• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

jeszcze raz:
przestańmy myśleć pod dyktat mf-u to może wreszcie sprawę doprowadzimy do końca.
właśnie w tych propozycjach o to chodzi aby doszło do kolejnego "fałszywego kompromisu".
tym razem to jednak jest projekt Parlamentu i byłoby dziwne gdybyśmy dali się wciągnąć w jakieś negocjacje.
ministerstwo może wydać każdą opinie ale czy pozwolimy aby władza wykonawcza "manipulowała" po raz kolejny władzą ustawodawczą tak jak stało się z projektem obywatelskim.
może o tym warto dyskutować i nie pozwolić na kolejną odsłonę nierównego traktowania naszej służby.
czas najwyższy razem powiedzieć świętokrzyskiej - nie ma zgody !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
... i jeszcze jedno, stać nas na szybką akcję CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
jedno pismo e-mailem / DEKLARACJA/ i niewielkie zlecenie stałe.
potem wyślemy naszego przyjaciela Sławka Siwego do "centrali" z krótką petycją:
1. przywrócić do służby Przewodniczącego Związku Zawodowego Celnicy PL do służby - uzasadnienie jest zbędne.
2. przestańcie działać na niekorzyść funkcjonariuszy celnych - "pro publico bono"

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
... i jeszcze jedno, stać nas na szybką akcję CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
jedno pismo e-mailem / DEKLARACJA/ i niewielkie zlecenie stałe.
potem wyślemy naszego przyjaciela Sławka Siwego do "centrali" z krótką petycją:
1. przywrócić do służby Przewodniczącego Związku Zawodowego Celnicy PL do służby - uzasadnienie jest zbędne.
2. przestańcie działać na niekorzyść funkcjonariuszy celnych - "pro publico bono"

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !



Bezapelacyjnie TAK!!!


Będąc z boku działacie na szkodę środowiska

Rozumiem obawy niektórych, ale kadry i przełożeni nie muszą wiedzieć że przystąpiliście do zz

Zlecenie stałe w banku i już

A wzrost liczby członków to nie tylko większa kaska na działanie, ale wsparcie Sławka i danie mu silniejszych kart

5 000 ludzi i "marginalny zz"

Mniejsza s i "reprezentacja środowiska""
 
Bez działań związkowych w ias nikt nowy nie zapisze się do zz. Na poziomie ias ucs to jedna wielka ściema. Wręcz przeciwnie fc opuszczają szeregi co jest zjawiskiem bardzo niepokojącym. Odnośnie wpisu bola dotyczącego "narzekaczy". Czy zz Celnicy pl analizuje narzekania i czy próbuje rozwiązać problemy narzekających?
 
Ostatnia edycja:
Bez działań związkowych w ias nikt nowy nie zapisze się do zz. Na poziomie ias ucs to jedna wielka ściema. Wręcz przeciwnie fc opuszczają szeregi co jest zjawiskiem bardzo niepokojącym. Odnośnie wpisu bola dotyczącego "narzekaczy". Czy zz Celnicy pl analizuje narzekania i czy próbuje rozwiązać problemy narzekających?
bardzo cenna uwaga, bardzo!
 
Ostatnia edycja:
do niektórych userów powyżej ....
no właśnie gdzie was koledzy widać na poziomie ias usc.
wieszczycie regularnie na forum upadek związku, siejecie zamęt w środowisku i to wszystko.
związek jest dla ludzi dorosłych, o "dzieci w mundurkach" nie zabiegamy.
nie karmić trolli !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Pewne (!) wtedy będzie jak sejm przyjmie i ukaże się w DZ.U. i wejdzie w życie. Ale aż mnie korci żeby spytać...... Czy mowa o zniesieniu 55 jest tylko działaniami pozornymi, czy też można czuć że już "to mamy"? Na sama myśl aż mi micha się cieszy.
A potem.... aby znieśli 5 i inni też byli szczęśliwi, i oby liczyć nie od mianowania (bo w w różnych IC było w różnych datach -i już mamy dyskryminację !) no i potem walka (najbardziej słuszna ! ) o lata przed 99. Bo kimże wcześniej byliśmy? Cykrowcami ?
 
Jest rok 1991 i w Polsce dokonuje się pierwszej dekomunizacji. Służby takie jak Policja przechodzą przez weryfikację. Większość Milicjantów została Policjantami. Popracowali ile tam im jeszcze trzeba było i poszli na emerytury mundurowe, w których nikt nie patrzył, że byli Milicjantami tylko skoro ktoś przeszedł pozytywnie weryfikację i został uznany za Policjanta bierze emeryturę za całość służby. Było tak czy się mylę? Jeżeli się nie mylę, to mam pytanie do tych, którzy nam zgotowali tę ustawę o KAS, co myśmy Wam takiego zrobili przed tym rokiem 1999, że nie chcecie nam zaliczyć tego jako lata służby. Szczególnie, że wielu z nas zatrudniło się już po 1989 roku? Pracowaliśmy w rygorach służby, w mundurach i robiliśmy to samo co po 1999 roku. Czepiamy się nazwy? To jak się to ma do mojego przykładu wyżej? A tak przecież było ze wszystkimi służbami. Była weryfikacja i przy pozytywnej decyzji np żołnierz LWP zostawał żołnierzem WP.
Pytanie jest oczywiście retoryczne, bo nikt kto zagląda tu w celu wysondowania nastrojów mi nie odpisze, ale tak jakoś zostałem sprowokowany wpisem ELBORO, bo również czuję, że przed 1999 rokiem byłem chyba jakimś "przebierańcem".
 
Ostatnia edycja:
Jest rok 1991 i w Polsce dokonuje się pierwszej dekomunizacji. Służby takie jak Policja przechodzą przez weryfikację. Większość Milicjantów została Policjantami. Popracowali ile tam im jeszcze trzeba było i poszli na emerytury mundurowe, w których nikt nie patrzył, że byli Milicjantami tylko skoro ktoś przeszedł pozytywnie weryfikację i został uznany za Policjanta bierze emeryturę za całość służby. Było tak czy się mylę? Jeżeli się nie mylę, to mam pytanie do tych, którzy nam zgotowali tę ustawę o KAS, co myśmy Wam takiego zrobili przed tym rokiem 1999, że nie chcecie nam zaliczyć tego jako lata służby. Szczególnie, że wielu z nas zatrudniło się już po 1989 roku? Pracowaliśmy w rygorach służby, w mundurach i robiliśmy to samo co po 1999 roku. Czepiamy się nazwy? To jak się to ma do mojego przykładu wyżej? A tak przecież było ze wszystkimi służbami. Była weryfikacja i przy pozytywnej decyzji np żołnierz LWP zostawał żołnierzem WP.
Pytanie jest oczywiście retoryczne, bo nikt kto zagląda tu w celu wysondowania nastrojów mi nie odpisze, ale tak jakoś zostałem sprowokowany wpisem ELBORO, bo również czuję, że przed 1999 rokiem byłem chyba jakimś "przebierańcem".

Bardzo mądre słowa.
 
Jest rok 1991 i w Polsce dokonuje się pierwszej dekomunizacji. Służby takie jak Policja przechodzą przez weryfikację. Większość Milicjantów została Policjantami. Popracowali ile tam im jeszcze trzeba było i poszli na emerytury mundurowe, w których nikt nie patrzył, że byli Milicjantami tylko skoro ktoś przeszedł pozytywnie weryfikację i został uznany za Policjanta bierze emeryturę za całość służby. Było tak czy się mylę? Jeżeli się nie mylę, to mam pytanie do tych, którzy nam zgotowali tę ustawę o KAS, co myśmy Wam takiego zrobili przed tym rokiem 1999, że nie chcecie nam zaliczyć tego jako lata służby. Szczególnie, że wielu z nas zatrudniło się już po 1989 roku? Pracowaliśmy w rygorach służby, w mundurach i robiliśmy to samo co po 1999 roku. Czepiamy się nazwy? To jak się to ma do mojego przykładu wyżej? A tak przecież było ze wszystkimi służbami. Była weryfikacja i przy pozytywnej decyzji np żołnierz LWP zostawał żołnierzem WP.
Pytanie jest oczywiście retoryczne, bo nikt kto zagląda tu w celu wysondowania nastrojów mi nie odpisze, ale tak jakoś zostałem sprowokowany wpisem ELBORO, bo również czuję, że przed 1999 rokiem byłem chyba jakimś "przebierańcem".

nie byliśmy przebierańcami, cudakami. Myślę i to potwierdzi nie jeden z Was, że warunki służby (nie pracy !!! na 13-14 godz ), bo na taką udawałem się 15-16 razy w miesiącu, odbywały się w zdecydowanie gorszych warunkach niż obecnie.
 
Ostatnia edycja:
do niektórych userów powyżej ....
no właśnie gdzie was koledzy widać na poziomie ias usc.
wieszczycie regularnie na forum upadek związku, siejecie zamęt w środowisku i to wszystko.
związek jest dla ludzi dorosłych, o "dzieci w mundurkach" nie zabiegamy.
nie karmić trolli !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !

Gościu kit to pszczelarzowi! Związek nie upadnie a działacze w ias do roboty czas i to wszystko. Zawsze może gość który został kierownikiem powiedzieć "pas" bo dostałem co chciałem i już.
 
Gościu kit to pszczelarzowi! Związek nie upadnie a działacze w ias do roboty czas i to wszystko. Zawsze może gość który został kierownikiem powiedzieć "pas" bo dostałem co chciałem i już.

Kto wybrał przew u ciebie?

Nie ja tylko wy

I tylko wy możecie go zdopingować lub zmienić

Możecie go nawet zastąpić

Jęczenie na forum nic nie da

A tak dla porządku, załóżcie wątek na stronie swojej ias "zmieńmy przew"
 
Kto wybrał przew u ciebie?

Nie ja tylko wy

I tylko wy możecie go zdopingować lub zmienić

Możecie go nawet zastąpić

Jęczenie na forum nic nie da

A tak dla porządku, załóżcie wątek na stronie swojej ias "zmieńmy przew"

Kolego związkowy ty rozkminiasz takim wpisem jedność. Na jakiej stronie? Ty jesteś administratorem? Strona jest Nasza czyli Moja i Twoja ZZ Celnicy pl i wszystkich którym zależy na normalności. Jak chcesz uprawiać partyzantkę to Ty załóż na stronie swojej ias. Cokolwiek by to znaczyło. Piszesz od lat z sensem a jak ktoś pisze że zz coś powinien to atakujesz. Czemu? To wg Ciebie nie prawda? Dziwna sprawa. Pewnie to przypadek.
 
Ostatnia edycja:
Nie pluj, nie rzucaj się

Przeczytaj regulamin forum

Stosuj zwykły porządek, również z podziału forum na działy, podstrony, wątki i tematy

Zwykła staranność, która nam wszystkim ułatwia korzystanie z forum

A nie wszystko wszędzie, groch z kapustą

I mniej agresji

Masz za dużo energii, to wykorzystaj ją w działaniach z korzyścią dla naszego środowiska

Takie poszczekiwanie na prawo i lewo świadczy o tobie, a pośrednio o członkach zz, oraz o celnikach w ogólności

Stać cię chyba na odrobinę manier?

Forum to nie podwórko
 
Ostatnia edycja:
. Na jakiej stronie? Ty jesteś administratorem? Strona jest Nasza czyli Moja i Twoja ZZ Celnicy pl i wszystkich którym zależy na normalności. .

Na stronie swojej ias

Kliknij forum, u góry tej strony, potem przewijając w dół kółeczkiem znajdż stronę swojej ias, kliknij, i jak się otworzy kliknij nowy temat, nazwij zmieńmy przewodniczącego

Nie jestem adminem

W zw z tym uważasz że nie mam prawa apelować o porządek na, jak sam napisałeś, naszym forum?

A więc twoim, ale i moim
 
Na stronie swojej ias

Kliknij forum, u góry tej strony, potem przewijając w dół kółeczkiem znajdż stronę swojej ias, kliknij, i jak się otworzy kliknij nowy temat, nazwij zmieńmy przewodniczącego

Nie jestem adminem

W zw z tym uważasz że nie mam prawa apelować o porządek na, jak sam napisałeś, naszym forum?

A więc twoim, ale i moim

Nie pluj , nie podniecaj się. Nie jesteś jedyną prawdą obiawioną na forum. Szok. Jak przewijać instrułuj żonę. Jak masz oczywiście?
 
Nie pluj , nie podniecaj się. Nie jesteś jedyną prawdą obiawioną na forum. Szok. Jak przewijać instrułuj żonę. Jak masz oczywiście?

Ochłoń

Znowu jesteś pełen agresji

Napastliwy

Czego się spodziewaĺeś zadając głupie pytanie?

Dla jasności- to pytanie retoryczne

Twoja straszliwa nadaktywność i agresja skierowana wobec innych, bardzo cierpliwie, stoicko wręcz, znoszących twoje chamskie, prostackie zaczepki, jest symptomatyczna i nasuwająca określone podejrzenia


Uspokój się i bądż merytoryczny, a nie jak rozkapryszony dzieciak, do tego z zaburzeniami dysortograficznymi, bo to przecież nie mogą być prostackie luki w umiejętności poprawnego ortograficznie formułowania myśli na piśmie

U funka który pomyślnie przeszedł niełatwe przecież sprawdziany rekrutacyjne
 
Ostatnia edycja:
Nie pluj , nie podniecaj się. Nie jesteś jedyną prawdą obiawioną na forum. Szok. Jak przewijać instrułuj żonę. Jak masz oczywiście?

Kolego chyba masz ADHD. Nie zaśmiecaj istoty tematu. Kolega bolo1999 grzecznie zwrócił ci uwagę i w dobrej wierze poprosił o założenie odrębnego wątku. Wyluzuj i nie doszukuj się podwójnego dna.
 
Back
Do góry