• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co można poprawić

pampers

No niby ten pampers to jest jakieś wyjście, no ale jak mam z podatnikiem negocjować, okrakiem?
Ewidentnie to sprawa dla związków, i Dżeka Blek, czy jak mu tam.
 
Dorcia

No nic, idę spać, ale myślę o tej naszej Dorci K., mężulek Jacuś w LPR, a my w Unii od 2004r. Introjekcja Dorci?
 
No nic, idę spać, ale myślę o tej naszej Dorci K., mężulek Jacuś w LPR, a my w Unii od 2004r. Introjekcja Dorci?
Zbaczamy z tematu bo to nie chodzi o rodzinę K. czy Bodzia K. Szukamy chyba natchnienia dla służbowego miłosierdzia tak jak niektórzy z w/w w Łagiewnikach.Dla własnej poprawy chyba założymy koło moherowych beretów, z beretami jako jednym ze służbowych nakryć głowy.Mam w rodzinie tzw. członków rodziny radyjka z torunia, ale nikt ich za tą ich hipokryzję nie lubi. I to jest sposób bo w/w nigdy nikomu z rodziny nie pomogli.Czyli cały zysk dla nich.Coś jest na rzeczy i pampersy w tesco.
 
Dorcia K. dramat kobiety

Może i zbaczamy, ale zobacz jaka to trauma dla Dorci K., kobieta prawie 50. letnia, dyrektorka unijnej instytucji, a mężulek w faszyzującej partii.
To jest dramat kobiety, to wzrusza i czaruje, tu Szekspir się kłania.
 
Kropa

Żydostwa będzie mniej, mało to u nas w izbie i po urzędach brodatych dyrektorów i naczelników: Piotrków, Staszków czy Sławków.
 
hmm

moim zdaniem jest jedna rzecz, którą możnaby poprawić Mianowicie stosunki jakie panuja na tym forum Mam wrażenie jakby ludzie tu się nie znosili
 
pax pax między chrześcijanami

Może i zbaczamy, ale zobacz jaka to trauma dla Dorci K., kobieta prawie 50. letnia, dyrektorka unijnej instytucji, a mężulek w faszyzującej partii.
To jest dramat kobiety, to wzrusza i czaruje, tu Szekspir się kłania.
Jest to ewenement na skalę krajową, żeby mecenasowa dorabiała na urzędzie tyle lat.Nie słyszałem, aby żona mecenasa pracowała od 7 do 15 i dłużej. Co najwyżej leży do południa w domu a po południu w gabinecie kosmetycznym, najćzęściej swoim. To się sprawdza bo mecenasowe z reguły są mało aktywne. Gdyby nie kontrole z zewnątrz to przeżylibyśmy następne 12 miesięcy od 13 sierpnia roku 2008 na utrwalaniu fikcji zakresów obowiązków.Tera modne jest hasło aktywizacji zawodowej 50+. Myślę, że Jacek K. wprowadzając reformę bierze możliwość powrotu do wyuczonego zawodu tych co w cle się już zrealizowali.Tak jak wcześniej :należy zrobić test sprawnościowy. Wszyscy robimy fikołka w przód na materacu.Tani sposób na sprawdzenie sprawności. Ci co po zrobieniu fikołka podniosą się o własnych siłach to dostaną ten wymarzony mundur. Reszta , właśnie co z resztą?
 
Kadry

Daj spokój. To nam potrzeba kadr. Mecenasa Jacusia K. z LPR u nas potrzeba. Mamy w jednym kasynie tylko dwóch mecenasów do wydawania żetonów, jeszcze jeden by się przydał. W kasynach mamy chyba najbardziej wykształconą kadrę w UE.
Trochę jedynie odstają WZR, WKP czy innne WZP z nowo zatrudnionymi fizjologami, masażystami czy innymi po WSHE.
 
Fikcja

Daj spokój. To nam potrzeba kadr. Mecenasa Jacusia K. z LPR u nas potrzeba. Mamy w jednym kasynie tylko dwóch mecenasów do wydawania żetonów, jeszcze jeden by się przydał. W kasynach mamy chyba najbardziej wykształconą kadrę w UE.
Trochę jedynie odstają WZR, WKP czy innne WZP z nowo zatrudnionymi fizjologami, masażystami czy innymi po WSHE.
Fikcja to ulubione określenie tego co nas w tej służbie otacza.Specjaliści od kierowania w tej instytucji muszą trwać w tym zakłamanym syfie z prostego powodu. Jak ktoś był ileś tam lat w kontroli , miał jakąś funkcje w piotrkowei z siedzibą w nowych sadach i nic nie widział a nawet udawał że nic nie słyszy bo tak było wygodnie, to tym bardziej obecnie nie może nic zmienić. Staje się zakładnikiem własnego zaniechania, strachu od przybylaka do warszawiaka z ciechanowa i Stumilowego Lasu .Bo co stwierdzi, przeciwnie do coraz częściej powtarzanych opinii podmiotów, że u Niemców jest lepiej i szybciej oraz taniej bez zbędnej biurokracji.Może stwierdzi, że połowa zakresów obowiązków szefostwa wszelkiego szczebla to fikcja narastająca od 1998r,2002, 2004 i obecnie 2009 gdy na horyzoncie pojawiła się kolejna reforma Jacka K. Jakaż zbieżność.Jedynie można mieć nadzieję, że budzi się świadomość osób zapierdzielających na rampie i po rynkach, świadomość osób z kontroli, że winę to trzeba udowodnić a nie wymyśleć jak chce kierownik lub naczelnik.No i że robotę to wykonuje się na dole i tam powinna iść kasa na dodatki a nie na setki pseudofachowców których robota polega na wiecznych naradach i potrafiących tylko straszyć postępowaniami dyscyplinarnymi i zwolnieniem z pracy.No ale hitlerowcy tez tylko wykonywali rozkazy i jak w domu tak i w robocie.Dla nich patronem,wzorem i przewodnikiem jest Kropa z hasłem do podwładnego "Gdzie chu..u masz czapkę". I jak mówił dziadek,adekwatne do obecnej sytuacji, nagonka trwa, a w nagonce chamy i reszta wsiowej hołoty.
 
Ostatnia edycja:
Dorciusia.

Powiem ci, trochę Dorcia K. dobrego zrobiła.
Na jedynce wprowadziła consistorium z zastępcami i kierownikami. Sprawy rozpatrywane były góra w miesiąc.
Na dwójce rozwiązała problem rozstawienia krzeseł w korytarzu, wybiła 2. pary drzwi i skróciła kolejki samochodziarzy z 2. w nocy na 3. nad ranem.
To mało ?!
I nikomu nie mówi: gdzie masz ch... czapkę.
 
Jaculek

Kochani, szukam zdjęć mężulka naszej kochanej pani dyrektor Dorci K., mecenasa Jacusia K. z LPR, jak zamiawia browarka, prawa ręka wyprostowana, w górę na zachód.
Jak ktoś ma, to proszę o szybką publikacje na korynti.
 
Kochani, szukam zdjęć mężulka naszej kochanej pani dyrektor Dorci K., mecenasa Jacusia K. z LPR, jak zamiawia browarka, prawa ręka wyprostowana, w górę na zachód.
Jak ktoś ma, to proszę o szybką publikacje na korynti.
oficjalnie może nie mówi gdzei masz ch... czapke, no ale porządki w stylu ręki zamawiajacej 5 browarów tak jak koledzy farfała to juz wprowadziła.Goni do roboty, ale nawet nie zauważyła, że robota wyszła za Odrę i Nysę Łużycką i teraz w te wolne miejsca wkrada się po cichu bolszewizm.Totalitaryzm, zamordyzm, homoseksualizm.
 
Dorcia, goń dziada !

Ponoć Jacuś, prominentny działacz LPR, mężulek naszej dyrektor Dorci K. ma być w izbie koordynatorem ds. polskości i naszym dyrektorkom i naczelniczkom w majtusie zaglądać. Czy koszerne są.
 
Gdzie ch...ju masz czapke?

Ponoć Jacuś, prominentny działacz LPR, mężulek naszej dyrektor Dorci K. ma być w izbie koordynatorem ds. polskości i naszym dyrektorkom i naczelniczkom w majtusie zaglądać. Czy koszerne są.
Koszerne to nic, ale słyszę, że listy proskrypcyjne w izbie przygotowali. podobno jest spora grupa osób z którymi nikt nie chce pracować.Ja mam typ na numer 1 na liście.Zgadnijcie jaka to dolores jest tym numerem 1. Selekcja do uśpienia wpisuje się w klimaty glpr. Czy jest tu jakiś weterynarz.Jednak przestrzegam przed rozpędzaniem się w ocenach kto się i dlaczego nie nadaje do tej służby.Obrzucić każdego gównem jest łatwo. Bo czy nie jest dziwne, że żona adwokata zostaje szefem. Znając palestrę to wiem, że na widok kasy dostają małpiego rozumu i gotowi są na każde świństwo. A u nas afer, przekrętów i kasy z alkoholu, papierochów, tkanin pełno.Ponieważ szefowa cały czas w kontroli co to jak te trzy małpki to się nie dziwię. Nie dziwię się jak adwokat przemyca bandycie telefon komórkowy, nie dziwię się jak roman glpr. przyjaciel męża(obecnie obrońca prezesa ) dostarcza zwolnienie lekarskie w sprawie, zwolnienie które badają inni biegli lekarze,nie dziwię się że adwokaci korumpują sędziów i prokuratorów. Nie dziwię się bo dla adwokata to taki kontakt do męża dyrektora jest cenny. Dziwię się jedynie ,że nikt z wzp w takiej sytuacji nie boi się o siebie.
 
Ostatnia edycja:
gdzie masz ch..ju beret moherowy?

Koszerne to nic, ale słyszę, że listy proskrypcyjne w izbie przygotowali. podobno jest spora grupa osób z którymi nikt nie chce pracować.Ja mam typ na numer 1 na liście.Zgadnijcie jaka to dolores jest tym numerem 1. Selekcja do uśpienia wpisuje się w klimaty glpr. Czy jest tu jakiś weterynarz.Jednak przestrzegam przed rozpędzaniem się w ocenach kto się i dlaczego nie nadaje do tej służby.Obrzucić każdego gównem jest łatwo. Bo czy nie jest dziwne, że żona adwokata zostaje szefem. Znając palestrę to wiem, że na widok kasy dostają małpiego rozumu i gotowi są na każde świństwo. A u nas afer, przekrętów i kasy z alkoholu, papierochów, tkanin pełno.Ponieważ szefowa cały czas w kontroli co to jak te trzy małpki to się nie dziwię. Nie dziwię się jak adwokat przemyca bandycie telefon komórkowy, nie dziwię się jak roman glpr. przyjaciel męża(obecnie obrońca prezesa ) dostarcza zwolnienie lekarskie w sprawie, zwolnienie które badają inni biegli lekarze,nie dziwię się że adwokaci korumpują sędziów i prokuratorów. Nie dziwię się bo dla adwokata to taki kontakt do męża dyrektora jest cenny. Dziwię się jedynie ,że nikt z wzp w takiej sytuacji nie boi się o siebie.
Rozwój kariery w rodzinie moherowych beretów jest dobrym przykładem jak nic nie robić a załatwić sobie koryto.Teraz faktycznie jeśli będzie patrzył w spodnie to tylko po to aby znaleźć wspólny element. To klasyczny przykład cwanej gapy. Niby gamoń , 100 głosów w 1.000.000 mieście ,ale gdzie konfitury to trafia z zamkniętymi oczami. To coś w pokroju prezesa mpo. Kropa leje na wszystko i powierza kierownie miastem(analogicznie jacek k. z k. jackiem naszym urzędem) niby sterowalnemu gamoniowi. I co się okazuje. Władza czysta i przeźroczysta jak szyba ujebana smołą. Tak jak u nas w urzędzie. Niby coś robią, gonią do roboty,robią listy kogo by tu wyjebać z roboty a dochody budżetowe i tak poszły się jebać. I NIK się nie zapyta łaćznie z prokuraturą. No bo oni chceieli dobrze a wyszło jak zawsze. Oczywiście winien ten co się do winy nie chce przyznać na samym dole drabiny.Teraz zwiększyła się aktywność na forum,że trzeba czytać na 5 postów do tyłu.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry