• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do i dla użytkowników forum Skarbowcy.pl

To jest forum, na którym pozwalamy na agitację dla innych zz, a to neguję bo ja nie jestem członkiem innych ZZ i ja płacę za to forum.
Agitację uprawiały tutaj zz celnicze, które atakowały nas za wszystkie podejmowane nasze działania dzięki którym mamy emerytury i dzięki którym oni mają emerytury.
Agitację uprawiał tutaj nijaki przewodniczący zz skarbowości zzpea, który bronił podpisania kwitka na sześć procent podwyżki w maju 2020. Też były głosy, że chłop wyciąga rękę, chce współpracy. Do momentu, aż opluł w sposób bezszczelny celników
O roli Pani Agaty w 2017 roku wobec celników słychać wiele złego w rozmowach na Śląsku. Proszę o wyjaśnienie.
Proszę by Pani odpowiedziała na pytania
1. Dlaczego nie zrezygnowała Pani z Solidarności w maju 2020 roku, kiedy próbowano wmówić nam, że 6 procent to jest sukces, a dopiero zrezygnowała Pani teraz?
2. Czy to prawda, że chodziła Pani na wszystkie spotkania z liderem Solidarności na Śląsku w 2016 i 2017, którego Pani teraz nagle nie lubi i popierała ucywilnienie, popierała obniżenie wynagrodzeń celników, głosiła że za dużo zarabiają, że trzeba im obniżać płace i popierała Pani KAS i te wszystkie krzywdy, które nas wtedy tak boleśnie dotykały? Czy to prawda?
AD. 2. To nieprawda. W 2016 roku nie byłam w ogóle członkiem Związków zawodowych. W 2017 byłam szeregowym członkiem.
Na spotkania jeździłam dopiero od połowy 2018 roku, gdzie już było dawno po reformie KAS.
 
Ile lat byłaś członkiem związku zawodowego (były dwa jak rozumiem, to podaj razem), w tym ile działaczem . A komórka organizacyjna w US?
OMG.

Pisze po raz ostatni.
Członkiem ZZ Solidarność byłam od grudnia 2016 do września 2021.
Na etacie związkowym od marca 2018 do 24 sierpnia 2021.

W OPZZ byłam kiedyś przez miesiąc. Chyba koniec 2015.
 
AD. 2. To nieprawda. W 2016 roku nie byłam w ogóle członkiem Związków zawodowych. W 2017 byłam szeregowym członkiem.
Na spotkania jeździłam dopiero od połowy 2018 roku, gdzie już było dawno po reformie KAS.
Coś Ci się pokręciło . Jak nie byłaś w związku zawodowym w 2016 r. jak w kolejnym poście piszesz o grudniu 2016 r. KAS zaczął dychać i gnębić FSCS od marca 2017 r. Może krytykując funkcjonariuszy zdobyłaś uznanie Tomasza?
 
AD. 2. To nieprawda. W 2016 roku nie byłam w ogóle członkiem Związków zawodowych. W 2017 byłam szeregowym członkiem.
Na spotkania jeździłam dopiero od połowy 2018 roku, gdzie już było dawno po reformie KAS.
Dla funkcjonariuszy reforma nie skończyła się do dziś. Jesteś u nas i nie wiesz o tym?
 
widzę, że robicie wszystko żeby współpraca zakończyła się zanim się zacznie. Jest szansa należy z niej skorzystać. Nikt tu nie będzie rzucał czarów, które biednych celników otumanią i przeniosą do inne związku. Zawsze warto dyskutować ale trzeba odróżnić dyskusję od chamskiego rozliczania kto kiedy i co zrobił. Może tylko stare dinozaury to zrozumieją ale w końcu rozmawiacie z kobietą. mnie taki ton razi.
 
Ludzie i poglądy się zmieniają. Osobiście uważam, że to dobrze poczytać przemyślenia Pani Agaty na tym forum. Ja inicjatywę współdziałania oddaję Przewodniczącemu ZZ Celnicy. Jesli uzna wspólpracę za korzystna, z pewnością ją podejmie - wierzę w to. Nie o wszystkim co się dzieje wiemy - są rzeczy o których oficjalnie się nie piszę. Nie widzę nic złego w kolejnym ZZ jeśli działa w dobrej wierze. Solidarnośc się sprzedała i jestem pełny podziwu dla głupoty skarbowców popierających Solidarność. Z porozumienia sygnowanego przez Ludwińskiego w 2020 gówno wyszło, a barany dalej idą za nim. Pani Agata zmieniła zdanie i chwała jej za to!!!
 
A Ty kim jesteś veni vidi, może też jakimś skarbowcem albo przebranym celnikiem który po kilku tygodniach dostał aspiranta bo wcześniej był skarbowcem i dla tego tak podoba Ci się ten kas. Zamiast użyć słowa celnicy piszesz FSCS. To też daje dużo do myślenia
 
OMG.

Pisze po raz ostatni.
Członkiem ZZ Solidarność byłam od grudnia 2016 do września 2021.
Na etacie związkowym od marca 2018 do 24 sierpnia 2021.

W OPZZ byłam kiedyś przez miesiąc. Chyba koniec 2015.
.Nie widzę komórki OMG w regulaminie I US w Katowicach.

W Urzędzie Skarbowym funkcjonują następujące stanowiska nadzorujące komórki organizacyjne:
2. Strukturę organizacyjną Urzędu Skarbowego tworzą następujące komórki organizacyjne: 1) Pion Wsparcia (SNUW) - Dział Wsparcia (SWW); 2) Pion Obsługi Podatnika (SZNO) – Dział Obsługi Bezpośredniej (SOB); 3) Pion Orzecznictwa i Kontroli (SZNP): a) Dział Podatków Dochodowych i Podatku od Towarów i Usług (SPV), b) Dział Podatków Majątkowych i Sektorowych (SPM), c) Wieloosobowe Stanowisko Spraw Karnych Skarbowych (SKK); 4) Pion Poboru i Egzekucji (SZNE): a) Pierwszy Referat Spraw Wierzycielskich (SEW-1), b) Drugi Referat Spraw Wierzycielskich (SEW-2), c) Dział Egzekucji Administracyjnej (SEE), d) Dział Rachunkowości (SER); 5) Pion Kontroli (SZNK): a) Pierwszy Dział Czynności Analitycznych i Sprawdzających (SKA-1), 7 b) Drugi Dział Czynności Analitycznych i Sprawdzających (SKA-2), c) Dział Kontroli Podatkowej (SKP), d) Dział Identyfikacji i Rejestracji Podatkowej (SKI)
 
A Ty kim jesteś veni vidi, może też jakimś skarbowcem albo przebranym celnikiem który po kilku tygodniach dostał aspiranta bo wcześniej był skarbowcem i dla tego tak podoba Ci się ten kas. Zamiast użyć słowa celnicy piszesz FSCS. To też daje dużo do myślenia
Funkcjonariusz od listopada 1992 r. Mój ulubiony prezes GUC to Pan Zieliński.
 
Ale i tak Cię nie rozumiem z jednej strony piszesz i wiesz o tym ile złego Funkcjonariuszom Służby Celnej zrobił tak zwany kas a z drugiej strony chcesz, pracować dla jego dobra. Dla mnie to sprzeczność
 
Ad.1 ?
Ad. 2. W takim razie spytam bez dat, bo nawet Pani pomyliła już daty co kiedy miało miejsce. Ogólnie,
bo walki z ucywilnieniem trwają do dzisiaj.
Czy kiedykolwiek przed lub po wejściu KAS wyrażała Pani na spotkaniach z kierownictwem Izby poparcie dla ucywilnienia, popierała Pani obniżanie wynagrodzeń celników i mówiła, że za dużo zarabiają i popierała Pani wszystkie krzywdy jakie nas wtedy tak boleśnie dotykały?
Czy występowała Pani w swojej Izbie przeciwko działaniom Celników.Pl które związek podejmował o złagodzenie skutków ucywilnienia?
Czy to prawda?
 
Back
Do góry