsolidacja AP i SC

pytanie jak szybko można zmienić ustawę np. o SC przy obecnym układzie rząd-parlament-prezydent? i te wszystkie argumenty Mario przestają istniec
 
wyborczy wynik platformy obywatelskiej, bardzo dobry moim zdaniem, działa na naszą korzyść. dodatkowo jeszcze petru. to nic innego jak realna ewentualność utraty przewagi wyborczej. zatem powinno być dobrze.

Bowiem w czasie kampanii samorządowej, prezydenckiej i parlamentarnej dziesiątki zatroskanych o Polskę i bez reszty oddanych sprawie blogerów napisało ogrom tekstów, do których ludzie dodali tysiące, jeśli nie setki tysięcy komentarzy. Ci ludzie pracowali w piątek, świątrek i niedzielę, od rana do wieczora, a nie rzadko także całymi nocami, dając z siebie wszystko. A więc niejako ponad głowami polityków odbyła się w Polsce wielka debata społeczna, jakiej politykom nie udało się przeprowadzić. I zaryzykuję tezę, że Polacy zmienili swe preferencje polityczne znacznie bardziej dzięki temu, co działo się w Internecie, niż w wyniku działań samych polityków. Powiem więcej, ta debata w blogosferze była o wiele odważniejsza i autentyczniejsza, niż te, które oglądaliśmy na ekranach telewizorów, gdyż blogerzy mogli o wiele więcej powiedzieć niż kunktatorscy politycy, których krępowała tak zwana „polityczna poprawność”.

http://naszeblogi.pl/58370-nowej-wladzy-bede-sie-przygladal-baczniej-niz-platformie
 
Ostatnia edycja:
Feliks Dzierżyński Naszego Forum czyli tele-echo niezmordowanie walczy o SPRAWĘ. Zuch chłopak. Tylko jakby po wyborach wymiękł i zęby stępił. tele-echo-to nadal TY piszesz czy też ktoś podszywa się pod Ciebie????? Brak stosownych wstawek, cytatów.....czyżbyś już się sprzedał????? Gdzie Twoja krytyka???? Odnoszę wrażenie iż teraz nazywasz szambo (propozycje rozwaleniaS.C.) NAZYWASZ TO PERFUMERIĄ.......A co do Antoniego M.-WŁAŚNIE JESTEŚ Antonim tego forum....Dla jasności-głosowałem na Kukiza, więc proszę mi nie wymyślać. I nikt mnie nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe-czyż nie tak tele-echo echo echo...........i długo cisza.......i znowu echo echo echo.....
 
Ostatnia edycja:
tele echo bełkotał przed wyborami, bełkocze po wyborach.
Ciągle nie rozumiem o co, z kim, przeciw czemu/kogo, dla kogo walczy.
A ten tekst o Piłsudskim i Kaczyńskim ...
 
tele echo bełkotał przed wyborami, bełkocze po wyborach.
Ciągle nie rozumiem o co, z kim, przeciw czemu/kogo, dla kogo walczy.
A ten tekst o Piłsudskim i Kaczyńskim ...
Toż to Piłsudski w drugim wcieleniu......nie pojąłeś tej wielkiej wazeliny tele-echa echa echa......
a tele-echo niczym Komunista-wszyscy są dobrzy pod warunkiem że myślą tak jak on-jeśli myślą inaczej to biada im. Towarzysz Jeżow byłby z niego dumny!!!!!!!!!!!!!!!! Acha, to forumowicz NIEPOKORNY-walić rozum, sens i logikę.....prawdziwy KOMUNISTA tylko w innym wcieleniu.... tele--echo....a co na Twoje postrzeganie świata lekarze???????? O co z kim, przeciw czemu/komu, dla kogo walczy????? on sam nie wie...to taki Felix Dzierżyński, Antoni iLenin w jednym.....bezkrytycznie zadowolony z siebie i zachwycony sobą. I będzie popierał nawet rozwalenie S.C. bo to rozwalili jego idole.....po prostu bezmyślny polityczny....
 
Ostatnia edycja:
o rany, co za bełkot. tak właśnie zawraca się kijem wisłę :). jeśli dojdzie do radykalnych zmian, nazwijmy to strukturalnych, to nie ma co się dziwić. zwłaszcza po tej, nazwijmy to wprost, kumulacji patologii ostatnich lat. w cle także. przykładów jest bez liku i szkoda nawet czasu na ich przywoływanie.

celnicy do tego jak przestraszone stadko otumanionych ............... . zamiast powszechnie zapisywać się do jedynego związku realnie dbającego o ich interesy, karnie maszerują pod nóż.
 
A nie mówiłem? Teraz przyklaśnie WSZYSTKIEMU. Jest po prostu SPRZEDAJNY. Teraz to nawet popiera i uzasadnia rozwalenie S.C. Ot proszę jak niewiele trzeba aby się sprzedać i stracić twarz.
 
Ostatnia edycja:
Nie zwracajmy uwagi na politruków(że nie powiem politykierów)bez kręgosłupa, i tak trzymać tele echo
 
Nie zwracajmy uwagi na politruków(że nie powiem politykierów)bez kręgosłupa, i tak trzymać tele echo
Tak trzymać......do samego końca, do zetknięcia się z brukiem. Już jest po nas jeśli nawet wśród nas są ludzie popierający rozwalenie S.C.
 
Nie zwracajmy uwagi na politruków(że nie powiem politykierów)bez kręgosłupa, i tak trzymać tele echo
Co Ty rysio.....sam siebie popierasz? I o co właściwie chodzi? Bo jak rozumiem piszesz aby nie zwracać uwagi na tele-echo.
 
Ostatnia edycja:
A tak po prawdzie dziwaczny wyrok TK z podziałem na lepszych i gorszych pięknie wpisuje się w KAS, ci od siedzenia do skarbówek, ci od biegania do SC, ze skarbówek wyjmą do SC Wywiad Skarbowy, może wchłonie to wszystko SG, kombinacji jest dużo, jeszcze jakieś pozorne ruchy i tłumaczenia jak przy wartościowaniu, ze przykro bo tu cię rzeczywistość zastała i zasuwasz do 67 i wszystko się domknie i wszyscy będą robić wielkie oczy, ale o co im chodzi?
 
trwanie za wszelką cenę. tylko chłopcy to was interesuje? jesteście w stanie przyjąć nawet kłamstwo założycielskie przed dniem wejścia w życie z 2009 r? bezdecyzyjny nepotyzm stanowisk z przełomu 2010 i 2011 r.? wywalenie prawem kaduka przewodniczącego związku zawodowego bo się nie wysługiwał? rokroczne bizantyjskie rozdawnictwo nagród za wykonywanie standardowych obowiązków?

więc czyja to wina, że pisowcy zarżną kurę znoszącą złote jaja? tele echa oczywiście :D?
 
Spokojnie!

Dosyć tego hejtu. Jaki ma sens takie pisanie? Do likwidacji SC daleka droga. To tylko głos w dyskusji jednego z ekspertów. Inny ekspert mówił mi, że pojedyncze kraje, które skonsolidowały żałują swoich decyzji. Spokojnie, pomyślcie lepiej nad argumentami. Jeszcze nie ma nawet Rządu, a niektórzy z Was już zlikwidowali SC. To niepoważne.
 
trwanie za wszelką cenę. tylko chłopcy to was interesuje? jesteście w stanie przyjąć nawet kłamstwo założycielskie przed dniem wejścia w życie z 2009 r? bezdecyzyjny nepotyzm stanowisk z przełomu 2010 i 2011 r.? wywalenie prawem kaduka przewodniczącego związku zawodowego bo się nie wysługiwał? rokroczne bizantyjskie rozdawnictwo nagród za wykonywanie standardowych obowiązków?

więc czyja to wina, że pisowcy zarżną kurę znoszącą złote jaja? tele echa oczywiście :D?

