• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Bagienko

jeśli nie pokręcę ... homo homini lupus est ....
tak to będzie wyglądało w ciągu tych kilku miesięcy
o pielgrzymkach słyszałem , czy one mają sens nie wiem. Czy trójca nie ma powodów do obaw ? nie wiem , sądzę , że główny może spać spokojnie ale zastępowi ? trudno wyczuć. Związki ucichły ... czyżby się dogadali ... zajęli się pożyczkami i ubezpieczeniami... to są na pewno ważne rzeczy ale ... no nie wiem list Morawieckiego w tych okolicznościach zakrawa na kpinę a właściwie po prostu ukazuje znajomość tematu przez nich (niego)
no chyba że cała zmiana nie jest taka zła i beznadziejna tylko tak nam została przedstawiona (przez związki?) a ssc nie potrafił tego normalnie przekazać ... i taki scenariusz chyba by mi pasował
 
Hallo bagienko budzimy się, za miesiąc już was nie będzie !!! jeśli jeszcze w ogóle jesteście, bo cisza tu okrutna, macie już coś obiecane? czy żyjecie tylko sensacjami obyczajowymi?
 
Tak właściwie to obyczajowymi pierdołami (bo na pewno nie są to jakieś sensacje) to żyją tylko ci co nie mają nic do roboty ...
I właściwie to tyle w temacie! Zajmijcie się czymś ... a najlepiej pakowaniem!
 
Witam... Czy to prawda: dochodzą słuchy, że w Mieście Wielkiej Wieży najważniejszy głosi wszem i wobec, że jest nie do ruszenia i on rozdaje karty? Że nawet najwięksi z Katowic mogą mu...? Czas skruszyć ten beton i wywieźć na gruzowisko. Pozdr f-szy z MWW:cool:
 
Witam... Czy to prawda: dochodzą słuchy, że w Mieście Wielkiej Wieży najważniejszy głosi wszem i wobec, że jest nie do ruszenia i on rozdaje karty? Że nawet najwięksi z Katowic mogą mu...? Czas skruszyć ten beton i wywieźć na gruzowisko. Pozdr f-szy z MWW:cool:
Mam taką propozycję. jak już to wreszcie pierdo..........to spotkajmy się wszyscy na wodkę w jakimś miejscu dogodnym dla wszystkich..........
 
Uwaga jeszcze funki z miasta świętej wieży pytanie konkursowe Ile wizyt na III piętrze trzeba złożyć żeby z delegatury oddział wychędożyć. Za sztandarem latała to i mundur sobie wydreptała
 
Ostatnia edycja:
Ciekawych przenosin jest jeszcze więcej , a co przyniosą kolejne dni ... ?
Co prawda pod tym względem częstochowskie bagienko niczym się nie wyróżnia na tle innych urzędów czy izb.
Co ciekawsze "nasi" związkowcy zapadli się pod ziemię ... żal patrzeć na tę naszą służbę ...
A najgorsze w tym wszystkim jest to , że i tak przyjmiemy propozycje do tych us-ów i ucsów bo jeść trzeba , a z robotą w tym naszym qrwidołku jest krucho :( Pozdrawiam
 
Ciekawych przenosin jest jeszcze więcej , a co przyniosą kolejne dni ... ?
Co prawda pod tym względem częstochowskie bagienko niczym się nie wyróżnia na tle innych urzędów czy izb.
Co ciekawsze "nasi" związkowcy zapadli się pod ziemię ... żal patrzeć na tę naszą służbę ...
A najgorsze w tym wszystkim jest to , że i tak przyjmiemy propozycje do tych us-ów i ucsów bo jeść trzeba , a z robotą w tym naszym qrwidołku jest krucho :( Pozdrawiam


Właśnie dlatego, że trzeba jeść, przyjmować nie mam zamiaru !!!
 
No i pomału się nam przejaśnia .
Koordynator główny - jest
Koordynatorzy mniejsi - są
robole - też są ... tu ciekawostka bo w tym gronie znaleźli się "wczorajsi" kierownicy itp
Co dalej? No przede wszystkim czekamy na własne kwity z propozycją , bo "na gębę" to nas nie przekonuje
 
Jedyna pociechą może być fakt, że skoro pis zlikwidował jeden z najstarszych zawodów świata to te resztę q...w, które zawsze i wszędzie ponoszą się w nowych rozdaniach też zlikwiduja. Choć na razie nic na to nie wskazuje. Ale niech koordynatorzy nie przyzwyczajaj się do nowych koryt bo tym razem krew może polać się😄
 
A gdzie teraz są byli naczelnicy UC

No i pomału się nam przejaśnia .
Koordynator główny - jest
Koordynatorzy mniejsi - są
robole - też są ... tu ciekawostka bo w tym gronie znaleźli się "wczorajsi" kierownicy itp
Co dalej? No przede wszystkim czekamy na własne kwity z propozycją , bo "na gębę" to nas nie przekonuje

Czy ktoś wie gdzie wylądowali byli naczelnicy Urzędów Celnych byłej katowickiej IC. Czy załapali się na mundurowe stołki? Pilna odpowiedź miłe widziana.
 
Częstochowa - na razie WW - mówi się , że tak zostanie
mniejsi koordynatorzy też są , ale tu już doszło do przetasowań , gratulacje dla "młodej koordynatorki" z Postępowania , ona przynajmniej nie musi się obawiać lustracji , bo reszta ...

Rybnik - powiało chłodem ... znów ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do przemyślenia😄 idąc tropem myśli ww (to już wywołuje śmiech), który nominował młoda na koordynatora PC (też życzę powodzenia na nowej drodze ) na głównego koordynatora w Cz-wie proponuje chłopczyka z tatuażem. Chociaż przez chwilę było by zabawnie. A później jak zawsze opowiadał wszystkich by wyp...ł. Można by nowy nabór zrobić. Może normalność by nastała. Teraz z tą samą kadrą dobrze nie będzie.
 
Dobrze pod JG nie było. Teraz też nie będzie. Niby nowe otwarcie, a fetor z III piętra ciągle ten sam.
Nowa fura nie spowoduje, że kierowca okaże się lepszy ;-) Nowe rozdanie nie spowoduje, że karty będą lepsze:)
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry