• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Bagienko

Witam... czytam Wasze wpisy i mam nadzieję, że Pani Dyrektor zrobi w Waszym ( i nie tylko) bagienku porządek. Wyp...li ten beton i zgniliznę dla dobra Służby... na zbity pysk i wiązać się z nim w żadne układy nie będzie. I wszyscy jej kibicują. pzdr:cool:


Wydaje mi się, że Pani Dyrektor zrobiła już wszystko, co chciała - lub raczej - mogła zrobić i innych "porządków" już nie będzie.
Szkoda, ale kolejne zmiany, może wprowadzić tylko ewentualny KAS, którego - zdaje mi się - nikt nie chce ...
 
Witam... czytam Wasze wpisy i mam nadzieję, że Pani Dyrektor zrobi w Waszym ( i nie tylko) bagienku porządek. Wyp...li ten beton i zgniliznę dla dobra Służby... na zbity pysk i wiązać się z nim w żadne układy nie będzie. I wszyscy jej kibicują. pzdr:cool:

Hunter skoro czytałeś nasze wpisy to chyba widzisz ze szerzący się ostatnio " misiewiczyzn" wraz z elementem rodzinnym w tle w naszej izdebce ma miejsce pod rąadami naszej miłościwie panującej. Tak więc o jakich zmianach piszesz, a raczej co ( kogo masz na myśli)
 
Witam... o rodzince z lotniska słyszałem :) To już idzie na "bezczela". A i o tym "niewielkim" betonie z Częstochowy również oraz kilku jego przydupasach: m.in. kadzidełko i podnóżek. Ponoć niezłe gnojstwo. Ciekaw jestem, czy Pani Dyrektor się ugnie. Będę kibicował tej Pani i obserwował, co zrobi. :cool:
 
hunter,
nie ma co obserwować. Pani Dyrektor już coś zrobiła. Zgodziła się na to wszystko. Szkoda, sam miałem nadzieję, że wniesie nową jakość. Nawet tutaj na tym forum ktoś mi to wytknął. Nepotyzm na lotnisku nigdy nie był tak jawny.
 
hunter,
nie ma co obserwować. Pani Dyrektor już coś zrobiła. Zgodziła się na to wszystko. Szkoda, sam miałem nadzieję, że wniesie nową jakość. Nawet tutaj na tym forum ktoś mi to wytknął. Nepotyzm na lotnisku nigdy nie był tak jawny.
Szanowna Pani Dyrektor, zanim wyfrunie Pani z tego katowickiego bagna i wróci w rodzinne strony, proszę pamiętać że w katowickiej izdebce nie sprawdza się powiedzenie że " bigos im starszy tym Lepszy ". Naczelnicy i ich zastępcy w Częstochowie, Bielsku i Katowicach siedzą na stołkach w wielu przypadkach dłużej niż dwie kadencje Sejmu. Kolesiostwo, układy, mobbing są na porządku dziennym. Może jeszcze czas, może jeszcze zapamiętamy Panią z tej dobrej strony. Ma Pani poprostu złych doradców, dlatego być może boi się Pani zamienić na ludzi bez układów, z kulturą osobistą, równo traktujących wszystkich w podległych im Urzędach. I jeszcze jedno , gonienie ludzi z dozorów na łapanki automatów to skandal, a jeszcze większym świństwem jest straszenie ich sprowadzeniem do parteru za brak statystycznych wyników w przypadku braku automatów które jak wszyscy wiedzą , powiększają tylko straty dla budżetu i wprowadzają zwierzęcą walkę między grupami wysyłanymi na tzw. Automaty. Jeśli nawet Pani tego nie przeczyta, napewno znajdą się tacy co Pani to streszczą. Może jeszcze jest czas, może jeszcze pokaże Pani swoją klasę, bo możliwości do zmian Pani ma. Amen
 
Jeszcze jest czas na zmiany !

Wydaje mi się, że Pani Dyrektor zrobiła już wszystko, co chciała - lub raczej - mogła zrobić i innych "porządków" już nie będzie.
Szkoda, ale kolejne zmiany, może wprowadzić tylko ewentualny KAS, którego - zdaje mi się - nikt nie chce ...

Szanowna Pani Dyrektor, zanim wyfrunie Pani z tego katowickiego bagna i wróci w rodzinne strony, proszę pamiętać że w katowickiej izdebce nie sprawdza się powiedzenie że " bigos im starszy tym Lepszy ". Naczelnicy i ich zastępcy w Częstochowie, Bielsku i Katowicach siedzą na stołkach w wielu przypadkach dłużej niż dwie kadencje Sejmu. Kolesiostwo, układy, mobbing są na porządku dziennym. Może jeszcze czas, może jeszcze zapamiętamy Panią z tej dobrej strony. Ma Pani poprostu złych doradców, dlatego być może boi się Pani zamienić na ludzi bez układów, z kulturą osobistą, równo traktujących wszystkich w podległych im Urzędach. I jeszcze jedno , gonienie ludzi z dozorów na łapanki automatów to skandal, a jeszcze większym świństwem jest straszenie ich sprowadzeniem do parteru za brak statystycznych wyników w przypadku braku automatów które jak wszyscy wiedzą , powiększają tylko straty dla budżetu i wprowadzają zwierzęcą walkę między grupami wysyłanymi na tzw. Automaty. Jeśli nawet Pani tego nie przeczyta, napewno znajdą się tacy co Pani to streszczą. Może jeszcze jest czas, może jeszcze pokaże Pani swoją klasę, bo możliwości do zmian Pani ma. Amen
 
Niestety nie liczyłbym na wielkie zmiany dzięki dyrekcji. Tam gdzie pracuję panuje powszechne przekonanie, że zarówno nasza Pani dyrektor jak i inni niedawno mianowani dyrektorzy nie są po to aby uzdrawiać sytuację w poszczególnych izbach ale zostali mianowani jako "likwidatorzy". Chyba zaczyna to rozumieć kadra kierownicza wszelkiego poziomu - nagle stają się coraz bardziej koleżeńscy i bardzo wzrosło ich zainteresowanie emeryturami. Ciekawe gdzie większość z nich była w czasie ostatnich protestów?
 
Wydaje mi się, że Pani Dyrektor zrobiła już wszystko, co chciała - lub raczej - mogła zrobić i innych "porządków" już nie będzie.
Szkoda, ale kolejne zmiany, może wprowadzić tylko ewentualny KAS, którego - zdaje mi się - nikt nie chce ...

Cat i tu się z tobą zgadzam z tym że trzeba by było zastanowić się co takiego dobrego zrobiła. Kto nie lubił poprzednich zastępców to pewno uzna że to było dobre posunięcie, jej zmiana na stanowiskach w WZP czy tez w RGM-ie na lotnisku- moim zdaniem tez dyskusyjne.
-Co mamy to wiemy.
A tak na marginesie mały teścik- czy brak ogłoszenia konkursu na stanowisko kierownika oddziału osobowego to :
a) niedopatrzenie
b) pomyłka
c)typowy przypadek misiewiczowy
 
Witam. Do Czwy dotarła już informacja, że cla już nie ma....po korytarzach snuje się duch małego i wzbudza alarmu. Podobno ochrona widziała w oknach postać bez głowy (i to się zgadza) która posepnym obliczem w oknach ukazywała się. Chłop nie może się pogodzić, że jego talent zostanie zmarnowany...hehehe. jak odkryli ochraniacze brązowe ślady od budynku prowadzą do trasy... Oj będą bolały co niektórych chirurgiczne zabiegi..podobno zgraja z dozoru obawia się zabiegu odcięcia ich mózgów połączonych z d...pa pachnidelka. Oj NFZ tego nie refunduje....ma być składa...nr konta wkrótce.
 
Brawo dla pani dyrektor BB. Nuc w Czwie na powrót głównego opozycjonisty tajnym sekretem nakazał rozwieszeszenie flagi na urzędzie. Na razie jednej, druga będzie wieszal kiedy drugi powróci na swoje miejsce. Podobno jego świta ma go ubezpieczac kiedy będzie wchodził na daszek aby biedakowi nie zakręciło się z powodu zmiany ciśnienia. Zapomniał, że im wyżej się wdrapujesz z większym hukiem lecisz. No i od poniedziałku znów brzydko będzie pachnieć..
 
W częstochowskim bagienku obrodziło grzybkami

pewna Białogłowa rozgląda się za słoiczkami

Grzybową wolę bagiennym ogłosiła, gdyż na ich aktywność bardzo liczyła

Maślaczki, kozaczki w domu czekają, więc bagienni swe biurka już przetrząsają.

Słoiczków do ukrycia nie mają, gdyż władzę bagiennym sercem kochają

Tylko czy to jest miłość, czy tylko poddanie?
To wszyscy wiedzą i we własnym ukryciu się z tego śmieją lecz

Morał z tego płynie taki, że maślak, maślaki maślakiem pogania…
 
Ostatnia edycja:
Witam. W Cz-wie, choć święta jeszcze nie nadeszły już podśpiewują …” do żłobu hej…”. Za plecami swojego pryncypała, kadzidełko już rozpoczął kolędowanie ( na mieście wszystko, wszyscy widzą i nie tylko na mieście) aby w przy kasie zostać. Z pewnego źródła wiadomo, że ma mu w tym pomóc „ciepłe mleko”  oby się nie przeliczył, znana jest ona z tego, że wszystko wszystkim obieca. Ale rozsądna brać nie może doczekać się chwili kiedy pachnidełko wraz swoim pryncypałem i innymi (tu każdy sobie dopowie) będzie zmuszony oświadczenie złożyć…hehehe. A proszę o podpowiedź kiedy rusza akcja "karton dla...."
 
Ale cisza???? A tu w Cz-wie się dzieje...nuc w końcu poddał się i udostępnił kody do budynku i już brać nie musi stać na deszczu, chłodzie...może to tylko na porę zimową aby ocieplić swój wizerunek 😁 no nie wszyscy cieszą się z powrotu przewodniczącego, ..niektórym z wrażenia portki opadły i ukazał się tatuaż wow..😁 podobno tyłkiem teraz trze po betonie aby go zetrzeć bo nie przypadł małemu do gustu....z racji wieku pewnie celownik mu się skrzywil...ale kas wchodzi trzeba będzie inne tatuaże sobie zrobić. A tauowanie podobno uzależniona 😄
 
Cisza przed burzą trwa nadal...żarłoczny jak chcesz posmakować grzybków zejdź na mokradła ( piwnice UC Cz-wa) i tam może kosą grzyby ze ścian zbierać tak obrodziły. Z pewnością w poniedziałek zlot gadających głów odbędzie się nt. jak zmotywować brać by cele się nie rozjechały a przecież do końca roku plan napięty...a tu sezon zimowy się zaczyna i ludziska w choroby mogą popaść a nawet i w jesienne depresje a maszyny trzeba do magazynu zdeponować. Podobno na każdą akcję osobiście ma jechać mały ww...najpierw będzie wchodził do lokalu standardowo zamawiał setke , meduzę i podgrzybka i na jego tajemny znak (twarz moczona w meduzie)banda do lokalu wpada automaty zabiera i po sprawie. Podobno jest prikaz, że za jednej akcji mają 8 lokali odwiedzić....hehehe ciekawe w jaki stanie głównodowodzący będzie z nich wracał...a co do innych działów z pewnością coś wymyślą....ale ludziska już trochę przeżyli, głupot sie naoglądali...może w końcu zaczną myśleć...że potwory i spółka kończą żywot...do zobaczenia :) chcieli kas ...niech zap......ją może ich przyjmą na okienka z okrojonymi pensjami....a bo na nich zyskamy największe oszczędności ...hahaha
 
Ostatnia edycja:
I jeszcze na poważnie ku przestrodze.....jeżeli się sprzedałeś starej władzy, dla nowej jesteś niewiarygodny bo wiadome jest, że wcześniej czy później ich też sprzedaż dla chęci zysku czy też z innego powodu, ...więc warto zachować twarz... a starej władzy nie ma już oni się już sprzedali...
 
Witam... Ciekawe stwierdzenie... Godność i honor się po prostu ma... Tego się nie kupuje... pzdr:cool:
 
Ostatnia edycja:
Witam... Ciekawe stwierdzenie... Godność i honor się po prostu ma... Tego się nie kupuje... pzdr:cool:

Święte słowa !!

Zauważ, że siebie i przy okazji - innych - tanio, ale jednak można sprzedać. Tak za byleco; gwiazdkę, dyplom, uścisk dłoni ...
 
Back
Do góry