Tak tele echo. Interesuje mnie trwanie, bo to TRWANIE to moja PRACA, którą uczciwie wykonuję od 30 lat. W różnych realiach, stanach prawnych, strukturach itp. Ta PRACA pozwala mi co miesiąc zapłacić czynsz, prąd i gaz i móc coś do gara włożyć. Na grzbiecie od 30 lat noszę MUNDUR. Więc tym trwaniem jestem żywotnie zainteresowana. A Twoje wpisy takie jak ten, do którego się odnoszę robią wiele zła. Więc zamilcz. Obejrzyj jakiś filmik na You Tube, naucz się na pamięć wierszyka, ale już nie wypisuj takich bredni. I jeszcze jedno, takich jak ja, pracujących dłużej lub krócej jest w naszej Służbie ponad 90%. Nie wkładaj powyższej patologii, za którą odpowiedzialne są konkretne osoby do jednego wora z nami. W światowej historii paru było, którzy stosowali odpowiedzialność zbiorową... Mam Ci przypomnieć ich nazwiska, czy sobie wyguglasz?
 
Dosyć tego hejtu. Jaki ma sens takie pisanie? Do likwidacji SC daleka droga. To tylko głos w dyskusji jednego z ekspertów. Inny ekspert mówił mi, że pojedyncze kraje, które skonsolidowały żałują swoich decyzji. Spokojnie, pomyślcie lepiej nad argumentami. Jeszcze nie ma nawet Rządu, a niektórzy z Was już zlikwidowali SC. To niepoważne.

Panie Przewodniczący
Dobrze, że Pan się odezwał i może trochę ostudzi ten wątek... Nasze obawy wynikają właśnie z takich pojedynczych wypowiedzi. Proszę się nie dziwić, jeszcze niedawno dyskutowaliśmy o emkach i wyroku TK, a teraz o ewentualnym KAS.
pozdrawiam i życzę siły w naszej sprawie
 
Tak tele echo. Interesuje mnie trwanie, bo to TRWANIE to moja PRACA, którą uczciwie wykonuję od 30 lat. W różnych realiach, stanach prawnych, strukturach itp. Ta PRACA pozwala mi co miesiąc zapłacić czynsz, prąd i gaz i móc coś do gara włożyć. Na grzbiecie od 30 lat noszę MUNDUR. Więc tym trwaniem jestem żywotnie zainteresowana. A Twoje wpisy takie jak ten, do którego się odnoszę robią wiele zła. Więc zamilcz. Obejrzyj jakiś filmik na You Tube, naucz się na pamięć wierszyka, ale już nie wypisuj takich bredni. I jeszcze jedno, takich jak ja, pracujących dłużej lub krócej jest w naszej Służbie ponad 90%. Nie wkładaj powyższej patologii, za którą odpowiedzialne są konkretne osoby do jednego wora z nami. W światowej historii paru było, którzy stosowali odpowiedzialność zbiorową... Mam Ci przypomnieć ich nazwiska, czy sobie wyguglasz?

ja ze swojej strony proszę o wybaczenia. trochę mnie poniosło i dopasowałem się do tej paniki i szukania winnego nie tam gdzie trzeba. ale może tak koleżanka będzie łaskawa zwrócić uwagę jeszcze kilku panikarzom?
 
ja ze swojej strony proszę o wybaczenia. trochę mnie poniosło i dopasowałem się do tej paniki i szukania winnego nie tam gdzie trzeba. ale może tak koleżanka będzie łaskawa zwrócić uwagę jeszcze kilku panikarzom?

ok tele echo zwracam uwagę wszystkim :) sobie również, bo w duchu tez panikuję... chociaż wierzę, że nasz Przewodniczący wie co robi i jak zwykle ma na uwadze dobro ludzi i formacji. Ufam, że tak, jak przeprowadził mobilizację zbierania podpisów, które zakończyło się sukcesem niesamowitym (bo w porównaniu z 6latkmi, to nasz problem w świadomości społecznej był marginalny :)), tak i teraz ma PLAN :)
Więc ufam i zbieram argumenty :)
 
Back
Do góry