• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

A tak naprawdę, to leczyć powinni się ci mali ludzie, którzy zgotowali nam nieludzką alokację, bezprawne wygaszenia i ucywilnienia. Zmarnowali nasz potencjał w imię mrzonek o jakiś wydumanych reformach. To tyle
Ci mali ludzie powinni iść do pierdla. Oni nie tylko zmarnowali potencjał, oni często niszczyli ludziom życie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Czyli odchodzący w przyszłym roku na emkę, będą mieć trochę lepiej niż ci którzy odeszli w tym. Oczywiście mowa tu wyłącznie o tych, którzy nie osiągnęli jeszcze msza 80%
 
Natomiast trzeba wierzyć, że walka o niesłusznie przesunięta kwotę bazową 7,8 od marca, przyniesie porządny skutek
 
I wtedy, jeżeli sądy przyznają rację tegorocznym emerytom, to był to najlepszy rok na odejście, jeżeli się nie uda, to przyszły będzie lepszy. To są tylko liczby, a jak wiemy niespodzianki my cały czas po drodze
 
Czyli odchodzący w przyszłym roku na emkę, będą mieć trochę lepiej niż ci którzy odeszli w tym. Oczywiście mowa tu wyłącznie o tych, którzy nie osiągnęli jeszcze msza 80%
Ale się rozpisałeś Kolego tak "na dzień dobry"!
Witaj!
Odszedłem w ubiegłym roku i zapewniam cię, wszędzie jest lepiej niż obecnie w tej służbie. A pieniądze? Cóż, to tylko liczby...😉
 
Ale się rozpisałeś Kolego tak "na dzień dobry"!
Witaj!
Odszedłem w ubiegłym roku i zapewniam cię, wszędzie jest lepiej niż obecnie w tej służbie. A pieniądze? Cóż, to tylko liczby...😉
Nie musisz mi o tym mówić zapewniam, że wiem o czym mówisz🙂. Obiektywnie stwierdziłem fakt. Liczby nie kłamią
 
"Jezu tak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń, od lutego jestem na emce.Z ZER dostałam szybko decyzję.A dzisiaj info z ZUS,że w końcu obliczyli,przeszło w systemach..Alleluja ZUS🥱😲Przeszło👍
Pozdrawiam podwójną emerytkę i gratuluję!
 
Przy okazji pomostówek, które mają wejść przed wyborami nie widać żeby Związki próbowały wrzucić przy okazji do Ustawy zaopatrzeniowej zrównanie naszych praw emerytalnych w stosunku do pozostałych służb mundurowych
Służbę przed 99r liczoną po 2,6 proc./rok.
Dramat
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry