• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Emerytury !!!

Przed chwilą uzyskałem informację, że poprawki MF zostały dzisiaj przesłane do Sejmu. Mam je także na mailu. Są to pliki PDF - kilkadziesiąt, stąd wysyłam je mailową drogą i są do pobrania u Przewodniczących w każdej IC.
Uzyskałem także przed chwilą informację, że Podkomisja odbędzie się 29.11
 
Przed chwilą uzyskałem informację, że poprawki MF zostały dzisiaj przesłane do Sejmu. Mam je także na mailu. Są to pliki PDF - kilkadziesiąt, stąd wysyłam je mailową drogą i są do pobrania u Przewodniczących w każdej IC.
Uzyskałem także przed chwilą informację, że Podkomisja odbędzie się 29.11

U jakiego przewodniczącego IC? struktury Celników poza Tobą Sławku to porażka, dlatego tak trudno się zorganizować. Chyba to nie problem spakować wszystkie pliki do jednego .zipa lub .rar. Zajmie to pewnie kilka MB maksymalnie

Jaki 29 listopad??!! Podkomisja miała być 16-nastego..................

SSC powiedział w Sejmie
Proszę państwa, nie. Teraz jest już przygotowana ustawa. Komisja będzie powołana szesnastego i uporządkujemy sprawę, ale w sposób sprawiedliwy. To nie może być tak, że będziemy rozdawali pieniądze, a potem się dziwili, dlaczego to państwo sprawnie nie działa.
 
Ostatnia edycja:
Mam nieodparte wrazenie,ze MF celowo podal takie terminy tj 21.11.16 sras i 29.11.16 projekt obywatelski zeby przeciagnac w czasie i na koniec roku rozlozyc rece ze nie zmiescili sie w terminach.Sorry taki mamy klimat.Smutno i straszno
 
Przed chwilą uzyskałem informację, że poprawki MF zostały dzisiaj przesłane do Sejmu. Mam je także na mailu. Są to pliki PDF - kilkadziesiąt, stąd wysyłam je mailową drogą i są do pobrania u Przewodniczących w każdej IC.
Uzyskałem także przed chwilą informację, że Podkomisja odbędzie się 29.11

Czyli co? Doczytali w końcu, że jesteśmy służbą jednolitą? Czy może nadal będą lepsi i gorsi? (czytaj z emką lub bez)
 
Przed chwilą uzyskałem informację, że poprawki MF zostały dzisiaj przesłane do Sejmu. Mam je także na mailu. Są to pliki PDF - kilkadziesiąt, stąd wysyłam je mailową drogą i są do pobrania u Przewodniczących w każdej IC.
Uzyskałem także przed chwilą informację, że Podkomisja odbędzie się 29.11

Nie można tego ,,wrzucić" na stronę główną?
 
czyli celnicy przed 1999 r to byli przebierańcy nie celnicy :mad:
może nawet ci co zgineli w 1939 to też nie celnicy ?
 
"W związku z przesunięciem terminu wejścia w życie ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej, ustawy Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej oraz intensywnymi pracami nad rozporządzeniami wykonawczymi do wskazanych aktów prawnych, planowana w dniu 30 listopada 2016 r. konferencja dla przedsiębiorców z serii €žSłużba Celna dla Biznesu 2016+" nie odbędzie się." - www.mf.gov.pl

Funki z mf mają lepszą wiedzę niż Sejm, wiedzą już jak nad poprawką zagłosuje co najmniej 230 posłów





 
Mieliście jakieś nadzieje, że MF-owcy coś pozytywnego zaprezentują dla nas w sprawie emek:confused:
Pozostaną nam jedynie batalie sądowe, dłuuugie i niełatwe ale damy radę:)
 
Przed chwilą uzyskałem informację, że poprawki MF zostały dzisiaj przesłane do Sejmu. Mam je także na mailu. Są to pliki PDF - kilkadziesiąt, stąd wysyłam je mailową drogą i są do pobrania u Przewodniczących w każdej IC.
Uzyskałem także przed chwilą informację, że Podkomisja odbędzie się 29.11

Przepraszam Panie Sławku ale mam pytanie: Od kiedy Pan ma na mailu te poprawki ??? Czy może już od 2 tygodni ??? Czegoś Ja nie potrafię zrozumieć :confused: Jeżeli te poprawki są mało korzystne, to chyba nie ma co się obawiać. Chyba każdy funkcjonariusz ma świadomość, że to poprawki MF a nie Pana czy Zarządu ??? A skrywanie informacji rodzi głupie pytania. To totalnie niepotrzebne pytania !!!

PS. Proszę zadać sobie pytanie ilu z 5045 członków związku zna i ma kontakt z Przewodniczącym w swojej Izbie. Jeżeli jest to takie tajne :) to proszę umożliwić tylko członkom związku na zapoznanie się z takimi informacjami na tym forum. Jest to technicznie możliwe.

Podpowiem jeszcze jedno: siłą Związku jest: to właśnie forum i Pana osoba a nie lokalne struktury wraz z lokalnymi przewodniczącymi !!!

czegos tu nie rozumiem, te poprawki rządu od chyba 2 tygodni hulaja u nas w majlach na sluzbowej poczcie. Nie macie ich? O co tu chodzi?
 
nie ma kogo takiego jak przedstawiciel/przewodnicący ZZ w IC. To zawsze kulało dlatego ciężko było się zebrać. Widać to np po ankiecie która dotarła raptem do 1/3 f-szy. Czy taki problem pliki spakowac do jednego .zip lub .rar i wrzucić na główną?
 
czyli fizyczny który przepracował ponad np. 30 lat na granicy
jest na równi z umysłowym który przepracował 5 lat jako fizyczny na granicy
Brawo ...... SSC jak cholera ! BRAWO .
Czyli eksperty znowu górą ..... BRAWO.
 
Niestety portal nie przyjmuje spakowanych plików. Poproszę kogoś, aby zamieścił na jakiejś stronie w necie to wtedy wrzucę linka.
Poprawki MF uzgodnione z Biurem Legislacyjnym dostałem dzisiaj z Sejmu. Wcześniejsze, to te sprzed wielu, wielu tygodni, które były robocze.
Przewodniczący powinni poprawki rozesłać w każdej IC, a jeśli tego ktoś nie zrobi, to każdy może się do Niej/Niego zwrócić z prośbą o przekazanie.
 
Naprawdę tak trudno napisać czego się spodziewać z MF oficjalnie ? wystarczy krótko bez zmian lub co nowego. Skoro jest z dzisiaj ten dokument oficjalnie to do jutra wielu się nie wczyta a nawet nie zdobędzie nawet a ciekawość jest wielka. Enigma czy jak?

Nabazgrane w afekcie......
 
Niestety portal nie przyjmuje spakowanych plików. Poproszę kogoś, aby zamieścił na jakiejś stronie w necie to wtedy wrzucę linka.
Poprawki MF uzgodnione z Biurem Legislacyjnym dostałem dzisiaj z Sejmu. Wcześniejsze, to te sprzed wielu, wielu tygodni, które były robocze.
Przewodniczący powinni poprawki rozesłać w każdej IC, a jeśli tego ktoś nie zrobi, to każdy może się do Niej/Niego zwrócić z prośbą o przekazanie.

Czyli skoro jestem na urlopie to g...o się dowiem. Ważniejszą informacją jest, że wyrwano jakieś zatrzymane automaty ze ściany... to jest na stronie głównej. Panie Sławku proszę o zwykłe kopiuj -wklej z pdf tutaj czy to tak dużo?
 
Back
Do góry