• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dodatki Brexit-owe dla funkcjonariuszy

Z tego co już ustaliłem w Krakowie średnia na pracownika to ok. 11tyś w dwóch transzach.
 
Wszystko zależy od Twoich przełożonych. Jeśli w ramach izbowych ustaleń podali również te osoby, które były w służbie przygotowawczej to TAK.
 
czy nie da się zawalczyć żeby płacili miesięcznie? A nie druga transza w pazdzierniku, mamy inflację. Gdzieś płacą miesięcznie?
 
W CKR też obrabiałem zgłoszenia z Wielkiej Brytanii i co z tego, dodatek brexitowy dostanie wąska grupa funkcjonariuszy. Kwoty są naprawdę wysokie więc można było to podzielić na nie co większą grupę funkcjonariuszy, ale jest jak jest, brak jednoznacznych wytycznych z góry. To tylko wzmaga animozje między funkcjonariuszami i tyle.
 
Jakoś nie widzę tego pomijania na pagonach..14-15l służby 4 belki, 2 lata służby 2 belki taka średnia oddziałowa ;)
 
Jakoś nie widzę tego pomijania na pagonach..14-15l służby 4 belki, 2 lata służby 2 belki taka średnia oddziałowa ;)
Może jesteśmy na różnych granicach. Ale bardzo wiele osób w służbie stałej dostało awans ekstra za wojnę, ale ci w przygotowawczej byli pomijani, sam kierownik udziału powiedział, że "w służbie przygotowawczej awanse nie przysługują".
 
Kilka postów wcześniej jest tabelka z kwotami w EUR. Kwotę należy podzielić przez liczbę uprawnionych. W każdej izbie jest inna.
 
Kilka postów wcześniej jest tabelka z kwotami w EUR. Kwotę należy podzielić przez liczbę uprawnionych. W każdej izbie jest inna.
Niestety nie ma nigdzie podanych do wiadomości ilości uprawnionych fc w poszczególnych IAS, dlatego ciężko cokolwiek wyliczyć. Zresztą, ostatecznie kwoty mogą być niższe od wyliczeń, bo zawsze mogą coś uciąć.
 
Nie mam informacji o ilości osób w poszczególnych izbach, ale chyba na tym forum ktoś pisał, że to dwie transze rzędu kilkunastu tysięcy złoty.
 
Kwota zależy od tego ile gęb jest do wykarmienia w danym UCS - bo bezpośredni i pośredni wpływ brexit miał na komórki OC, CKR, CZR, COC a zawsze dorzucić się mogą CZS, CZO, CAR, CKK , CZT tak naprawdę jedyne komórki które pod to nie mogą się podczepić to CWW, COL i CZA (ale znając życie to CZA zawsze pod wszystko da się radę podczepić)
 
Kwota zależy od tego ile gęb jest do wykarmienia w danym UCS - bo bezpośredni i pośredni wpływ brexit miał na komórki OC, CKR, CZR, COC a zawsze dorzucić się mogą CZS, CZO, CAR, CKK , CZT tak naprawdę jedyne komórki które pod to nie mogą się podczepić to CWW, COL i CZA (ale znając życie to CZA zawsze pod wszystko da się radę podczepić)
A w jaki sposób Brexit dotyczy CKR? Fajnie by było, ale nie widzę związku.
 
Z tego co słyszałam, to nawet w OC osoby zajmujące się akcyzą, np. na stałych nadziejach mają być wyłączone. Jak zwykle ktoś musi być pokrzywdzony
 
Back
Do góry