• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co nowego w sprawie nieprzestrzegania praw pracowniczych ?

Jak widzę bez zmian

Jak widze wszystko bez zmian w zastgłym w komunie molochu! Najpierw nas oszukali jeżdżąc do Wraszawy na alokacyjne konsultacje, podpisywali wszystko jak leci bo bali sie o swoje dupy. Potem alokowali nie tych co potrzeba bo naprawdę nie rozumiem co bez matury ludzie robia w Izbie a po studiach prawniczych, administarcyjnych, ekonowmicznych są poza Izbą. I nikt mi nie wmówi że to normalne!!!! A teraz zanowu zostaną nie Ci co powinni.
Jestem po alokacji 3 lata i pracuję w prywatnych firmach , mam dużo kontaktów z Izbą i innymi urzędami celnymi zawodowo. Wiecie co mnie przeraża? Nic się nie idzie dowiedziec na temat przepisów , o wszystko piszą do Warszawy o interpretacje prawne. To jest własnie wynik alokacji! Brawo wysokiej kalsy specjaliści!!!!! Utrudniać, utrudniać, blokować bo brak ludzi kompetentnych!!!
 
Back
Do góry