• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do i dla użytkowników forum Skarbowcy.pl

Utrzymuję,
że wszystkich celników interesuje jakie nastawienie do nas prezentowała Pani Agata w najgorszych w histori służby sprawach jakie dotknęły nas tak boleśnie.
Mówi się o tym nastawieniu w kuluarach na Śląsku bardzo źle o Pani Agacie, ale ja pytam u źródła, nie chcę przesądzać na podstawie rozmów.
Jaka jest prawa?
Jeżeli prawdą jest, że Pani Agata nas atakowała, a teraz nas kocha i chce współpracy, to jest to dla mnie nieszczere i podejrzane i groźne.
Troli i osoby życzące źle związkowi to nie interesuje na pewno.
Mój apel stąd by nie karmić troli,
a próbujemy racjonalnie dojść prawdy.
 
Dorośli, poważni ludzie a zachowują się jak banda rozwrzeszczanych dzieciaków w przedszkolu, która nie lubi nowej koleżanki w grupie. Czytając to, co ostatnio się tutaj wyprawia odnoszę wrażenie że góra czerpie z tego radość, że my zamiast współpracować, zaczynamy skakać sobie do gardeł. Fakt jest taki, że powstał nowy ZZ - czy będzie dobry, to pokaże tylko czas. Jeżeli ZZ Celnicy i ZA znajda wspólny język, to ok lepiej dla nas. Jeżeli nie mówi się trudno.
Wszyscy chcemy, żeby MF nas szanował, a sami nie szanujemy siebie nawzajem.
 
OMG.

Pisze po raz ostatni.
Członkiem ZZ Solidarność byłam od grudnia 2016 do września 2021.
Na etacie związkowym od marca 2018 do 24 sierpnia 2021.

W OPZZ byłam kiedyś przez miesiąc. Chyba koniec 2015.

No właśnie to koniec i dziękuję za występ. jestem członkiem tego Związku i mam prawo to powiedzieć. Mam powtórzyć ?!
 
trochę tu trochę tam..........................a generalnie nigdzie ale chcę być tu i tam..........................
 
Pani Jagodzińska pozwoli Pani, że zapytam ? Kiedy ostatni raz Pani odprawiała na Oddziale, pasie czy lotnisku ? Jak czytam to zwykle była pani w ZZ. Nawet Pani nie wie co to jest udowadnianie w sądzie, że nie jest się wielbłądem bo jakiś chachmęt przewalił towar, który był legalnie odprawiony. Nie wie Pani co to jest jeżdżenie po całej Polsce po sądach i tłumaczenie się ze swojej służby. Wchodzi Pani z głupia frant i oferuje swoje zaangażowanie.. No to nie ma mojej zgody.
 
Pani Jagodzińska pozwoli Pani, że zapytam ? Kiedy ostatni raz Pani odprawiała na Oddziale, pasie czy lotnisku ? Jak czytam to zwykle była pani w ZZ. Nawet Pani nie wie co to jest udowadnianie w sądzie, że nie jest się wielbłądem bo jakiś chachmęt przewalił towar, który był legalnie odprawiony. Nie wie Pani co to jest jeżdżenie po całej Polsce po sądach i tłumaczenie się ze swojej służby. Wchodzi Pani z głupia frant i oferuje swoje zaangażowanie.. No to nie ma mojej zgody.
Masz rację, nie wiem. Wytłumacz mi. Lubię słuchać.
Większość z Was nie zrozumiała moich intencji. Pisałam o współpracy z Waszym ZZ, o wspólnym działaniu wszystkich ZZ.
Rozumiem juz, że nie jestem mile widziana na tym forum.
Biorę to na klatę.
Pozwoliłam sobie odpisać.
 
Masz rację, nie wiem. Wytłumacz mi. Lubię słuchać.
Większość z Was nie zrozumiała moich intencji. Pisałam o współpracy z Waszym ZZ, o wspólnym działaniu wszystkich ZZ.
Rozumiem juz, że nie jestem mile widziana na tym forum.
Biorę to na klatę.
Pozwoliłam sobie odpisać.
Ja w 2016 pełniłem służbę w UC na warszawskiej Pradze. Specyficzny klimat..............a Pani ?? Jak były protesty to moi ówcześni przełożeni punktowali takich jak ja. Kto Panią punktował ?! OPZZ czy inne związki ? Jak ja zarabiałem 3800 netto to Pani 4700 jako związkowiec. O czym my mówimy ?! Foch ?
 
Masz rację, nie wiem. Wytłumacz mi. Lubię słuchać.
Większość z Was nie zrozumiała moich intencji. Pisałam o współpracy z Waszym ZZ, o wspólnym działaniu wszystkich ZZ.
Rozumiem juz, że nie jestem mile widziana na tym forum.
Biorę to na klatę.
Pozwoliłam sobie odpisać.

Proszę na podstawie wypowiedzi kilku userów nie wyciągać wniosków dotyczących całego środowiska celników.

Ja z kolei uważam, że rywalizujące ze sobą o członków kilka zz to korzyść...

Rywalizujące skutecznością, inwencją, pomysłowością, determinacją...

A w najważniejszych sprawach współpracujące, co nie oznacza mówiące jednym głosem...

Być może konkurencja obudzi wolę działania i walki w celnikach.pl...

Jak kiedyś...
 
Proszę na podstawie wypowiedzi kilku userów nie wyciągać wniosków dotyczących całego środowiska celników.

Ja z kolei uważam, że rywalizujące ze sobą o członków kilka zz to korzyść...

Rywalizujące skutecznością, inwencją, pomysłowością, determinacją...

A w najważniejszych sprawach współpracujące, co nie oznacza mówiące jednym głosem...

Być może konkurencja obudzi wolę działania i walki w celnikach.pl...

Jak kiedyś...
Absolutnie nie wyciagam takich wniosków.
Pozdrawiam
 
Ja w 2016 pełniłem służbę w UC na warszawskiej Pradze. Specyficzny klimat..............a Pani ?? Jak były protesty to moi ówcześni przełożeni punktowali takich jak ja. Kto Panią punktował ?! OPZZ czy inne związki ? Jak ja zarabiałem 3800 netto to Pani 4700 jako związkowiec. O czym my mówimy ?! Foch ?
Ja w 2016 roku wydawałam decyzje pokontrolne w zakresie podatku PIT i CIT w I Urzędzie Skarbowym w Katowicach.
W grudniu 2016 zapisałam się do Solidarności.
Na tzw. etat związkowy przeszłam w marcu 2018.
W OPZZ byłam przez miesiąc chyba pod koniec 2015r
 
Back
Do góry